Legújabb galéria:

finał mężczyzn

Következő események:

ME WKO 2016
Adat:
Ahol:

Eb szervezet WKO.

információ

Következő események:

Poster_EC_Varna-2016
Adat:
Ahol:

Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

ME Várna, hogy a Kyokushin 17-18.05.2014 – EREDMÉNYEK!

Hozzáadott:

Polska

On 17-18 Május Várna, Bulgária került sor Európa-bajnokság Kyokushin Karate IKO. Az eseményen részt vett mind a felnőtt és junior, összesen közel 400 játékos 20 Tag.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunia -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Patrick Kép értékelés, Maria Raś, Maria Jaskó – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 év: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Férfiak

a 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Oroszország)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Oroszország)
3. Eldar Ismailov (Ukraina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

a 80 kg

1. Antonio Tusseau (Francja)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Oroszország)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Oroszország)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Oroszország)

a 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Oroszország)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Oroszország)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Oroszország)

powyżej 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulgária)
2. Djema Belkhodja (Francja)
3. Alejandro Navarro (Spanyolország)
4. Patryk Sypien (Polska)

Dodatkowe nagrody:

Legjobb Technika – Zahari Damyanov (Bulgária)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Francja)



Nők

a 55 kg

1. Elena Gulko (Oroszország)
2. Agnieszka Winek (Polska)
3. Agata Zjawinska (Polska)
4. Sabina Zhekova (Bulgária)

a 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Oroszország)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Oroszország)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Oroszország)
4. Maria Raś (Polska)

powyżej 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Oroszország)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Oroszország)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Oroszország)
4. Maria Jaskó (Polska)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 kg (8 Játékosok)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Oroszország)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Oroszország)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Oroszország)

16-17 lat do 60 kg (14 Játékosok)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Oroszország)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Oroszország)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 lat do 65 kg (14 Játékosok)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Oroszország)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Oroszország)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Oroszország)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Oroszország)

16-17 lat do 70 kg (10 Játékosok)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Oroszország)
2. Nemanja Pantic (Szerbia)
3. Alexandros Mores (Görögország)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 lat do 75 kg (7 Játékosok)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Oroszország)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Oroszország)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Oroszország)
3. Mikołaj Radgowski (Polska)

16-17 lat do 80 kg (2 Játékosok)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Oroszország)
2. Ilhan Yusuf (Bulgária)

16-17 év 80 kg (8 Játékosok)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Oroszország)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Oroszország)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Ukraina)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 kg (10 Játékosok)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Oroszország)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Oroszország)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Oroszország)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Oroszország)

14-15 lat do 55 kg (14 Játékosok)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Oroszország)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Oroszország)
3. Todor Yankov (Bulgária)

14-15 lat do 60 kg (17 Játékosok)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Oroszország)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Oroszország)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Oroszország)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Oroszország)

14-15 lat do 65 kg (13 Játékosok)

1. Michał Koszycki (Polska)
2. Tom Soulliere (Francja)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Oroszország)

14-15 lat do 70 kg (4 Játékosok)

1. Serhii Zhidko (Ukraina)
2. Lachezar Nikolov (Bulgária)
3. Marin Enchevski (Bulgária)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulgária)

14-15 lat do 75 kg (7 Játékosok)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Oroszország)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Oroszország)
3. Vladyslav Gerko (Ukraina)

14-15 lat powyżej 75 kg (6 Játékosok)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Oroszország)
2. Matei Alexandru (Rumunia)
3. Jerzy Pryga (Polska)
3. Jakub Popławski (Polska)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Hozzászólások

Hozzászólások


Legutóbbi interjúk

Még több

Hírlevél

Partnerek

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja