최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

극진하다 ME 바르나 17-18.05.2014 – 결과!

추가:

Polska

에 17-18 바르나, 불가리아 유럽 선수권 대회 극진 가라테 IKO에게 일어난 있습니다. 이 행사는 선후배 모두 참석했다, 거의의 전체 400 에서 플레이어 20 회원.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunia -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, 패트릭 그림 평가, Maria Raś, 마리아 Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 년: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


남성

해야 할 것 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (러시아)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (러시아)
3. Eldar Ismailov (Ukraina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

해야 할 것 80 kg

1. Antonio Tusseau (프랑스)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (러시아)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (러시아)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (러시아)

해야 할 것 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (러시아)
3. 안드레이 Chirkov / 안드레이 Chirkov (러시아)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (러시아)

powyżej 90 kg

1. Zahari Damyanov (불가리아)
2. Djema Belkhodja (프랑스)
3. 알레한드로 나 바로 (Hiszpania)
4. Patryk Sypien (Polska)

Dodatkowe nagrody:

Najlepszy technik – Zahari Damyanov (불가리아)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (프랑스)



여자들

해야 할 것 55 kg

1. Elena Gulko (러시아)
2. 아그 니에 즈카 Winek (Polska)
3. Agata Zjawinska (Polska)
4. 사비나 Zhekova (불가리아)

해야 할 것 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (러시아)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (러시아)
3. Xenia Zasorina / 크세 니아 Zasorina (러시아)
4. Maria Raś (Polska)

powyżej 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (러시아)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (러시아)
3. 안나 Egorova / 안나 Egorova (러시아)
4. 마리아 Jasko (Polska)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 kg (8 플레이어)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (러시아)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (러시아)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (러시아)

16-17 lat do 60 kg (14 플레이어)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (러시아)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (러시아)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 lat do 65 kg (14 플레이어)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (러시아)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (러시아)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (러시아)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (러시아)

16-17 lat do 70 kg (10 플레이어)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (러시아)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Grecja)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 lat do 75 kg (7 플레이어)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (러시아)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (러시아)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (러시아)
3. Mikołaj Radgowski (Polska)

16-17 lat do 80 kg (2 플레이어)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (러시아)
2. Ilhan Yusuf (불가리아)

16-17 년 80 kg (8 플레이어)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (러시아)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (러시아)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Ukraina)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 kg (10 플레이어)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (러시아)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (러시아)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (러시아)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (러시아)

14-15 lat do 55 kg (14 플레이어)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (러시아)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (러시아)
3. Todor Yankov (불가리아)

14-15 lat do 60 kg (17 플레이어)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (러시아)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (러시아)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (러시아)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (러시아)

14-15 lat do 65 kg (13 플레이어)

1. Michał Koszycki (Polska)
2. Tom Soulliere (프랑스)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (러시아)

14-15 lat do 70 kg (4 플레이어)

1. Serhii Zhidko (Ukraina)
2. Lachezar Nikolov (불가리아)
3. Marin Enchevski (불가리아)
3. Radoslav Pehlivanov (불가리아)

14-15 lat do 75 kg (7 플레이어)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (러시아)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (러시아)
3. Vladyslav Gerko (Ukraina)

14-15 lat powyżej 75 kg (6 플레이어)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (러시아)
2. Matei Alexandru (Rumunia)
3. Jerzy Pryga (Polska)
3. Jakub Popławski (Polska)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

댓글

댓글


최근 인터뷰

에서 더

뉴스 레터

파트너

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja