Legújabb galéria:

finał mężczyzn

Következő események:

ME WKO 2016
Adat:
Ahol:

Eb szervezet WKO.

információ

Következő események:

Poster_EC_Varna-2016
Adat:
Ahol:

Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – Eredmények

Hozzáadott:

33 капанадзе kapanadze

Mężczyźni poniżej 70 kg
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
1. Sadvokasov Darmen
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 kg
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 kg
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Kobiety powyżej 65 kg
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Mężczyźni poniżej 70 kg
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finał
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 hely
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Finał
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 hely
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
Sadvokasov Darmen – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Finał
Sadvokasov Darmen – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 hely
Kotschnew CyrilTeals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergeywyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 kg)
 
Finał
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 hely
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasarilow kick)
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – Moreva Jaroslavna
Gulko Elena – Tishchenko Vladlena
 
Finał
Moreva Jaroslavna – Gulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 hely
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Finał
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 hely
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Kobiety powyżej 65 kg
Grebenshchikova UlianaAlain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finał
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 hely
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(Nők: Saco Geri)
 
Mężczyźni poniżej 70 kg
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 táblák
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
Sadvokasov Darmen – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Winner Tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Winner Tameshiwari
 
Kobiety powyżej 65 kg
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Hozzászólások

Hozzászólások


Legutóbbi interjúk

Még több

Hírlevél

Partnerek

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja