最新のギャラリー:

finał mężczyzn

次のイベント:

ME WKO 2016
データ:
ここで、:

ヨーロッパ選手権団体WKO.

情報

次のイベント:

Poster_EC_Varna-2016
データ:
ここで、:

計量選手権IKOの先輩と後輩がバルナで開催されます 21-22 5月.

calendar

極真でMEヴァルナ 17-18.05.2014 – RESULTS!

追加されました:

Polska

の 17-18 バルナ、ブルガリアでは、欧州選手権極真空手IKOに行われた可能性. イベントは、高齢者や後輩の両方が参加しました, ほとんどの合計 400 からプレーヤー 20 メンバー.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunia -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, パトリックの画像評価, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 年間: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


人々

中 70 キロ

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (ロシア)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (ロシア)
3. エルダーIsmailov (Ukraina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

中 80 キロ

1. Antonio Tusseau (フランス)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (ロシア)
3. イゴールTitkov / イゴールTitkov (ロシア)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (ロシア)

中 90 キロ

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
2. ケーシングSadvokasov / ケーシングSadvokasov (ロシア)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (ロシア)
4. Mezencev Ivan / イワンメゼンツェフ (ロシア)

上記の 90 キロ

1. Zahari Damyanov (ブルガリア)
2. Djema BELKHODJA (フランス)
3. アレハンドロ·ナバロ (Hiszpania)
4. Patryk Sypien (ポーランド)

Dodatkowe nagrody:

Najlepszy technik – Zahari Damyanov (ブルガリア)
Najlepszy duch walki – Djema BELKHODJA (フランス)



女性たち

中 55 キロ

1. Elena Gulko (ロシア)
2. アグニエシュカWinek (ポーランド)
3. Agata Zjawinska (ポーランド)
4. Sabina Zhekova (ブルガリア)

中 65 キロ

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (ロシア)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (ロシア)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (ロシア)
4. Maria Raś (ポーランド)

上記の 65 キロ

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (ロシア)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (ロシア)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (ロシア)
4. Maria Jasko (ポーランド)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 キロ (8 プレーヤー)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (ロシア)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (ロシア)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (ロシア)

16-17 lat do 60 キロ (14 プレーヤー)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (ロシア)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (ロシア)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 lat do 65 キロ (14 プレーヤー)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (ロシア)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (ロシア)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (ロシア)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (ロシア)

16-17 lat do 70 キロ (10 プレーヤー)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (ロシア)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Grecja)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 lat do 75 キロ (7 プレーヤー)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (ロシア)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (ロシア)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (ロシア)
3. Mikołaj Radgowski (ポーランド)

16-17 lat do 80 キロ (2 プレーヤー)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (ロシア)
2. Ilhan Yusuf (ブルガリア)

16-17 年間 80 キロ (8 プレーヤー)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (ロシア)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (ロシア)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Ukraina)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 キロ (10 プレーヤー)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (ロシア)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (ロシア)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (ロシア)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (ロシア)

14-15 lat do 55 キロ (14 プレーヤー)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (ロシア)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (ロシア)
3. Todor Yankov (ブルガリア)

14-15 lat do 60 キロ (17 プレーヤー)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (ロシア)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (ロシア)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (ロシア)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (ロシア)

14-15 lat do 65 キロ (13 プレーヤー)

1. Michał Koszycki (ポーランド)
2. Tom Soulliere (フランス)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (ロシア)

14-15 lat do 70 キロ (4 プレーヤー)

1. Serhii Zhidko (Ukraina)
2. Lachezar Nikolov (ブルガリア)
3. Marin Enchevski (ブルガリア)
3. Radoslav Pehlivanov (ブルガリア)

14-15 lat do 75 キロ (7 プレーヤー)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (ロシア)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (ロシア)
3. Vladyslav Gerko (Ukraina)

14-15 lat powyżej 75 キロ (6 プレーヤー)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (ロシア)
2. Matei Alexandru (Rumunia)
3. Jerzy Pryga (ポーランド)
3. Jakub Popławski (ポーランド)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

コメント

注釈


最近のインタビュー

以上から

ニュースレター

パートナー

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja