Dernière galerie:

finał mężczyzn

Prochains événements:

ME WKO 2016
Données:
Où:

organisation du Championnat d'Europe WKO.

information

Prochains événements:

Poster_EC_Varna-2016
Données:
Où:

Pesée seniors et juniors Championnat IKO se tiendra à Varna 21-22 Mai.

calendar

Championnat Shinkyokushin 2015 – SCORE

Ajouté:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (LITUANIE)
2. Zsofia Szabo (Hongrie)
3. Isis Pinilla (Espagne) i Diana Maciute (LITUANIE)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (LITUANIE)
2. Ruta Brazdzionyte (LITUANIE)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (Hongrie)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Csenge Szepesi (Hongrie)
2. Nora Vaznelyte (LITUANIE)
3. Agata Kaliciak (Petites annonces) i Viviana Chirla (Roumanie)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Andrei Zinchenko (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Hongrie) i George Suciu (Roumanie)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Marius Ilas (Roumanie)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Gérard, (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (LITUANIE)
2. Vasil Vangelova (La Bulgarie)
3. Marek gratuit (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Hongrie)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 kg
1. Valeri Dimitrov (La Bulgarie)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (LITUANIE) i Lukas Kubilius (LITUANIE)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (Espagne)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (Espagne) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Konrad Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (LITUANIE)
3. Attila Tóth (Hongrie) i Cristian Boldut (Roumanie)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Hongrie)
2. Kristiyana Laleva (La Bulgarie)
3. Ivelina Petrova (La Bulgarie) i Lidia Soriano (Espagne)
 
KUMITE KOBIET – 60 kg
1. Monika Tydikaite (LITUANIE)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Espagne) i Ioana Vaida (Roumanie)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Roumanie)
2. Emilija Gataveckaite (LITUANIE)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Monika Ryzkovaite (LITUANIE)
2. Egle Jonusaite (LITUANIE)
3. Polina Dereza (L'Ukraine) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Azerbaïdjan)
2. Vince Kis-simonka (Hongrie)
3. Damian Bilbak (Suwalki) i Oskar Okoński (Chelmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (L'Ukraine)
2. Daniel Biłbak (Suwalki)
3. Ilijan Yunakov (La Bulgarie) i Martynas Armonaitis (LITUANIE)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Chorwacja)
2. Bohdan Lemishko (L'Ukraine)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (LITUANIE)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (LITUANIE)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Hongrie) i Deron Ditiecher (Holandia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (L'Ukraine)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Chorwacja)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 kg
1. Anatolii Zhuravel (L'Ukraine)
2. Yuriy Kryukov (L'Ukraine)
3. Julius Urbonas (LITUANIE) i Dovydas Lukaitis (LITUANIE)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (Hongrie)
2. Raminta Makackaite (LITUANIE)
3. Denitsa Georgieva (La Bulgarie) i Maider Perez (Espagne)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Dania)
2. Kasparas Karalis (LITUANIE)
3. Damian Biłbak (Suwalki) i Michał Karpowicz (Suwalki)

Commentaires

Commentaires


Entretiens récents

Plus de

Bulletin

Partenaires

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja