最新のギャラリー:

finał mężczyzn

次のイベント:

ME WKO 2016
データ:
ここで、:

ヨーロッパ選手権団体WKO.

情報

次のイベント:

Poster_EC_Varna-2016
データ:
ここで、:

計量選手権IKOの先輩と後輩がバルナで開催されます 21-22 5月.

calendar

Zmarł師範ボビーロウ

追加されました:

06

親愛なるメンバーや友人IKOの極真,

通知する重い心の痛みを持つ, że w środę 14go września o 21:18 w Honolulu na Hawajach zmarł Shihan Bobby Lowe.

Shihan Bobby Lowe był przewodniczącym Międzynarodowego Komitetu IKO Kyokushinkaikan, prezesem Północnej i Środkowej Ameryki oraz dyrektorem oddziału USA Hawaje, służył naszej organizacji od samego początku.

 

Shihan Bobby Lowe był synem mistrza Kung Fu. Posiadał czarne pasy w Judo, Kenpo i Aikido i był dobrym bokserem wagi półśredniej. Pod wpływem wielkiego wrażenia demonstracji karate wykonywanej przez Sosai Masutatsu Oyama na Hawajach, Shihan Bobby prosił Sosai Oyama aby ten został jego nauczycielem. Szybko stali się przyjaciółmi na całe życie i Shihan Bobby odważył się na wyjazd do Japonii, aby stać się pierwszym “Uchi Deshi” 極真, a następnie pierwszą osobą, która otworzyła szkołę Kyokushin poza Japonią, obecnie najstarszym nieprzerwanie działającym międzynarodowym Branch Kyokushinkaikan.

 

Shihan Lowe od początku stworzenia Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin pomagał Sosai Oyama’ie w promocji Kyokushin w USA, Kanadzie i na całym świecie, w organizacji pierwszego międzynarodowego meczu Kyokushin poza Japonią, w pomocy przy turniejach IKO na całym świecie jako sędzia główny, w zaangażowaniu w stworzenie aktualnego Technicznego Programu Nauczania IKO i Regulaminu IKO Kyokushinkaikan, w napisaniu trzech wybitnych książek o systemie Kyokushin jednocześnie nigdy nie zaniedbując codziennego praktykowania Kyokushin w rodzinnych Hawajach.

 

Osobiście Shihan Lowe był moim największym mentorem w Kyokushinkaikan od czasów Sosai Oyama. Hojnie dzielił się ze mną swoją bogatą wiedzą, również podzielił się swoją filozofią cierpliwości i pokoju, pokazał siłę, mądrość i wytrwałość zdobytą w trakcie studiowania Kyokushin. Był wzorowym uczniem i największym mistrzem sztuk walki, wielki przyjaciel i zaufany doradca, a jego dynamiczna osobowość, łagodny temperament i pragnienie życia jest świetlistym przykładem dla nas wszystkich.

 

Składam serdeczne wyrazy współczucia w tym trudnym czasie jego żonie Betty, jego dzieciom Barbara i Michael i składam w imieniu całej społeczności Kyokushin, moje najszczersze podziękowania za bezinteresownie dzielenie z nami tych wielu lat, ich najbardziej kochającemu mężowi i doskonałemu ojcowi.

 

OSU!

Pamietamy …

Shihan Bobby Lowe, 8

23 月 1929 ~ 14 września 2011

 

松井小径

IKO Kyokushinkaikan

 

 

Więcej informacji o Shihan Bobby Lowe

コメント

注釈


最近のインタビュー

以上から

ニュースレター

パートナー

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja