Última galería:

finał mężczyzn

Próximos eventos:

ME WKO 2016
Datos:
Donde:

organización europea Campeonato WKO.

información

Próximos eventos:

Poster_EC_Varna-2016
Datos:
Donde:

Pesaje mayores y los jóvenes Campeonato IKO se llevarán a cabo en Varna 21-22 Mayo.

calendar

Campeonato Europeo Shinkyokushin 2015 – Resultados

Añadido:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (Litwa)
2. Zsofia Szabo (Węgry)
3. Isis Pinilla (España) i Diana Maciute (Litwa)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (Litwa)
2. Ruta Brazdzionyte (Litwa)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (Węgry)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Csenge Spis (Węgry)
2. Nora Vaznelyte (Litwa)
3. Agata Kaliciak (Clasificados) i Viviana Chirla (Rumania)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Andrei Zinchenko (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Węgry) i George Suciu (Rumania)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Marius Il (Rumania)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Gerard (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (Litwa)
2. Vasil Vangelov (Bulgaria)
3. Marek Wolny (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Węgry)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 kg
1. Valeri Dimitrov (Bulgaria)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (Litwa) i Lukas Kubilius (Litwa)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (España)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (España) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Konrad Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (Litwa)
3. Attila Tóth (Węgry) i Cristian Boldut (Rumania)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Węgry)
2. Kristiyana Laleva (Bulgaria)
3. Ivelina Petrova (Bulgaria) i Lidia Soriano (España)
 
KUMITE KOBIET – 60 kg
1. Monika Tydikaite (Litwa)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (España) i Ioana Vaida (Rumania)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Rumania)
2. Emilija Gataveckaite (Litwa)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Monika Ryzkovaite (Litwa)
2. Egle Jonusaite (Litwa)
3. Polina Dereza (Ucrania) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Azerbaiyán)
2. Vince Kis-simonka (Węgry)
3. Damian Bilbak (Suwalki) i Oskar Okoński (Chełmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Ucrania)
2. Daniel Biłbak (Suwalki)
3. Ilijan Yunakov (Bulgaria) i Martynas Armonaitis (Litwa)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Croacia)
2. Bohdan Lemishko (Ucrania)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (Litwa)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (Litwa)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Węgry) i Deron Ditiecher (Países Bajos)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Ucrania)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Croacia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 kg
1. Anatolii Zhuravel (Ucrania)
2. Yuriy Kryukov (Ucrania)
3. Julius Urbonas (Litwa) i Dovydas Lukaitis (Litwa)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (Węgry)
2. Raminta Makackaite (Litwa)
3. Denitsa Georgieva (Bulgaria) i Maider Perez (España)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Dania)
2. Kasparas Karalis (Litwa)
3. Damian Biłbak (Suwalki) i Michał Karpowicz (Suwalki)

Comentarios

Comentarios


En entrevistas recientes

Más de

Boletín

Socios

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja