최근 갤러리:

finał mężczyzn

다음 이벤트:

ME WKO 2016
데이터:
어디에:

유럽​​ 선수권 대회 조직 WKO.

정보

다음 이벤트:

Poster_EC_Varna-2016
데이터:
어디에:

무게 선수권 대회 IKO의 선후배는 바르나에서 개최됩니다 21-22 월.

calendar

KYOKUSHIN CHALLENGE Szczecin 24.11.2012

추가:

Kumite

W dniu 24.11.2012r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2012”, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA.

 

Mistrzostwa otworzył Prezes Okręgowego Zachodniopomorskiego Związku Karate, sensei Andrzej Kłujszo, który pełnił jednocześnie funkcję sędziego głównego turnieju. Do Szczecina zjechały drużyny z województwa zachodniopomorskiego w tym ze Złocieńca, Świnoujścia, Reska, Mielna, Kołobrzegu, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Białogardu i Morynia. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 243 플레이어.

 

Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:

 

1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA

2. MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie

3. Świnoujska Akademia Kyokushin Karate

4. Koszaliński Klub Kyokushin Karate

5. Moryń

6. 미엘 노

7. Złocieniec

8. Kołobrzeg

9. Białogard

10. Resko

 

 

Wiele stoczonych walk wyłoniło najlepszych zawodników, a byli nimi:

 

- 고양이. kumite chłopców bez kontaktu do 5 년

1.Wiktor Zawierowski – Szczecin

2. Maciej GACA – Kołobrzeg

3. Adam REDLEWSKI – Szczecin

3. Tomasz KASZEWSKI – Mielno

 

- 고양이. kumite chłopców bez kontaktu 6 년

1. Marcel DROŻDŻ – Złocieniec

2. Aleksander AMBROZIAK – Szczecin

3. Przemysław ADASIAK – Kołobrzeg

3. Miłosz ZIARNIK – Kołobrzeg

 

- 고양이. kumite chłopców bez kontaktu 7 년

1. Piotr SUJKA – Świnoujście

2. Igor OCHMIAN – Szczecin

3. Filip TRZECIAK- 슈체친

3. Mateusz RADZIO – Świnoujście

 

- 고양이. kumite chłopców bez kontaktu 8 년

1. Jakub BOROWSKI – Szczecin

2. Antoni BYJOŚ – Szczecin

3. Michał MOŻEJKO – Szczecin

3. Tymon KONDRATENKO –Świnoujście

 

- 고양이. kumite dziewczynek bez kontaktu 5-6 년

1. Dominika TYLKA- Drawsko POM.

2. Anastazja PAWEŁCZAK – Drawsko POM.

3. Helena KOUNTAURI – Mielno

3. Martyna MACIĄG – Złocieniec

 

- 고양이. kumite dziewczynek bez kontaktu 7 년

1. Marika KUŁAGIN – Świnoujście

2. Nikola GRABOWSKA – Świnoujście

3. Liwia HODAKOWSKA – Mielno

3. Gabrysia SECH – Drawsko POM.

 

- 고양이. kumite dziewczynek bez kontaktu 8 년

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Julia RUDY – Szczecin

3. Kornelia SZYMCZAK – Mielno

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 7 년

1. Igor OCHMIAN – Szczecin

2. Igor TYRKO – Szczecin

3. Filip Trzeciak – Szczecin

3. Igor KOBYLIŃSKI – Mielno

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 8 년 (-30kg)

1. Michał KOSMALSKI – Szczecin

2. Hubert PIĄTKOWSKI –Szczecin

3. Mateusz PAWLISZYN – Mielno

3. Dawid CZARNECKI – Koszalin

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 8 년 (+30kg)

1. Szymon DUSZA – Resko

2. Oskar NOWAK – Szczecin

3. Igor OLESZKIEWICZ – Resko

3. Kacper SNOCH – Mielno

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 9 년 (-30kg)

 

1. Bartek KŁOSIŃSKI – Szczecin

2. Kordian PORĘBSKI – Koszalin

3. Fryderyk LEWANDOWSKI –Resko

3. Kacper JONAK – Drawsko POM.

 

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 9 년 (+30kg)

1. Jakub MIERZEJEWSKI – Mielno

2. Gracjan SKRABURSKI – Kołobrzeg

3. Jan GACA – Kołobrzeg

3. Jakub SZCZEPANIAK – Szczecin

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 10 년 (-35kg)

1. Dawid RACZYŃSKI – Złocieniec

2. Jakub PORZEZIŃSKI – Moryń

3. Maksymilian KAPUŚCIŃSKI – Złocieniec

3. Mateusz KASZEWSKI – Mielno

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 10 년 (+35kg)

1. Aleksander BIAŁEK – Szczecin

2. Marek REDLEWSKI – Szczecin

3. Maciej MIGUN – Szczecin

3. Andrzej WYRĄBKIEWICZ – Szczecin

 

- 고양이. kumite chłopców lekki kontakt 11 년

1. Marcel ADAMCZEWSKI – Moryń

2. Klaudiusz KRAWCZYK – Drawsko POM.

3. Miłosz ZUBALA – Moryń

3. Mateusz TREIDER – Koszalin

 

- 고양이. kumite dziewczynek lekki kontakt 8 년

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Martyna JAKUBOWSKA – Drawsko POM.

3. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Kornelia Szymczak – Mielno

 

- 고양이. kumite dziewczynek lekki kontakt 9 년

1. Wiktoria SKÓRKA – Drawsko POM.

2. Hana SIWEK – Białogard

3. Amelia SCHEFFLER – Szczecin

3. Patrycja ZDYR – Drawsko POM.

 

- 고양이. kumite dziewczynek lekki kontakt 10-11 년

1. Zofia SIWEK – Białogard

2. Zuzanna Kurek – Koszalin

3. Wiktoria SKARŻYCKA – Świnoujście

3. Martyna MARCHEL – Drawsko POM.

 

- 고양이. kumite kadetek lekki kontakt

1. Aleksandra NESTOROWICZ – Szczecin

2. Aleksandra ORYSZEWSKA –Mielno

3. Aleksandra BOLEWSKA- Moryń

3. Natalia CZUBA – Świnoujście

 

- 고양이. kumite młodziczek

1. Karolina ŚMIGIELSKA – Złocieniec

2. Zuzanna RYCHLEWICZ – Mielno

3. Weronika RADECKA – Świnoujście

3. Marta DZIADUCH – Mielno

 

- 고양이. kumite juniorek

1. Ewa TRACZ – Moryń

2. Monika KAPAŁA – Szczecin

3. Andżeliak RUMAK –Złocieniec

3. Kinga Barańska – Złocieniec

 

- 고양이. kumite kadetów (-45kg)

1. Dawid GUZIK –Świnoujście

2. Stanisław ANDRUSZKO – Drawsko POM.

3. Mateusz DŁUGOSZ –Kołobrzeg

3. Filip Zieliński – Białogard

 

- 고양이. kumite kadetów (+45kg)

1. Dominik Albiński – Świnoujście

2. Wiktor HADAŁA – Moryń

3. Dawid DOMAŃSKI – Drawsko POM.

3. Marcel WISZNIEWSKI – Złocieniec

 

- 고양이. kumite młodzików (-60kg)

1. Jakub ŁUKSZA – Drawsko POM.

2. Patryk BIELECKI – Drawsko POM.

3. Mateusz Jezierski – Koszalin

3. Maciej Rybiński – Kołobrzeg

 

- 고양이. kumite młodzików (+60kg)

1. Krzysztof GUZE – Koszalin

2. Michał KORDALSKI – Drawsko POM.

3. Konrad BIELECKI – Drawsko POM.

3. Krystian DUDZIK – Złocieniec

 

- 고양이. kumite juniorów (-70kg)

1. Bartek WARNIŁO – Drawsko POM.

2. Adam Janiszewski – Szczecin

 

- 고양이. kumite juniorów (+70kg)

1. Kamil RUSIECKI – Świnoujście

2. Wiktor WITEK – Szczecin

 

- 고양이. kumite młodzieżowców (-75kg)

1. Michał BĄCZYK – Koszalin

2. Sebastian PawlakDrawsko POM.

3. Kamil LIS – Kołobrzeg

3. Krzysztof ŁĄCZKOWSKI – Kołobrzeg

 

- 고양이. kumite młodzieżowców (+75kg)

1. Krzysztof Brodziński – Koszalin

2. Piotr KULCZEWSKI – Kołobrzeg

3. Adam TRACZ – Moryń

3. Adam BERG – Białogard

 

- 고양이. kumite seniorów (open)

1. Damian ŚLĘDAK – Koszalin

2. Tomasz GIBOWSKI – Moryń

3. Kacper JANKOWSKI – Szczecin

3. Aleksander STEFANOWICZ – 슈체친

 

 

 

Z poważaniem

Radosław Ambroziak

SKS HUSARIA

Prezes

댓글

댓글


최근 인터뷰

에서 더

뉴스 레터

파트너

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja