최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

Raport z obozu zimowego IKO 2012

추가:

kkk015

Coroczny obóz zimowy IKO Honbu odbył się w okresie 4-6 stycznia w świątyni na górze Mitsumine. Udział w nim wzięło 101 karateków, a treningi prowadzone były przez Kancho Shokei Matsui, Shihan Yuzo Goda. Było wśród nich 10 zawodników mistrzostw świata Tanaka, Akaishi, Sawamura, Matsumura oraz uczestniczki mistrzostw świata kobiet Ota, Shimada i Tanaka.

 

Uczestnicy trenowali w minusowych temperaturach i orzeźwiająco rozpoczęli Nowy Rok. Wszyscy rozpoczęli obóz od wspólnej medytacji przed pomnikiem Sosai, która poprowadził Shokei Matsui. Kancho rozpoczął trening słowami: „Trening ten może będzie wyglądał tak samo jak przed rokiem, ale jego zrozumienie i rezultat będą inne w zależności od twojego nastawienia.” Pierwsze rozważania w roku prowadzone w myślach dotyczące obozu zimowego będą zarazem pierwszym krokiem do osiągnięcia zwycięstwa w pierwszym treningu, który trwał 2 godziny. Kancho w trakcie obozu mówił o zeszłorocznych mistrzostwach świata, tegorocznych planach i nastawieniu do treningów. Drugi dzień obozu rozpoczął się porannym treningiem o 6:30 w świątyni przy temperaturze minus 6 stopni Celsjusza, której towarzyszył okrzyk KIAI. Po przebiegnięciu 22 kilometrowego maratonu podczas popołudniowego treningu wieczór spędzono na wspólnej zabawie i oglądaniu skeczy oraz zawieraniu nowych znajomości.

 

Trzeci dzień również zaczął się od porannego treningu o 6:30 w ciężkich warunkach pogodowych. Po nim jego uczestnicy opuścili świątynie w Mitsumine i udali się na finałową część obozu tzw. „Water Fall”, czyli trening wytrzymałościowy pod wodospadem, który ma na celu m.in. sprawdzenie odporności na siłę ciosu spadającej wody z wodospadu biorącego udział w tym teście. Szczegółowe sprawozdanie z obozu zimowego zostanie zamieszczone w marcowym wydaniu Word Karate.

번역: 신관 브랜드

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja