Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

V Kyokushin Cup w Zielonce

Hozzáadott:

wpis

4 Zielonka november volt az ötödik kiadása a verseny Kyokushin CUP. Martial Arts Club KYOKUSHIN a Központba meghívott Kulturális és Sport Karate Országos Bajnokság Gyermek és ifjúsági. Fővédnök: a tornára került: Polgármestere Zielonka Grzegorz Dudzik és marsall a Mazóvia Ádám Struzik.

Versenyzett a torna 171 Lengyel játékosok kyokushin karate klub. A csaták igényes formula semi contact. Zielonka okis sportcsarnok volt feltölteni a játékosokkal: Wroclaw, Torma, Czestochowa, Minsk Mazowiecki, Ciechanowa, Las Vegas, Ostrow Mazowiecka, Las Vegas, Joseph,, Otwock, Varsó, Lizhensk, Zambrowa, Radzyn Podlaski, Piaseczna, Zielonka, Szegfűszeg, Wołomin és Kobyłka. A szervezők ismét felkészült a résztvevők a verseny innovatív és rendkívül fair formula, amelyben a vesztesek is harcolni legalább egy további létra vigaszt küzdelem. A nyertesek minden kategóriában és egy ezüstérmet nyertesek értékes jutalomban, és az összes bajnokok célra készített a lehetőséget torna megemlékező szobor.

Az esemény által társfinanszírozott Hivatal a City of Zielonka és a marsall Hivatal Mazowiecki. Szervezési segítséget versenyen nyújtott a cég: MARTRANS, Kipróbált, Friesland, Fejleszt, API, KALINKA, ÁGNES i Motorsport POLSKA.