最新のギャラリー:

finał mężczyzn

次のイベント:

ME WKO 2016
データ:
ここで、:

ヨーロッパ選手権団体WKO.

情報

次のイベント:

Poster_EC_Varna-2016
データ:
ここで、:

計量選手権IKOの先輩と後輩がバルナで開催されます 21-22 5月.

calendar

国際空手フレンドシップトーナメントでMS Kobiet – RESULTS

追加されました:

Friendship

の 19-20.04.2014 トキオodbyłSIE国際空手友好大会ワット (国際親善大会) IKOの50周年記念と合わせ (50-IKOの記念日), ポーランドの選手は2金と1銅メダルを獲得した場合、. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 キロ
1. Elena Gulko (ロシア)
2. Natsuki Ota (Japonia)
3. Yukina Oda (Japonia)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 キロ
1. Anastasia Khripunova (ロシア)
2. Chihiro Tanaka (Japonia)
3. Yuma Tazaki (Japonia)
4. Dilshoda Umarova (ロシア)
 

Kobiety powyżej 65 キロ (Ciężki +65 キロ)
1. Uliana Grebenschikova (ロシア)
2. Anna Egorova (ロシア)
3. Hitomi Endo (Japonia)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 キロ
1. Nikolai Tretiakov (ロシア)
2. Abdurashid Radzhabov (ロシア)
3. Matsumoto Kojun (Japonia)
3. Hasegawa Masato (Japonia)
 

Weterani 35-39 lat do 80 キロ
1. Burlutskyy Ołeksij (Ukraina)
2. Yomo Eiji (Japonia)
3. Wiaczesław Krasavin (ロシア)
3. Sasa Masaki (Japonia)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 キロ
1. Dymitr Lunev (ロシア)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (ロシア)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 キロ
1. Morita Yuichi (Japonia)
2. Iwaokawa Hiroshi (Japonia)
3. Shinji Mori (Japonia)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Japonia)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 キロ
1. Oleg Vekshin (ロシア)
2. Konstantin Neskreba (ロシア)
3. Katori Hiroaki (Japonia)
3. Hiroshi Ishibashi (Japonia)
 

Weterani powyżej 40 年間, ponad 80 キロ
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (米国)
3. Murakami Kenshirube (Japonia)
3. Araya Hideki (Japonia)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 キロ
1. Ozeki Jun (Japonia)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (ロシア)
3. Miyake Ryuma (Japonia)
3. Kotsugai Kaijin (Japonia)
 

Chłopcy 12 lat do 50 キロ
1. Yamagami Daiki (Japonia)
2. Asakura Hotaka (Japonia)
3. Tensho Shimizu (Japonia)
3. Fujicho Yu (Japonia)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 キロ
1. Kanto Haruki (Japonia)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (ロシア)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (ロシア)
3. Kobayashi Kaihito (Japonia)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 キロ
1. Kojima (Japonia)
2. Miki Toshihisa (Japonia)
3. Umino Kenichiro (Japonia)
3. Takahashi (Japonia)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 キロ
1. Nishihara Yasunatsu (Japonia)
2. Sato Rin (Japonia)
3. Shiraishi Riona (Japonia)
3. Nishikawa Rika (Japonia)
 

Dziewczęta 12-14 年間, ponad 45 キロ
1. Furuta Kanami (Japonia)
2. Kurosawa Kana (Japonia)
3. Yokota Honoka (Japonia)
3. Chinen Ruka (Japonia)
 

Chłopcy 15 中 65 キロ
1. Tatsumi Hokuto (Japonia)
2. Ogawa Ryo (Japonia)
3. Segawa (Japonia)
3. Suda Shotaka (Japonia)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 キロ
1. Nanbara Kenta (Japonia)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (ロシア)
3. Suga Yusaku (Japonia)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (ロシア)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 キロ
1. Sato Nanami (Japonia)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (ロシア)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (ロシア)
3. Karolina Mroczkowska (ポーランド)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 キロ
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (ロシア)
2. Nakayama Nanako (Japonia)
3. Rami Kurumi (Japonia)
3. Ito Nana (Japonia)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 キロ
1. Konishi Yuya (Japonia)
2. Czerwca Yusho (Japonia)
3. Watari Kazutaka (Japonia)
3. Usuda Yuki (Japonia)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 キロ
1. Kanai Kensuke (Japonia)
2. Czerwca Yusho (Japonia)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (ロシア)
3. Kamei Genki (Japonia)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 キロ
1. Ishizuka Yutaro (Japonia)
2. Matsuzaki Kei (Japonia)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (ロシア)
3. Anton Kling / Anton Kling (ロシア)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 年間
1. Sone Ryotaro (Japonia)
2. Taguchi Eishin (Japonia)
3. Kitayama Yoshi (Japonia)
 

Grupa wiekowa 9 年間
1. Uetsuji Hikaru (Japonia)
2. Kamiyama Aitogi (Japonia)
3. Chika Arimura (Japonia)
 

Grupa wiekowa 10 年間
1. Taguchi Kokoroatat (Japonia)
2. Atsushi Nishihara (Japonia)
3. Soma Seiharu (Japonia)
 

Grupa wiekowa 11 年間
1. Murakami Haruna (Japonia)
2. Nakamura Neri (Japonia)
3. Suzuki Mikoto (Japonia)
 

Chłopcy 12-14 年間
1. Uetsuji Mitsuhito (Japonia)
2. Ogawa Hayabusa (Japonia)
3. Miyaji Sotaro (Japonia)
 

Dziewczęta 12-14 年間
1. Takahashi Himawari (Japonia)
2. Arimura Sakura (Japonia)
3. Mitarai Kana (Japonia)
 

Mężczyźni od 15 中 34 年間
1. コンラートKozlowski (ポーランド)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (ロシア)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 中 34 年間
1. Takahashi Senjin (Japonia)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (ロシア)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (ロシア)
 

Mężczyzn powyżej 35 年間
1. Takamasa Tanaka (Japonia)
2. Dmytro Prasolov (Ukraina)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (ロシア)
 

Kobiety powyżej 35 年間
1. Izabela Sularz (ポーランド)
2. Gergana Kostova (ブルガリア)
3. Tanaka Minako (Japonia)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / イゴールTitkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

コメント

注釈


最近のインタビュー

以上から

ニュースレター

パートナー

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja