최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

Paweł Biszczak mistrzem świata K-1 Global!

추가:

Biszczak

Paweł Biszczak zdobył złoto na Mistrzostwach Świata K-1 Global, 개최 13-14 września w Londynie. Finał z Irańczykiem według trenera Z.Prycha był jego najcięższą walką w życiu. Przez zawodników i organizatorów walka została uznana za najlepszy pojedynek Mistrzostw.Paweł w najmocniej obsadzonej kat. -77 kg w drodze do finału stoczył walki z Anglikiem i Kanadyjczykiem.

 

Paweł Biszczak o walce finałowej:
“Finał był bardzo wyrównany, ale w trzeciej rundzie zaskoczyłem swojego przeciwnika prawym sierpowym, co spowodowało pierwsze liczenie, niesiony dopingiem kontynuowałem ofensywę, sędzia przerwał walkę poddając Irańczyka. To mój wielki sukces.”

 

Trenera Zbigniew Prych o zawodach:
“Przebieg finałowej walki był bardzo dramatyczny. Pierwsza runda – Paweł otrzymał uderzenie kolanem w twarz co skutkowało lekkim zamroczeniem, ustał na nogach i doszedł do siebie. Druga runda – bardzo wyrównana walka. Trzecia runda należała już tylko do Pawła . Przeciwnik był trzy razy liczony. Sędzia poddał zawodnika. Zawodnik był z Iranu, wielokrotny mistrz Azji w K-1, medalista mistrzostw świata z Brazylii w wadze 81 kg, gdzie pokonał naszego utytułowanego zawodnika Tomasza Kowalskiego z Palestry Warszawa. Paweł po walce musiał udać się do szpitala, gdzie zszyto mu rozcięty policzek.”

 

Gratulujemy sukcesu!

 

Dziękujemy p. Z.Prychowi za udostępnienie zdjęć.

 

Zapowiedź turnieju:

 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja