Legújabb galéria:

finał mężczyzn

Következő események:

ME WKO 2016
Adat:
Ahol:

Eb szervezet WKO.

információ

Következő események:

Poster_EC_Varna-2016
Adat:
Ahol:

Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

Játékosok 10 Nyílt Világbajnokság Tokióban 2011 IKO1

Hozzáadott:

Üzenet az utolsó pillanatban.

Kyokushin Karate World Organization bejelentette 04.07.2011 összetétele játékos 10 Nyílt Világbajnokság Tokióban 2011.

A játékosok a listán harcosok, kik voltak kvalifikálta egyes események és sportolók, aki kapott ajánlás Honbu, hogy képviselje az országot a tatamin Tokióban.

A 10 Július zárva lesz kezdő játékosok listája minden kontinensről.

 

Európa
*Alejandro Navarro (Spanyolország) 9th World Open, Tokió 2007- 6én
*Nicolae Stoian (Romániában) european Open, Szerbia 2010- 1st
*fiúk Belkodja (Franciaország) european Open, Szerbia 2010- 3rd
*Yunusov Sultanamethan (Ukrajna) european Open, Szerbia 2010- 3rd
*Zahari Damyanov (Bulgária) european Open, Párizs 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (Spanyolország) european Open, Párizs 2011- felső 8
*Oleksandr Ieromenko (Ukrajna) european Open, Párizs 2011- felső 8
*James Mirel (Romániában) european Open, Párizs 2011- felső 8
*Piotr Moczydlowski (Lengyelország) Európai súly, Padova 2011 – Fény 1.
*Grigorescu Antonio (Romániában) Európai súly, Padova 2011 – Fény 2.
*Daniel Bukowy (Lengyelország) Európai súly, Padova 2011 – Nehéz 2.
*Baptiste Delaunnay (Franciaország) IKO Regionális kiválasztás
*Maxime Demeautis (Franciaország) IKO regionális kiválasztás
*sperma Hárán (Ukrajna) IKO regionális kiválasztás
*Marcin Prachino (Lengyelország) IKO regionális kiválasztás
*Vsal Ismailov (Ukrajna) IKO regionális kiválasztás
*Lucian Gogonel (Romániában) IKO regionális kiválasztás
*Marius Stochitoiu (Romániában) IKO regionális kiválasztás
*Sthembisio Majozi (Nagy-Britannia) IKO regionális kiválasztás
*Borec Cosmin (Romániában) IKO regionális kiválasztás
*Daniel Milcevic (Szerbia) IKO regionális kiválasztás
*Shams Alireza (Németország) IKO regionális reszekció
*Marcin Sieradzki (Lengyelország) IKO regionális kiválasztás
*Matan Eljákim (Izrael) IKO regionális kiválasztás
*David Orosz  (Magyarország) IKO regionális kiválasztás
*Vincze Laszlo (Magyarország) IKO Regionális kiválasztás
*Ivan Sidoti (Olaszország) IKO regionális kiválasztás

Dél-Amerika

*Ewerton Teixeira (Brazília) 9th World Open, Tokió 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brazília) 9th World Open, Tokió 2007- 7én
*Daniel Pereira (Brazília) SA választás, Argentína 2010-1.
*Ricard Nunes (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 2nd
*Eder tartomány (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 3rd
*Eivind Beltran (Bolívia) SA választás, Argentína 2010- 4én
*Paulo Zuleta (Argentína) SA választás, Argentína 2010- 5én
*Emmanuel Ruarte (Argentína) SA választás, Argentína 2010- 6én
*Renato Herrda (Chile) SA választás, Argentína 2010- 7én
*Airton Martinicorena (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 8én
*Diogo da Silva (Brazília) european Open, Párizs 2011- 3rd
*Ricardo Prada (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 9én
*Jose Santos (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 10én
*Fabio Santin (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 11én
*Alex Ascenco (Brazília) SA választás, Argentína 2010- 12én
*Sergio Ascevedo (Chile) BC ajánlása
*Joao Rocha (Brazília) BC ajánlása
*Rafael Dantas (Brazília) BC ajánlása
*Guilhermo Locatelii (Brazília) BC ajánlása
*Robles autók (Argentína) BC ajánlása
*Emiliano Dominguez (Brazília) BC ajánlása
*Dinei Junior (Brazília) BC ajánlása
*Lucas Gimenez (Agentina) BC ajánlása

 

Oroszország
*Burkolatok Sadovokasov World Open, Tokió 2007- 4én
*Andrey Stepin World Open, Tokió 2007- 5én
*Tariel Nikoleishvili All Japan, Tokió 2010- 1st
*Lechi Krubanov All Japan, Tokió 2010- 7én
*Goderzi Kapanadze All American, ÚJ 2011 – 2nd
*Alexander Mihajlov All American, ÚJ 2011 – 7én

 

South Pacific
*Steven Cujic (Ausztrália) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 1st
*James Eades (Új-Zéland) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 2nd
*Carlos Castro (Ausztrália) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 3rd
*Shaune O'Farrell (Ausztrália) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 4én
*Simon Kennedy (Ausztrália) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 5én
*Hyota Sugihara (Ausztrália) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 6én
*Anthony Tockar (Ausztrália) South Pacific kiválasztása, Sydney 2011- 7én
*Nathan Goodin (Ausztrália)
South Pacific kiválasztása, Sydney 2011-8.
*Reece Henderson (Ausztrália) BC ajánlása
*Jeff Ainsworth (Ausztrália) BC ajánlása
*Ferry Lee (Ausztrália) BC ajánlása
*Jack Tuhega (Ausztrália) BC ajánlása
*Conrad Tuhenga (Ausztrália) BC ajánlása
*Maia Peters (Ausztrália) BC ajánlása
*Lyndon Press (Új-Zéland) BC ajánlása
*Eddie Te Ahu (Új-Zéland) BC ajánlása

 

Északi & Közép-Amerika
*I-Shing Wu (USA) US súly, Los Angeles 2011- Fény 1.
*Michi Nagase (Kanada) US súly, Los Angeles 2011- Közel 1.
*Pasha Mukhalov (Kanada) US súly, Los Angeles 2011- Nagy 1.
*Mark Berg (Kanada) US súly, Los Angeles 2011- S. Nagy 1.
*Valle július (Costa Rica) Észak-amerikai súly, Montreal 2011 – Fény 1.
*Mohamed Chikh (Kanada) Észak-amerikai súly, Montreal 2011 – Közel 1.
*Victor Potvin (Kanada) Észak-amerikai súly, Montreal 2011 – Nagy 1.
*Máté Payne (Kanada) Észak-amerikai súly, Montreal 2011 – Super Heavy – 1st

 

Ázsia & Közel-Kelet

 

Afrika

 

Japán
*Tatsuya Murata World Open, Tokió 2007- 8én
*Zenjyuro Mori All Japan, Tokió 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka All Japan, Tokió 2010- 3rd
*Hideo Sawada All Japan, Tokió 2010- 4én
*Shouki Arata All Japan, Tokió 2010- 5én
*Daiki Kobayashi All Japan, Tokió 2010- 6én
*Shohei Kamada All Japan, Tokió 2010- 8én
*Makoto Akaishi European Open, Párizs 2011- 4én
*Yuta Sawamura All Japan tömeg, Osaka 2011 – Fény 1.
*Takuya Takeoka All Japan tömeg, Osaka 2011 – Közel 1.
*Takaichi Onuma All Japan tömeg, Osaka 2011 – Középső – 2nd
*Kyohei Ajima All Japan tömeg, Osaka 2011 – Nagy 1.
*Yoshikazu Muraoka All Japan tömeg, Osaka 2011 – Nehéz 2.
*Yoshitatsu Beppu All Japan tömeg, Osaka 2011 – Nehéz 3.
*Makoto Taniguchi All Japan tömeg, Osaka 2011 – Super Heavy 1.
*Seijyun Kinoshita All Japan tömeg, Osaka 2011 – Super Heavy 2.
*Norio Matsumura All Japan tömeg, Osaka 2011 – Super Heavy 3.

Hozzászólások

Hozzászólások


Legutóbbi interjúk

Még több

Hírlevél

Partnerek

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja