Dernière galerie:

finał mężczyzn

Prochains événements:

ME WKO 2016
Données:
Où:

organisation du Championnat d'Europe WKO.

information

Prochains événements:

Poster_EC_Varna-2016
Données:
Où:

Pesée seniors et juniors Championnat IKO se tiendra à Varna 21-22 Mai.

calendar

ME Varna qui est le Kyokushin 17-18.05.2014 – SCORE!

Ajouté:

Polska

Sur 17-18 Peut à Varna, en Bulgarie a eu lieu Championnats d'Europe de karaté Kyokushin IKO. L'événement a été suivi par les deux seniors et juniors, un total de près de 400 les joueurs de 20 Membre.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Roumanie -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Evaluation de l'image de Patrick, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 années: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Hommes

des 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (RUSSIE)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (RUSSIE)
3. Eldar Ismailov (L'Ukraine)
4. Grigorescu Antonio (Roumanie)

des 80 kg

1. Antonio Tusseau (France)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (RUSSIE)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (RUSSIE)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (RUSSIE)

des 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (L'Ukraine)
2. Boîtiers Sadvokasov / Boîtiers Sadvokasov (RUSSIE)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (RUSSIE)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (RUSSIE)

powyżej 90 kg

1. Zahari Damyanov (La Bulgarie)
2. Djem Belkhodja (France)
3. Alejandro Navarro (Espagne)
4. Patryk Sypien (POLOGNE)

D'autres prix:

Meilleur Technique – Zahari Damyanov (La Bulgarie)
Najlepszy duch walki – Djem Belkhodja (France)



Femmes

des 55 kg

1. Elena Gulko (RUSSIE)
2. Agnieszka Winek (POLOGNE)
3. Agata Zjawinska (POLOGNE)
4. Sabina Zhekova (La Bulgarie)

des 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (RUSSIE)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (RUSSIE)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (RUSSIE)
4. Maria Raś (POLOGNE)

powyżej 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (RUSSIE)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (RUSSIE)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (RUSSIE)
4. Maria Jasko (POLOGNE)



JUNIORZY

16-17 éventail faire 55 kg (8 Joueurs)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (RUSSIE)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (RUSSIE)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (RUSSIE)

16-17 éventail faire 60 kg (14 Joueurs)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (RUSSIE)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (RUSSIE)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 éventail faire 65 kg (14 Joueurs)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (RUSSIE)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (RUSSIE)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (RUSSIE)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (RUSSIE)

16-17 éventail faire 70 kg (10 Joueurs)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (RUSSIE)
2. Nemanja Pantic (La Serbie)
3. Alexandros Mores (La Grèce)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 éventail faire 75 kg (7 Joueurs)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (RUSSIE)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (RUSSIE)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (RUSSIE)
3. Mikołaj Radgowski (POLOGNE)

16-17 éventail faire 80 kg (2 Joueurs)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (RUSSIE)
2. Ilhan Yusuf (La Bulgarie)

16-17 années 80 kg (8 Joueurs)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (RUSSIE)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (RUSSIE)
3. Kristof Okros (Hongrie)
3. Borys Bolyskeriia (L'Ukraine)



MŁODZIEŻ

14-15 éventail faire 50 kg (10 Joueurs)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (RUSSIE)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (RUSSIE)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (RUSSIE)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (RUSSIE)

14-15 éventail faire 55 kg (14 Joueurs)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (RUSSIE)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (RUSSIE)
3. Todor Yankov (La Bulgarie)

14-15 éventail faire 60 kg (17 Joueurs)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (RUSSIE)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (RUSSIE)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (RUSSIE)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (RUSSIE)

14-15 éventail faire 65 kg (13 Joueurs)

1. Michał Koszycki (POLOGNE)
2. Tom Soulliere (France)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (RUSSIE)

14-15 éventail faire 70 kg (4 Joueurs)

1. Serhii Zhidko (L'Ukraine)
2. Lachezar Nikolov (La Bulgarie)
3. Marin Enchevski (La Bulgarie)
3. Radoslav Pehlivanov (La Bulgarie)

14-15 éventail faire 75 kg (7 Joueurs)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (RUSSIE)
2. Mariea Adrian (Roumanie)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (RUSSIE)
3. Vladyslav Gerko (L'Ukraine)

14-15 lat powyżej 75 kg (6 Joueurs)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (RUSSIE)
2. Matei Alexandru (Roumanie)
3. Jerzy Pryga (POLOGNE)
3. Jakub Popławski (POLOGNE)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Commentaires

Commentaires


Entretiens récents

Plus de

Bulletin

Partenaires

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja