最新のギャラリー:

finał mężczyzn

次のイベント:

ME WKO 2016
データ:
ここで、:

ヨーロッパ選手権団体WKO.

情報

次のイベント:

Poster_EC_Varna-2016
データ:
ここで、:

計量選手権IKOの先輩と後輩がバルナで開催されます 21-22 5月.

calendar

フィナーレzのドミトリーValentemナグランプリロシアオープンワットパヴェルBiszczak 2013 – ビデオ

追加されました:

Biszczak

ポールBiszczakレグニツァはガラグランプリロシアオープンK-1の間に開催された最後の8個のキックボクシング大会に達しました, która odbyła się w hali Krylia Sowietow w stolicy Rosji, Moskwie, w sobotę 6-go kwietnia. Polak został pokonany w finale przez Białorusina Dmitrija Walenta (23-4) z Białorusi.

 

28 letni Biszczak w ubiegłym roku wygrał ten turniej bezapelacyjnie. W tym było już znacznie ciężej, bo obsada była doborowa. Pierwszą walkę z Michaiłem Iljinem wygrał koncertowo a 27 letni Rosjanin był na deskach w każdej z rund. W drugiej było już bardzo ciężko, bo moskwiczanin Aleksander Surżko, mimo 24 lat to doświadczony fighter. Bój był niezwykle wyrównany, ale o zwycięstwie polskiego zawodnika zadecydowało to, że non stop był w natarciu i spychał ciosami do lin Surżko. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była runda dodatkowa, którą w końcówce na swoją korzyść przesądził Biszczak.

 

W finale mocno rozbity polski zawodnik niewiele mógł wskórać przeciwko tak doświadczonemu rywalowi. Dodatkowo Walent dysponuje kapitalnymi warunkami fizycznymi i tym także górował nad Biszczakiem. Mimo to Legniczanin, pokazał kilka ciekawych akcji, które mogły przesądzić o losach walki. Jednak w pierwszej rundzie przyjął zdecydowanie za dużo uderzeń na udo co zrobiło wrażenie na sędziach, choć niekoniecznie na szym twardym zawodniku.

 

Druga i trzecia runda były nieco bardziej wyrównane ale jednak pod dyktando Białorusina. Werdykt był formalnością, ale Polakowi należą się ogromne brawa, bo już dawno zawodnik z naszego kraju nie nawiązał tak wyrównanej walki z tego formatu rywalem.

Relacja pochodzi ze strony: HTTP://www.fightsport.pl

 

 

コメント

注釈


最近のインタビュー

以上から

ニュースレター

パートナー

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja