Dernière galerie:

finał mężczyzn

Prochains événements:

ME WKO 2016
Données:
Où:

organisation du Championnat d'Europe WKO.

information

Prochains événements:

Poster_EC_Varna-2016
Données:
Où:

Pesée seniors et juniors Championnat IKO se tiendra à Varna 21-22 Mai.

calendar

Entry Camp 2013 – relacja

Ajouté:

entry z FB

Ostatniego tygodnia wakacji w dniach 24.08. – 30.08.2013r. odbyła się pierwsza edycja Entry Camp. Obóz karate kyokushin prowadzony przez Sensei Sylwestra Sypień (3Et) wielokrotnego Mistrza Polski i Europy, który aktualnie jest trenerem Kadry Narodowej i Sensei Piotra Moczydłowskiego (2 Et) wielokrotnego Mistrza Polski, Europy i dwukrotnego medalistę Mistrzostw Świata, aktualnego Vice-Mistrza Świata.

Zgrupowanie trwało 7 dni i miało na celu przygotowanie ogólne zawodników do nowego sezonu startowego. Dla tych, którzy nie startują w zawodach była to również świetna okazja do podniesienia formy i czerpania z nowinek treningowych.


Każdego dnia odbywały się dwa treningi plus krótki poranny rozruch. Pogoda sprzyjała także większość treningów przeprowadzona została na świeżym powietrzu. Pierwszy trening skupiał się na przygotowaniu ogólnym (budowanie wydolności i siły), w którym wykorzystywane były niecodzienne metody treningowe z elementami cross-fit a także trening biegowy. Treningi odbywały się na pięknie położonej polanie z użyciem opon od traktorów, młotów, lin, drewnianych belek, węży strażackich, kettli i innych. Drugie zajęcia to trening pod kątem walki, podczas którego uczestnicy ćwiczyli kombinacje w parach, na tarczach a na koniec każdego treningu odbywały się sparringi. Wieczory były poświęcone na aktywny wypoczynek – gry zespołowe lub zajęcia dydaktyczne: oglądanie wideo z zawodów w tym z kwietniowych Mistrzostw Świata.


W trakcie obozu nie zabrakło czasu przeznaczonego na regenerację w postaci sesji w saunach parowej i suchej oraz jednego dnia poświęconego na czynny wypoczynek, w czasie którego uczestnicy wybrali się na spacer po górach a wieczór spędzili na grze w tenis, ziemny lub stołowy, piłce nożnej, koszykowej, jeździe na rowerze lub skokach na trampolinie.


Przedostatniego dnia podczas treningu kumite, odbyło się 20 marcher, w których również brali czynny udział prowadzący Sensei Sylwester Sypień i Sensei Piotr Moczydłowski. Wszyscy dzielnie podjęli wyzwanie przewalczyli wszystkie pojedynki. Tego dnia odwiedzili nas na treningu koledzy z miejscowego klubu karate kyokushin.

Ostatniego wieczoru tradycyjnie zaplanowana była sayonara: ognisko i dyskoteka w części restauracyjnej hotelu.


Pomimo świetniej zabawy do późna w czwartkowy wieczór w piątek rano odbył się ostatni trening podsumowujący cały tydzień zajęć. W zgrupowaniu wzięło udział 45 uczestników z klubów z całej Polski w tym między innymi aktualna Mistrzyni Europy Katarzyna Krajza-Moczydłowska i aktualny brązowy medalista Mistrzostw Europy Patryk Sypień, viceMistrzyni Europy Ewelina Urbanowska, medalistka Mistrzostw Polski Patrycja Wrona i wielu młodych orłów – naszych juniorów i młodzieżowców, którzy mają na koncie sukcesy międzynarodowe.„Cieszymy się, że wszyscy z uśmiechami rozjechali się do swoich domów i trzymamy kciuki za udany sezon ! Do zobaczenia już za rok :-)
” – podsumowują Sensei Piotr Moczydłowski i Sensei Sylwester Sypień.Oto kilka opinii naszych uczestników:


Klaudia:

Było super. Poznałam wiele wspaniałych zawodników, trenerów z czego się bardzo cieszę. Je, że dużo udało mi się nauczyć i przygotować nie tylko fizycznie, ale także psychicznie do nowego, ciężkiego sezonu i NAPEWNO nauczyłam się walki z samą sobą, podczas ciężkich treningów, kiedy zaciskałam zęby z bólu i wysiłku i ćwiczyłam dalej, a potem byłam z siebie dumna jak nigdy. Przyznam, że potrzebowałam takiego wycisku, pour récupérer après les vacances. Je me suis rendu trop, Je souvent remarquer ce qui me donne le monde, kyokushin mondiale, que les grandes personnes que j'ai autour de moi et aussi reposé. Cette semaine passée très rapidement, Je regrette de quitter. Maintenant, je me réjouis de camp de l'année prochaine. RÈGLES D'INSCRIPTION CAMP J !!!"


Carolina:

Entry Camp 2013 Il était mon meilleur camp, sur lequel j'eu l'occasion d'être si loin. grands instructeurs, grandes séances d'entraînement et tout organisé de manière, nous mieux utiliser le temps passé là-bas. Workouts différent de régulier, qui nous a permis d'apprendre quelque chose de nouveau et de renforcer. En outre, il y avait une très bonne ambiance, confiture pour lutter contre, wzajemnie się wspieraliśmy. Szkoda było opuszczać to miejsce. Ludzi których łączy ta sama pasja nic nie jest w stanie rozdzielić. Nie mogę doczekać się przyszłych wakacji, aby powtórzyć ten obóz!"

Seweryn:

„Według mnie obóz był bardzo pomocnym przedsięwzięciem dla osób, które chciały poprawić swoją formę oraz przygotować się do przyszłego sezonu. Zajęcia były dla mnie bardzo ciekawe, podobały mi się zarówno treningi karate jak i też crossfit oraz trening biegowy. Je, że obóz pomógł mi poprawić technikę, siłę i kondycję, dlatego już jestem pewny, że za rok również pojadę na Entry Camp. Poza tym na obozie panowała bardzo miła i sympatyczna atmosfera, dlatego każdemu polecam Entry Camp. Cordialement, Osu”

Maciej (5 kyu):

„Kiedy doszła do mnie informacja, że odbędzie się Entry Camp 2013, bardzo się ucieszyłem, ale jednocześnie i zaniepokoiłem. Jako niedoświadczony jeszcze karateka miałem z jednej strony znakomitą okazję do wspólnego trenowania z najlepszymi zawodnikami w Polsce, a z drugiej wewnętrzne obawy – czy podołam kondycyjnie i czy nie wrócę na egzamin magisterski w gipsie (:-) ), bo w końcu obóz miał być w całości poświęcony kumite. Jednak już pierwsze treningi pokazały, że mam do czynienia ze świetnymi profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją potrzeby uczestników. Z jednej strony katowali nas w dobrym tego słowa znaczeniu wyczerpującymi treningami, a z drugiej dobierali takie metody treningowe, aby ryzyko kontuzji było minimalne i każdy mógł dotrwać do końca obozu. Każdy dzień był unikatowy – bogaty w nowe techniki i kombinacje. Jako osoba niedoświadczona otrzymałem od Sensei’ów i Sempai’ów wspaniały bagaż bezcennych doświadczeń i nowych narzędzi, które będę mógł wykorzystać i rozwijać w nowym sezonie. Podkreślenia wymaga znakomita atmosfera panująca na zgrupowaniu, albowiem wszyscy uczestnicy byli nastawieni na ciężką pracę, a Sensei’owie w rzadkich momentach kryzysu znakomicie motywowali. La participation au Camp Entrée m'a donné l'occasion de rencontrer beaucoup de gens merveilleux, dont l'intention était de ne pas casser ma tête, seulement fournir mon expertise acquise sur le tatami international et d'identifier les possibilités d'améliorer mes erreurs. Formation à la fois Sensei'ami et Sempai'ami pour moi était un véritable honneur, pour qui, à ce stade, je voudrais bien remercier, et il Camp Entrée excellent investissement non seulement à la fin de la fête, mais surtout en nous-mêmes. "Osu :-) !plus:
www.facebook.com/entrycamp2013 (coller les liens si vous n'ouvrez pas)

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja