Mérleg Championship IKO idősek és fiatalabbak tartanak Varna 21-22 Május.

calendar

Anna Kolasińska kvalifikálta magát az Európa-bajnokság shinkyokushin 2014

Hozzáadott:

Anna

Múlt szombaton a Lancut tartott jogosult az Európa-bajnokság Karate shinkyokushin. A vezető kata verseny van a második helyen.

Hogyan értékelné a teljesítményt a tornán?

A.K.: Nagyon boldog vagyok a teljesítményével. El kellett mennem a három fordulóban. A mindegyik csinál különböző kata. Kezdettől fogva tartotta a második helyet, és az eredmény végül szakmák.

A második hely, az Ön számára kielégítő?

A.K.: A második helyen lehetővé teszi számomra, hogy indul az Európa-bajnokságon, és ez volt a célom. Az első helyen ment Alexander Beech, amelyek együttesen vonat. Ennek eredményeként mindkét képes lesz képviselni hazánkat Azerbajdzsánban.

Hogy ment másik játékost, a klub?

A.K.: A Opole ment kilenc játékos. De én és Sandra képesítési ME kapott: Konrad Kozubowski (1 helyezzük kata idősek és 3 elhelyezni Kumite idősek -65 kg) Agata Godos (2 elhelyezni Kumite idősek -65 kg) Paulina Bengsz (2 elhelyezni Kumite junior -60 kg).

A többi a mi munkatársaink, akik között voltak: Mateusz Golomb, Chaba Agata, Carolina Saletnik és anyai Michalina is biztosította a nagyon jó eredményeket. Mindegyikük állt a harmadik lépés a dobogó a kategóriájában (kumite), és Matthew is nyert 4 helyezni kata idősek.

Mit tudsz mondani a versenyszervezés?

A.K.: Foglalkozások ravasz ahhoz, hogy hatékonyan. Volt sok látványos párbajok. Sok érzelmek nyújtott elődöntő Patrick csenkesz harcot Igor Lamot. Nagyon tetszett a, hogy a játékosok jól felkészült, amely hatást gyakoroltak a verseny.

Minden további betekintést?

A.K.: Remélem,, Az Európa-bajnokság Azerbajdzsán is vége lesz, és vissza az érmeket. Most már mindannyian felkészülési idő. A klub megnyertük az első helyen csapat, és azt hiszem,, hogy fenntartsák ezt a szintet.