최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

플레이어 10 오픈 세계 선수권 도쿄 2011 IKO1

추가:

마지막 순간부터 메시지.

Światowa Organizacja Kyokushin Karate podała w dniu dzisiejszym 04.07.2011 플레이어 구성에 10 오픈 세계 선수권 도쿄 2011.

Zawodnicy znajdujący się na liście są to wojownicy, którzy zostali zakwalifikowani na poszczególnych imprezach oraz zawodnicy, którzy dostali rekomendację Honbu, aby reprezentować swój kraj na tatami w Tokio.

할 10 lipca zostanie zamknięta lista startowa zawodników z wszystkich kontynentów.

 

Europe
*알레한드로 나 바로 (스페인) 9th World Open, 도쿄 2007- 6th
*Stoian Nicolae (Rumania) European Open, Serbia 2010- 1st
*Belkodja Djema (프랑스) European Open, Serbia 2010- 3rd
*Yunusov Sultanamethan (우크라이나) European Open, Serbia 2010- 3rd
*Zahari Damyanov (불가리아) European Open, Paris 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (스페인) European Open, Paris 2011- top 8
*Oleksandr Ieromenko (우크라이나) European Open, Paris 2011- top 8
*Iacob Mirel (루마니아) European Open, Paris 2011- top 8
*Piotr Moczydlowski (폴란드) European weight, Padova 2011 – Light 1st
*Grigorescu Antonio (루마니아) European weight, Padova 2011 – Light 2nd
*다니엘 Bukowy (폴란드) European weight, Padova 2011 – Heavy 2nd
*Baptiste Delaunnay (프랑스) IKO Regional selection
*Maxime Demeautis (프랑스) IKO regional selection
*Semen Haran (우크라이나) IKO regional selection
*Marcin Prachino (폴란드) IKO regional selection
*Vsal Ismailov (우크라이나) IKO regional selection
*루시안 Gogonel (루마니아) IKO regional selection
*Marius Stochitoiu (루마니아) IKO regional selection
*Sthembisio Majozi (Great Britain) IKO regional selection
*Borec Cosmin (루마니아) IKO regional selection
*Daniel Milcevic (Serbia) IKO regional selection
*Shams Alireza (Germany) IKO regional resection
*Marcin Sieradzki (폴란드) IKO regional selection
*Matan Eliakim   (이스라엘) IKO regional selection
*David Orosz  (헝가리) IKO regional selection
*Vincze Laszlo (헝가리) IKO Regional selection
*이반 Sidoti (Italy) IKO regional selection

South America

*Ewerton 텍세이라 (Brazil) 9th World Open, 도쿄 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brazil) 9th World Open, 도쿄 2007- 7th
*Daniel Pereira (Brazil) SA selection, Argentine 2010-1st
*Ricard Nunes (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 2nd
*Eder Gama (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 3rd
*Eivind Beltran (Bolivia) SA selection, Argentine 2010- 4th
*Paulo Zuleta (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 5th
*Emmanuel Ruarte (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 6th
*Renato Herrda (Chile) SA selection, Argentine 2010- 7th
*Airton Martinicorena (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 8th
*Diogo da Silva (Brazil) European Open, Paris 2011- 3rd
*Ricardo Prada (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 9th
*Jose Santos (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 10th
*Fabio Santin (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 11th
*Alex Ascenco (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 12th
*Sergio Ascevedo (Chile) BC recommendation
*Joao Rocha (Brazil) BC recommendation
*Rafael Dantas (Brazil) BC recommendation
*Guilhermo Locatelii (Brazil) BC recommendation
*Carros Robles (Argentina) BC recommendation
*Emiliano Dominguez (Brazil) BC recommendation
*Dinei Junior (Brazil) BC recommendation
*Lucas Gimenez (Agentina) BC recommendation

 

러시아
*Darmen Sadovokasov World Open, 도쿄 2007- 4th
*Andrey Stepin World Open, 도쿄 2007- 5th
*Tariel Nikoleishvili All Japan, 도쿄 2010- 1st
*Lechi Krubanov All Japan, 도쿄 2010- 7th
*Goderzi Kapanadze All American, NY 2011 – 2nd
*Alexander Mikhailov All American, NY 2011 – 7th

 

South Pacific
*Steven Cujic (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 1st
*James Eades (New Zealand) South Pacific Selection, Sydney 2011- 2nd
*Carlos Castro (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 3rd
*Shaune O’Farrell (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 4th
*Simon Kennedy (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 5th
*Hyota Sugihara (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 6th
*Anthony Tockar (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 7th
*Nathan Goodin (Australia)
South Pacific Selection, Sydney 2011-8th
*Reece Henderson (Australia) BC recommendation
*Jeff Ainsworth (Australia) BC recommendation
*Ferry Lee (Australia) BC recommendation
*Jack Tuhega (Australia) BC recommendation
*Conrad Tuhenga (Australia) BC recommendation
*Maia Peters (Australia) BC recommendation
*Lyndon Pehi (New Zealand) BC recommendation
*Eddie Te Ahu (New Zealand) BC recommendation

 

North & Central America
*I-Shing Wu (USA) US weight, Los Angeles 2011- Light 1st
*Michi Nagase (Canada) US weight, Los Angeles 2011- Middle 1st
*Pasha Mukhalov (Canada) US weight, Los Angeles 2011- Heavy 1st
*Mark Berg (Canada) US weight, Los Angeles 2011- S. Heavy 1st
*Julio del Valle (Costa Rica) North American weight, Montreal 2011 – Light 1st
*Mohamed Chikh (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Middle 1st
*Victor Potvin (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Heavy 1st
*Matth Payne (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Super Heavy – 1st

 

Asia & Middle East

 

Africa

 

일본
*Tatsuya Murata World Open, 도쿄 2007- 8th
*Zenjyuro Mori All Japan, 도쿄 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka All Japan, 도쿄 2010- 3rd
*Hideo Sawada All Japan, 도쿄 2010- 4th
*Shouki Arata All Japan, 도쿄 2010- 5th
*Daiki Kobayashi All Japan, 도쿄 2010- 6th
*Shohei Kamada All Japan, 도쿄 2010- 8th
*Makoto Akaishi European Open, Paris 2011- 4th
*Yuta Sawamura All Japan weight, Osaka 2011 – Light 1st
*Takuya Takeoka All Japan weight, Osaka 2011 – Middle 1st
*Takaichi Onuma All Japan weight, Osaka 2011 – Middle – 2nd
*Kyohei Ajima All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 1st
*Yoshikazu Muraoka All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 2nd
*Yoshitatsu Beppu All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 3rd
*Makoto Taniguchi All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 1st
*Seijyun Kinoshita All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 2nd
*Norio Matsumura All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 3rd

댓글

댓글


최근 인터뷰

에서 더

뉴스 레터

파트너

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja