Dernière galerie:

finał mężczyzn

Prochains événements:

ME WKO 2016
Données:
Où:

organisation du Championnat d'Europe WKO.

information

Prochains événements:

Poster_EC_Varna-2016
Données:
Où:

Pesée seniors et juniors Championnat IKO se tiendra à Varna 21-22 Mai.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Petites annonces – pełne wyniki

Ajouté:

zdjęcie 4

Sur 26 Octobre 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział plus que 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 Pays européens. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 années) dans les 40 kg
1. Sergei Nikitenko (L'Ukraine)
2. Badaev Nikita (L'Ukraine)
3. Pan Vadim (L'Ukraine)
3. Vereschatsky Andrey (L'Ukraine)

 
Młodzież (12-13 années) dans les 50 kg
1. BACE Rustam (RUSSIE)
2. Amir Vladislav (RUSSIE)
3. Hyzhinsky Artem (L'Ukraine)
3. Sadowski Andrzej (POLOGNE)

 
Młodzież (12-13 années) powyżej 50 kg
1. Topchiy Dmytro (L'Ukraine)
2. Kargin Denis (L'Ukraine)
3. Stachacz Tomasz (POLOGNE)
3. Poplawski Jakub (POLOGNE)
 
filles (12-13 années) dans les 50 kg
1. Aratovska Ilona (L'Ukraine)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (POLOGNE)
3. Panfilov Alice (RUSSIE)
 
filles (12-13 années) powyżej 50 kg
1. Sterescu Patricia Ioana (Roumanie)
2. Ryniewicz Katarzyna (POLOGNE)
3. Mikielska Kinga (POLOGNE)
3. Tomaszewska Wiktoria (Wielka Brytania)
 
Młodzież (14-15 années) dans les 50 kg
1. Parkhomenko Roman (RUSSIE)
2. Alexander Siergiejew (RUSSIE)
3. Shkolyarenko Ivan (L'Ukraine)
3. Witalij Moroz (L'Ukraine)
 
Młodzież (14-15 années) dans les 55 kg
1. Fedoseyev Alexey (RUSSIE)
2. Udovik Ruslan (L'Ukraine)
3. Dmitry Vorobyev (RUSSIE)
3. Arthur Polikarpov (L'Ukraine)
 
Młodzież (14-15 années) dans les 60 kg
1. Gluhov Evgeny (RUSSIE)
2. Vadim Tichonow (RUSSIE)
3. Olpinski Szymon (POLOGNE)
3. Rogowski Kacper (POLOGNE)
 
Młodzież (14-15 années) dans les 65 kg
1. Koszycki Michal (POLOGNE)
2. Manafov Kamil (RUSSIE)
3. Leśnicy Eugene (L'Ukraine)
3. Fortune Mykita (L'Ukraine)
 
Młodzież (14-15 années) dans les 70 kg
1. Vladimir Petrov (RUSSIE)
2. Rutyna Mateusz (POLOGNE)
3. Ciecz Sergey (L'Ukraine)
3. Gerco Vladislav (L'Ukraine)
 
Młodzież (14-15 années) powyżej 70 kg
1. Gulyaev Anton (RUSSIE)
2. Chursin Anatolij (RUSSIE)
3. Radgowski Mikolaj (POLOGNE)
3. Pryga Jerzy (POLOGNE)
 
Juniors (16 -17 années) dans les 60 kg
1. Jegor Vorobyov (RUSSIE)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (POLOGNE)
3. Doka Martin (Hongrie)
 
Juniors (16 -17 années) dans les 65 kg
1. Podanev Vadim (RUSSIE)
2. Pavel Sidorov (RUSSIE)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Italie)
 
Juniors (16-17 années) dans les 70 kg
1. Tillaev Tokhirjon (RUSSIE)
2. Pantic Nemanja (La Serbie)
3. Jeziorowski Maciej (POLOGNE)
3. Emil Gasimov (L'Ukraine)
 
Juniors (16-17 années) dans les 75 kg
1. Galushin Nikita (RUSSIE)
2. Trefilov Alexey (RUSSIE)
3. Tejero Ivan (Espagne)
3. Juvina Gabriel Lonut (Roumanie)
 
Juniors (16-17 années) dans les 80 kg
1. Zainulin Nikita (RUSSIE)
2. Nesterenko Denis (RUSSIE)
3. Dmytro Shevchenko (L'Ukraine)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniors (16-17 années) na 80 kg
1. Kling Anton (RUSSIE)
2. Aksenenko Ivan (RUSSIE)
3. Bulyskeriya Boris (L'Ukraine)
3. Mezhensky Andrey (L'Ukraine)
 
filles (14-15 années) dans les 50 kg
1. Chrobot Michalina (POLOGNE)
2. Wiatrowska Anna (POLOGNE)
3. Dauletova Sabina (RUSSIE)
3. Krzysztoforska Angelika (POLOGNE)
 
filles (14-15 années) dans les 55 kg
1. El Haimour Shainez (France)
2. Razumnikova Alexander (RUSSIE)
3. Julia Kozlov (L'Ukraine)
3. Shvetsov Anastasia (RUSSIE)
 
filles (14-15 années) powyżej 55 kg
1. Sanchez Nuria (Espagne)
2. Czarnecka Klaudia (POLOGNE)
3. Zavgorodnyaya Sofia (L'Ukraine)
3. Kochkina Elizabeth (RUSSIE)
 
Juniors (16-17 années) dans les 50 kg
1. Mroczkowska Karolina (POLOGNE)
2. Victoria Lebiediewa (RUSSIE)
3. Kalimulina Dinara (RUSSIE)
3. Kovacs Dorottya (Hongrie)
 
Juniors (16-17 années) dans les 55 kg
1. Malinina Julia (RUSSIE)
2. Izabela Dec (POLOGNE)
3. Justyna Jasiukiewicz (POLOGNE)
3. Górnicka Maja (POLOGNE)
 
Juniors (16-17 années) dans les 60 kg
1. Młoda Juliana (RUSSIE)
2. Skamarohova Marina (L'Ukraine)
3. Kogutowicz Patrycja (POLOGNE)
3. Kulczycka Agnieszka (POLOGNE)
 
Juniors (16-17 années) na 60 kg
1. Krashakova Marianne (RUSSIE)
2. Szkodowska Krystyna (POLOGNE)
3. Spalova Nikola (République Tchèque)
3. Houvet Ophelie (France)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 années)
1. Alexander Kharlamov (RUSSIE)
2. Vahidov Dmitry (RUSSIE)
3. Vereschatsky Andrey (L'Ukraine)
 
filles (12-13 années)
1. Juvina Andreea Madalina (Roumanie)
2. Ion Antonia Ioana (Roumanie)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 années)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Roumanie)
3. Elisha Artem (RUSSIE)
 
filles (14-15 années)
1. Kostyaeva Ekaterina (RUSSIE)
2. Martinez Eva (Espagne)
3. Tarnas Aleksandra (POLOGNE)
 
Juniors (16-17 années)
1. Ulin Biełow (RUSSIE)
2. Egovtsev Alexey (RUSSIE)
3. Vito Michael Brigandi (Italie)
 
Juniors (16-17 années)
1. Diaz Laia (Espagne)
2. Sverdlov Angelina (RUSSIE)
3. Mroczkowska Karolina (POLOGNE)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja