Última galería:

finał mężczyzn

Próximos eventos:

ME WKO 2016
Datos:
Donde:

organización europea Campeonato WKO.

información

Próximos eventos:

Poster_EC_Varna-2016
Datos:
Donde:

Pesaje mayores y los jóvenes Campeonato IKO se llevarán a cabo en Varna 21-22 Mayo.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moscú 19-20.10.2013 – Resultados

Añadido:

33 капанадзе kapanadze

Mężczyźni poniżej 70 kg
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
1. Sadvokasov Darmen
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 kg
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 kg
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Las mujeres mayores 65 kg
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
maestro tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Mężczyźni poniżej 70 kg
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Final
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 lugar
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Final
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 lugar
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
Sadvokasov Darmen – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Final
Sadvokasov Darmen – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 lugar
Kotschnew Cyril – Teals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergey – wyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 kg)
 
Final
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 lugar
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasari – low kick)
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – Moreva Jaroslavna
Gulko Elena – Tishchenko Vladlena
 
Final
Moreva Jaroslavna – Gulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 lugar
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Final
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 lugar
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Las mujeres mayores 65 kg
Grebenshchikova Uliana – Alain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Final
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 lugar
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Pero: Saco Shuto, hidzi, geri)
(Mujeres: Saco Geri)
 
Mężczyźni poniżej 70 kg
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 tableros
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
Sadvokasov Darmen – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Las mujeres mayores 65 kg
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Comentarios

Comentarios


En entrevistas recientes

Más de

Boletín

Socios

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja