最新のギャラリー:

finał mężczyzn

次のイベント:

ME WKO 2016
データ:
ここで、:

ヨーロッパ選手権団体WKO.

情報

次のイベント:

Poster_EC_Varna-2016
データ:
ここで、:

計量選手権IKOの先輩と後輩がバルナで開催されます 21-22 5月.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – 結果

追加されました:

33 капанадзе kapanadze

Mężczyźni poniżej 70 キロ
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Mężczyźni poniżej 80 キロ
1. Gabaraev Lasha
2. Titkovイゴール
3. Bubyakov Nikita
 
Mężczyźni poniżej 90 キロ
1. Sadvokasov腸
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 キロ
1. panadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 キロ
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 キロ
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Kobiety powyżej 65 キロ
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 ボード), Khripunova Anastasia (9 ボード).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Mężczyźni poniżej 70 キロ
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finał
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 の場所
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 80 キロ
Titkovイゴール – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Finał
Titkovイゴール – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 の場所
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 90 キロ
Sadvokasov腸 – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Finał
Sadvokasov腸 – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 の場所
Kotschnew Cyril – Teals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 キロ
panadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergey – wyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 キロ)
 
Finał
panadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 の場所
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasari – low kick)
 
Kobiety do 55 キロ
Gosteva Katarzyna – Moreva Jaroslavna
Gulko Elena – Tishchenko Vladlena
 
Finał
Moreva Jaroslavna – Gulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 の場所
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 キロ
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Finał
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 の場所
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Kobiety powyżej 65 キロ
Grebenshchikova Uliana – Alain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finał
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 の場所
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(女性たち: Saco Geri)
 
Mężczyźni poniżej 70 キロ
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Mężczyźni poniżej 80 キロ
Titkovイゴール – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Mężczyźni poniżej 90 キロ
Sadvokasov腸 – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 キロ
panadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 キロ
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 キロ
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Kobiety powyżej 65 キロ
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

コメント

注釈


最近のインタビュー

以上から

ニュースレター

パートナー

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja