Última galería:

Próximos eventos:

Datos:
Donde:

organización europea Campeonato WKO.

información

Próximos eventos:

Datos:
Donde:

Pesaje mayores y los jóvenes Campeonato IKO se llevarán a cabo en Varna 21-22 Mayo.

calendario

Nochevieja Valoración de la imagen Sensei y Sensei Darius Łyczko de los Campeonatos de Europa Junior VII en Katowice.

Añadido:

Za nami VII Mistrzostwa Europy Juniorów, held 26.10.2013 w Katowicach. Oto opinie trenera Kadry Narodowej i utytułowanego zawodnika Sensei Sylwestra Sypienia oraz organizatora Sensei Dariusza Łyczko.

Sensei Sylwester Sypień
„VII Mistrzostwa Europy Juniorów w Katowicach można uznać za duży sukces organizacyjny. Zawody odbyły się na nowoczesnej sali profesjonalnie przygotowanej do tej imprezy. Porównując ostatnie Mistrzostwa Europy Juniorów w Serbii oraz Mistrzostwa Europy Seniorów na Ukrainie katowicka impreza mogła się podobała wszystkim uczestnikom oraz gościom specjalnym Kancho Shokei Matsui i Katsuhito Gorai. Trzy maty pozwoliły szybko i sprawnie przeprowadzić setki walk. Walki finałowe zakończyły się ok. h. 16.00 co może być przykładem na to ,że zawody nie muszą trwać w nieskończoność.

Tyle o organizacji ale przechodząc do strony sportowej i naszej reprezentacji to trzy złote medale zdobyte przez naszych juniorów w 30 kategoriach nie rzucają na kolana. Oczywiście brawa dla tej trójki, która uratowała honor polskiego Kyokushin. Karolina Mroczkowska oraz Michał Koszycki pokazali , że Rosjanie też są ludźmi i w pięknym stylu wydarli im złote medale z rąk. Srebrnymi medalami cieszyło się 6 osób a brązowymi 18. Podsumowując uważam, że od Rosjan i Ukrainy powinniśmy się jeszcze dużo nauczyć. Osu.”

Sensei Dariusz Łyczko
„Mistrzostwa przebiegły bez zastrzeżeń. En 7 godzin udało się przeprowadzić wszystkie konkurencje z udziałem 340 uczestników. To świadczy o bardzo dobrej obsłudze technicznej i sędziowskiej.

Jeśli chodzi o ocenę występu naszej narodowej reprezentacji to nie miałem jeszcze czasu na analizę występu zawodników. Jednak bardzo cieszę się z sukcesu mojej wychowanki, która zajęła II miejsce w kat. wiekowej 12-13 lat 50kg. Każdy i w tym Rosjanie są w zasięgu. W moim mniemaniu wszystko zależy od dwóch czynników: po pierwsze sposób przygotowania zawodnika, po drugie predyspozycje psychofizyczne zawodnika. Jeżeli te dwa aspekty się zbiegną możemy rywalizować z każdym. Nie jest to proste ale nie niemożliwe. Mamy w kraju zawodników z czołówki światowej takich jak Piotr Sawicki, Peter Moczydłowski, Sylwester Sypien. Problem w tym, że większość zawodników widzi ich tylko w internecie :-).

Miałem sposobność spędzenia z Kancho wiele czasu i mogę jednoznacznie stwierdzić, że opinia o mistrzostwach jest jak najlepsza. I to od strony organizacyjnej jak i poziomu walk.”

Relación vídeo tutaj (https://onekyokushin.pl/2013/relacja-wideo-z-mistrzostw-europy-juniorow-2013/)
Resultados tutaj (https://onekyokushin.pl/2013/mistrzostwa-europy-juniorow-26-10-2013-katowice-wyniki/)

Comentarios

Comentarios


Boletín

Socios

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja