Dernière galerie:

Prochains événements:

Données:
Où:

organisation du Championnat d'Europe WKO.

information

Prochains événements:

Données:
Où:

Pesée seniors et juniors Championnat IKO se tiendra à Varna 21-22 Mai.

calendrier

KYOKUSHIN CUP 4 W ZĄBKACH

Ajouté:

1 października na hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ząbkach odbyła się czwarta edycja ogólnopolskiego turnieju KYOKUSHIN CUP. Impreza została przeprowadzona w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą świetlna i muzyczną na specjalnie przygotowanej do tego typu wydarzeń scenie. Lire la suite… »

KYOKUSHIN CUP 4 – JUŻ 1 PAŹDZIERNIKA W ZĄBKACH

Ajouté:

Le samedi 1 października odbędzie się Ogólnopolski Turniej KYOKUSHIN CUP 4.

 

Zawody zostaną rozegrane w formie Gali Sztuk Walki, podczas której pojedynki full contact stoczą kobiety w kategorii Open oraz mężczyźni w wadze do 80kg i plus 80kg. Lire la suite… »

Odszedł od nas Shihan Wiesław Gwizd 5 que les

Ajouté:

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy iż w dniu 21.06.2016 roku odszedł od nas Shihan Wiesław Gwizd 5 que les, niepowtarzalny trener, instruktor i wychowawca, wybitny karateka i technik, Branch Chief WKO, twórca karate w Tarnowie, Członek Zarządu PFKS, autorytet dla pokoleń adeptów karate w Polsce.

Jego życie było pasją karate, a pasja karate była jego życiem. Jego życie, drogą karate, zasady, którymi się kierował pozostaną dla nas niedoścignionym wzorem. Niech pamięć o Nim na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Lire la suite… »

Championnats polonais académiques III, Kraków 14.05.2016

Ajouté:

Sur 14 Mai 2016 r. dans le hall de l'éducation physique et du sport à l'Université Jagellonne de Cracovie tenue Karate Championship III académique polonais Kyokushin avec la participation de 81 joueurs représentant 43 institutions académiques.

Konfrontacja Kyokushinkai, Seido Juku, Oyama Karate – 1999 ROCK

Ajouté:

Turniej w formule K1 rozegrany 5 Mai 1999 années, w którym nastąpiła konfrontacja trzech styli Karate: Kyokushinkai (Akiyoshi Matsui), Seido Juku (Tadashi Nakamura), Oyama Karate (Shigeru Oyama).
Zawody wygrał Nicolas Pettas (Kyokushinkaikan).
Podczas turnieju stoczyli też pojedynek wspaniali Glaube Feitosa (Brésil) z Yasuhiro Kimura (Le Japon), który zdominował Feitosa.


Bulletin

Partenaires

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja