información

Poster_EC_Varna-2016
Datos:
Donde:

Pesaje mayores y los jóvenes Campeonato IKO se llevarán a cabo en Varna 21-22 Mayo.

calendar

Wieści z Tokio- Dream Cup 2012

Añadido:

Japonia 1

Na rozgrywanych w Tokio zawodach Dream Cup wśród ponad 1300 zawodników wystąpiły Sandra Bukowa i Agata Godoś. Sandra wystąpiła w kata seniorek. Zawody kata były rozgrywane systemem pucharowym (wystartowało 13 uczestniczek). W pierwszej rundzie Sandra po wykonaniu saiha pokonała zawodniczkę z Japonii. W drugiej rundzie mimo dobrego wykonania seinchin tylko jeden sędzia pokazał na Sandrę i przegrała ona z Japonką, co było wielkim zaskoczeniem dla naszej zawodniczki. Czterech z pięciu sędziów japońskich nie dało naszej zawodniczce żadnych szans pomimo widocznej przewagi Sandry, która była w życiowej formie na tym turnieju. Ostatecznie reprezentantka Polski zajęła miejsce 5-8.

Agata w pierwszej rundzie kategorii -55kg wygrała z Atsuko Kinoshita z Tokio, w drugiej przegrała ze zwyciężczynią kategorii. Jako, że w kategorii było 8 zawodniczek, to Agata zajęła 3 lugar. Niestety organizatorzy nie przewidzieli nawet pamiątkowego pucharu za 3 miejsce i warto dodać, że Agata miała ważenie 30 min przed swoimi walkami, o czym dowiedziała się dzień wcześniej .

Cieszymy się że nasze dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony w Tokio i życzymy im dalszych sukcesów oraz sprawiedliwych werdyktów:).