최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – 결과

추가:

33 капанадзе kapanadze

아래의 남자 70 kg
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
아래의 남자 80 kg
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
아래의 남자 90 kg
1. Sadvokasov Darmen
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
이상 남자 90 kg
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
여자들 55 kg
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
여자들 65 kg
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
이상 여성 65 kg
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
아래의 남자 70 kg
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finał
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 장소
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
아래의 남자 80 kg
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – 싱 Gbrav
 
Finał
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 장소
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
아래의 남자 90 kg
Sadvokasov Darmen – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – 안드레이 Chirkov
 
Finał
Sadvokasov Darmen – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 장소
Kotschnew Cyril – Teals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
이상 남자 90 kg
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergey – wyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 kg)
 
Finał
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 장소
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasari – low kick)
 
여자들 55 kg
Gosteva Katarzyna – Moreva Jaroslavna
Gulko Elena – Tishchenko Vladlena
 
Finał
Moreva Jaroslavna – Gulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 장소
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
여자들 65 kg
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Finał
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 장소
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
이상 여성 65 kg
Grebenshchikova Uliana – Alain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finał
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 장소
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(여자들: Saco Geri)
 
아래의 남자 70 kg
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
아래의 남자 80 kg
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
아래의 남자 90 kg
Sadvokasov Darmen – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
이상 남자 90 kg
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
여자들 55 kg
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
여자들 65 kg
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
이상 여성 65 kg
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

댓글

댓글


최근 인터뷰

에서 더

뉴스 레터

파트너

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja