Legújabb galéria:

finał mężczyzn

Következő események:

ME WKO 2016
Adat:
Ahol:

Eb szervezet WKO.

információ

Következő események:

Poster_EC_Varna-2016
Adat:
Ahol:

Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

KYOKUSHIN CHALLENGE Szczecin 24.11.2012

Hozzáadott:

Kumite

On 24.11.2012r. Hala Város Street. Twardowski játszották Szczecin Nemzeti Bajnokság a kupa a polgármester Szczecin a "Kyokushin CHALLENGE 2012", amely által szervezett Szczecin huszárok Sport Club.

 

Megnyitotta elnöke a Regionális Bajnokság Karate Federation of a Nyugat-Pomerániai, Sensei Andrew Kłujszo, aki bíróként ugyanakkor a fő esemény. Szczecin becsapta csapat a Nyugat-Pomerániai tartomány Złocieniec, Swinoujscie, Reska, Mielna, Kolobrzeg, Koszalin, Drawsko Pomorskie, Białogardu i Morynia. Összességében vett részt a versenyben 243 Játékosok.

 

Csapat besorolás az alábbiak szerint:

 

1. Szczecin huszárok Sport Club

2. Oyama Muks Deception Bay

3. Kyokushin Karate Akadémia świnoujście

4. Koszaliński Klub Kyokushin Karate

5. Moryń

6. Mielno

7. Złocieniec

8. Kolobrzeg

9. Białogard

10. Resko

 

 

Sok harcok alakultak ki a legjobb játékos, és ők voltak:

 

- Macska. kumite fiúk való kapcsolat nélkül 5 év

1.Viktor Zawierowski - Szczecin

2. Maciej GACA - Kolobrzeg

3. Adam REDLEWSKI - Szczecin

3. Thomas Kaszewski - Mielno

 

- Macska. kumite fiúk érintkezés nélkül 6 év

1. Marcel Élesztő - Złocieniec

2. Alexander Ambroziak - Szczecin

3. Przemysław ADASIAK - Kolobrzeg

3. Milosz Ziarnik - Kolobrzeg

 

- Macska. kumite fiúk érintkezés nélkül 7 év

1. Peter Sujka - Swinoujscie

2. Igor OCHMIAN - Szczecin

3. Filip Trzeciak- Szczecin

3. Matthew Radzio - Swinoujscie

 

- Macska. kumite fiúk érintkezés nélkül 8 év

1. James BOROWSKI - Szczecin

2. Antoni BYJOŚ - Szczecin

3. Michael Możejko - Szczecin

3. Tymon Kondratenko -Świnoujście

 

- Macska. kumite lányok érintkezés nélkül 5-6 év

1. Dominikai TYLKA- POM Drawsko.

2. Anastasia Pawełczak - Drawsko POM.

3. Helena KOUNTAURI - Mielno

3. Martyn Maciąg - Złocieniec

 

- Macska. kumite lányok érintkezés nélkül 7 év

1. Marika Kulagin - Swinoujscie

2. Nikola GRABOWSKA - Swinoujscie

3. Livia HODAKOWSKA - Mielno

3. Gabi Seche - Drawsko POM.

 

- Macska. kumite lányok érintkezés nélkül 8 év

1. Alexander Gloc - Drawsko POM.

2. Cornelia Lichocka - Swinoujscie

3. Julia RUDY - Szczecin

3. Cornelia SZYMCZAK - Mielno

 

- Macska. light contact kumite fiúk 7 év

1. Igor OCHMIAN - Szczecin

2. Igor TYRKO - Szczecin

3. Filip Trzeciak - Szczecin

3. Igor Kobylinski - Mielno

 

- Macska. light contact kumite fiúk 8 év (-30kg)

1. Michael Kosmalski - Szczecin

2. Hubert Piatkowski -Szczecin

3. Matthew Pawliszyn - Mielno

3. David CZARNECKI - Koszalin

 

- Macska. light contact kumite fiúk 8 év (+30kg)

1. Simon SOUL - Resko

2. Oskar NOWAK - Szczecin

3. Igor OLESZKIEWICZ - Resko

3. Casper Snoch - Mielno

 

- Macska. light contact kumite fiúk 9 év (-30kg)

 

1. Bartek Klosinski - Szczecin

2. Kordian POREBSKI - Koszalin

3. Frederick Lewandowski -Resko

3. Casper Jonak - Drawsko POM.

 

 

- Macska. light contact kumite fiúk 9 év (+30kg)

1. Jakub Mierzejewski - Mielno

2. Gratian SKRABURSKI - Kolobrzeg

3. Jan GACA - Kolobrzeg

3. James Szczepaniak - Szczecin

 

- Macska. light contact kumite fiúk 10 év (-35kg)

1. David Raczynski - Złocieniec

2. Jakub PORZEZIŃSKI - Moryń

3. Maximilian Kapuściński - Złocieniec

3. Matthew Kaszewski - Mielno

 

- Macska. light contact kumite fiúk 10 év (+35kg)

1. Alexander PROTEIN - Szczecin

2. Marek REDLEWSKI - Szczecin

3. Maciej Migun - Szczecin

3. Andrew WYRĄBKIEWICZ - Szczecin

 

- Macska. light contact kumite fiúk 11 év

1. Marcel Adamczewski - Moryń

2. Claudius KRAWCZYK - Drawsko POM.

3. Milosz Zubal - Moryń

3. Matthew Treider - Koszalin

 

- Macska. light contact kumite lányok 8 év

1. Alexander Gloc - Drawsko POM.

2. Martyn Jakubowska - Drawsko POM.

3. Cornelia Lichocka - Swinoujscie

3. Cornelia Szymczak - Mielno

 

- Macska. light contact kumite lányok 9 év

1. Victoria héja - Drawsko POM.

2. Hana Siwek - Białogard

3. Amelia SCHEFFLER - Szczecin

3. Patricia ZDYR - Drawsko POM.

 

- Macska. light contact kumite lányok 10-11 év

1. Zofia Siwek - Białogard

2. Zuzanna kakas - Koszalin

3. Victoria SKARŻYCKA - Swinoujscie

3. Martyn Marchel - Drawsko POM.

 

- Macska. light contact kumite kadétok

1. Alexander Nestorowicz - Szczecin

2. Alexander ORYSZEWSKA -Mielno

3. Alexander Bolewski- Moryń

3. Natalia Crest - Swinoujscie

 

- Macska. kumite młodziczek

1. Śmigielska Carolina - Złocieniec

2. Zuzanna Rychlewicz - Mielno

3. Veronica Radeck - Swinoujscie

3. Marta DZIADUCH - Mielno

 

- Macska. kumite juniorok

1. Ewa Tracz - Moryń

2. Monika fürdött - Szczecin

3. Andżeliak paripa -Złocieniec

3. Király Barańska - Złocieniec

 

- Macska. kumite kadétok (-45kg)

1. David BUTTON -Świnoujście

2. Stanislaw Andruszko - Drawsko POM.

3. Matthew DLUGOSZ -Kołobrzeg

3. Filip Zielinski - Białogard

 

- Macska. kumite kadétok (+45kg)

1. Dominik Albiński - Swinoujscie

2. Viktor Hadal - Moryń

3. David Domański - Drawsko POM.

3. Marcel Wiszniewski - Złocieniec

 

- Macska. kumite fiatalok (-60kg)

1. James LUKÁCS - Drawsko POM.

2. Patryk Bielecki - Drawsko POM.

3. Matthew Jezierski - Koszalin

3. Maciej Rybinski - Kolobrzeg

 

- Macska. kumite fiatalok (+60kg)

1. Krzysztof Guze - Koszalin

2. Michael Kordalski - Drawsko POM.

3. Konrad Bielecki - Drawsko POM.

3. Krystian Dudzik - Złocieniec

 

- Macska. kumite juniorok (-70kg)

1. Bartek WARNIŁO - Drawsko POM.

2. Adam Janiszewski - Szczecin

 

- Macska. kumite juniorok (+70kg)

1. Kamil SAC - Swinoujscie

2. Viktor WITEK - Szczecin

 

- Macska. Kumite fiatal lovasok (-75kg)

1. Michael Bączyk - Koszalin

2. Sebastian Pawlak – POM Drawsko.

3. Kamil LIS - Kolobrzeg

3. Krzysztof Łączkowski - Kolobrzeg

 

- Macska. Kumite fiatal lovasok (+75kg)

1. Krzysztof Brodziński - Koszalin

2. Peter KULCZEWSKI - Kolobrzeg

3. Adam Tracz - Moryń

3. Adam Berg - Białogard

 

- Macska. kumite idősek (nyílt)

1. Damian ŚLĘDAK - Koszalin

2. Thomas Gibowski - Moryń

3. Casper JANKOWSKI - Szczecin

3. Alexander Stefanowicz – Szczecin

 

 

 

Őszintén

Radosław Ambroziak

SKS HUSARIA

Elnök

Hozzászólások

Hozzászólások


Legutóbbi interjúk

Még több

Hírlevél

Partnerek

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja