Legújabb galéria:

finał mężczyzn

Következő események:

ME WKO 2016
Adat:
Ahol:

Eb szervezet WKO.

információ

Következő események:

Poster_EC_Varna-2016
Adat:
Ahol:

Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

MŚ KWU 6.10.2013 Sofia – Eredmények

Hozzáadott:

girls KWU

Zakończyły się mistrzostwa świata KWU, które odbyły się w dniach 4-6 października w Sofii. Polki Anna Kadzioulka oraz Patrycja Wrona zdobyły w swoich kategoriach brązowe medale.
Oto wyniki:

 
Men -60 kg

1. Starodubtsev Dmitry (Oroszország)

2. Takahashi Genku (Japán)

3. Lund Regan Leon (GB)

3. Arushanyan Artur (Armenia)

 

Men -65 kg

1. Kasumov Farid (Oroszország)

2. Zinchenko Andrei (Georgia)

3. Yamashita Kotaro (Japán)

3. Marmysh Andrej (Belarus)
 

Men -70 kg

1. Mamro Evgeni (Oroszország)

2. Iwasawa Toshihide (Japán)

3. Kumiskaliyev Baurzhan (Kazakhstan)

3. Komanov Ivan (Bulgária)

 

Men -75 kg

1. Petrov Stiliyan (Bulgária)

2. Nazaretian Artem (Oroszország)

3. Wakabayashi Ryo (Japán)

3. Bratkov Deyan (Bulgária)

 

Men -80 kg

1. Abdurashidov Shamsutdin (Oroszország)

2. Yorgov Nikolay (Bulgária)

3. Samson Muripo (Zimbabwe)

3. Gulmammadov Mehraj (Azerbaijan)
 

Men -85 kg

1. Saveyliev Dmitry (Oroszország)

2. Stalev Emil (Bulgária)

3. Sikorsky Dimitry (Belarus)

3. Yordanov Aleksandar (Bulgária)

 

Men -90 kg

1. Khachatryan Arsen (Oroszország)

2. Komanov Aleksandar (Bulgária)

3. Fuji Yusuke (Japán)

3. Estensoro Pablo (Spanyolország)

 

Men -95 kg

1. Mezhevtsov Alexey (Oroszország)

2. Mazur Igor (Ukrajna)

3. Makarevich Alexander (Belarus)

3. Kishen Mladen (Bulgária)

 

Men +95 kg

1. Tilov Artur (Oroszország)

2. Fuji Masaki (Japán)

3. Amirhossein Daneshfar (Iran)

3. Georgiev Hristo (Bulgária)

 

Women -55 kg

1. Berezova Svetlana (Oroszország)

2. Seliukova Natalia (Belarus)

3. Boycheva Stanislava (Bulgária)

3. Shen Ayshegyul (Bulgária)

 

Women -60 kg

1. Efremova Anna (Oroszország)

2. Markwell Emma (Nagy-Britannia)

3. Anna Kadziolka (Lengyelország)

3. Zurine Eciolaza (Spanyolország)

 
Women -65 kg

1. Sabaeva Anzhelika (Oroszország)

2. Balmer Kelly (Nagy-Britannia)

3. Wrona Patrycja (Lengyelország)

3. Meskauskine Aneta (Ireland)
 

Women -70 kg

1. Kriazheva Irina (Oroszország)

2. Williams Samantha (Nagy-Britannia)

3. Desiree Radushin (RSA)

3. Lucinda Bender (Netherlands)
 

Women +70 kg
 
1. Marinova Aleksandra (Bulgária)

2. Panova Mariya (Oroszország)

3. Canero Diana (Spanyolország)

3. Greet Pelkhmans (Belgium)

Hozzászólások

Hozzászólások


Legutóbbi interjúk

Még több

Hírlevél

Partnerek

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja