Última galería:

finał mężczyzn

Próximos eventos:

ME WKO 2016
Datos:
Donde:

organización europea Campeonato WKO.

información

Próximos eventos:

Poster_EC_Varna-2016
Datos:
Donde:

Pesaje mayores y los jóvenes Campeonato IKO se llevarán a cabo en Varna 21-22 Mayo.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Clasificados – pełne wyniki

Añadido:

zdjęcie 4

En 26 Octubre 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział más que 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 años) en 40 kg
1. Sergei Nikitenko (Ucrania)
2. Badaev Nikita (Ucrania)
3. Pan Vadim (Ucrania)
3. Vereschatsky Andrey (Ucrania)

 
Młodzież (12-13 años) en 50 kg
1. BACE Rustam (Rusia)
2. Amir Vladislav (Rusia)
3. Hyzhinsky Artem (Ucrania)
3. Sadowski Andrzej (Polonia)

 
Młodzież (12-13 años) powyżej 50 kg
1. Topchiy Dmytro (Ucrania)
2. Kargin Denis (Ucrania)
3. Stachacz Tomasz (Polonia)
3. Poplawski Jakub (Polonia)
 
Chicas (12-13 años) en 50 kg
1. Aratovska Ilona (Ucrania)
2. Tatiana Szewczuk (ruso)
3. Kandefer Agata (Polonia)
3. Panfilov Alice (Rusia)
 
Chicas (12-13 años) powyżej 50 kg
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumania)
2. Ryniewicz Katarzyna (Polonia)
3. Mikielska Kinga (Polonia)
3. Tomaszewska Wiktoria (Gran Bretaña)
 
Młodzież (14-15 años) en 50 kg
1. Parkhomenko Roman (Rusia)
2. Alexander Siergiejew (Rusia)
3. Shkolyarenko Ivan (Ucrania)
3. Witalij Moroz (Ucrania)
 
Młodzież (14-15 años) en 55 kg
1. Fedoseyev Alexey (Rusia)
2. Udovik Ruslan (Ucrania)
3. Dmitry Vorobyev (Rusia)
3. Arthur Polikarpov (Ucrania)
 
Młodzież (14-15 años) en 60 kg
1. Gluhov Evgeny (Rusia)
2. Vadim Tichonow (Rusia)
3. Olpinski Szymon (Polonia)
3. Rogowski Kacper (Polonia)
 
Młodzież (14-15 años) en 65 kg
1. Koszycki Michal (Polonia)
2. Manafov Kamil (Rusia)
3. Leśnicy Eugene (Ucrania)
3. Fortune Mykita (Ucrania)
 
Młodzież (14-15 años) en 70 kg
1. Vladimir Petrov (Rusia)
2. Rutyna Mateusz (Polonia)
3. Ciecz Sergey (Ucrania)
3. Gerco Vladislav (Ucrania)
 
Młodzież (14-15 años) powyżej 70 kg
1. Gulyaev Anton (Rusia)
2. Chursin Anatolij (Rusia)
3. Radgowski Mikolaj (Polonia)
3. Pryga Jerzy (Polonia)
 
Juniorzy (16 -17 años) en 60 kg
1. Jegor Vorobyov (Rusia)
2. Karmenov Alisher (Kazajstán)
3. Kawka Adam (Polonia)
3. Doka Martin (Węgry)
 
Juniorzy (16 -17 años) en 65 kg
1. Podanev Vadim (Rusia)
2. Pavel Sidorov (Rusia)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazajstán)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 años) en 70 kg
1. Tillaev Tokhirjon (Rusia)
2. Pantic Nemanja (Serbia)
3. Jeziorowski Maciej (Polonia)
3. Emil Gasimov (Ucrania)
 
Juniorzy (16-17 años) en 75 kg
1. Galushin Nikita (Rusia)
2. Trefilov Alexey (Rusia)
3. Tejero Ivan (España)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumania)
 
Juniorzy (16-17 años) en 80 kg
1. Zainulin Nikita (Rusia)
2. Nesterenko Denis (Rusia)
3. Dmytro Shevchenko (Ucrania)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 años) en 80 kg
1. Kling Anton (Rusia)
2. Aksenenko Ivan (Rusia)
3. Bulyskeriya Boris (Ucrania)
3. Mezhensky Andrey (Ucrania)
 
Chicas (14-15 años) en 50 kg
1. Chrobot Michalina (Polonia)
2. Wiatrowska Anna (Polonia)
3. Dauletova Sabina (Rusia)
3. Krzysztoforska Angelika (Polonia)
 
Chicas (14-15 años) en 55 kg
1. El Haimour Shainez (Francja)
2. Razumnikova Alexander (Rusia)
3. Julia Kozlov (Ucrania)
3. Shvetsov Anastasia (Rusia)
 
Chicas (14-15 años) powyżej 55 kg
1. Sanchez Nuria (España)
2. Czarnecka Klaudia (Polonia)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Ucrania)
3. Kochkina Elizabeth (Rusia)
 
Juniorzy (16-17 años) en 50 kg
1. Mroczkowska Karolina (Polonia)
2. Victoria Lebiediewa (Rusia)
3. Kalimulina Dinara (Rusia)
3. Kovacs Dorottya (Węgry)
 
Juniorzy (16-17 años) en 55 kg
1. Malinina Julia (Rusia)
2. Izabela Dec (Polonia)
3. Justyna Jasiukiewicz (Polonia)
3. Górnicka Maja (Polonia)
 
Juniorzy (16-17 años) en 60 kg
1. Młoda Juliana (Rusia)
2. Skamarohova Marina (Ucrania)
3. Kogutowicz Patrycja (Polonia)
3. Kulczycka Agnieszka (Polonia)
 
Juniorzy (16-17 años) en 60 kg
1. Krashakova Marianne (Rusia)
2. Szkodowska Krystyna (Polonia)
3. Spalova Nikola (Czech Republic)
3. Houvet Ophelie (Francja)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 años)
1. Alexander Kharlamov (Rusia)
2. Vahidov Dmitry (Rusia)
3. Vereschatsky Andrey (Ucrania)
 
Chicas (12-13 años)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumania)
2. Ion Antonia Ioana (Rumania)
3. Tatiana Szewczuk (ruso)
 
Młodzież (14-15 años)
1. Aleksander Borodin (ruso)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumania)
3. Elisha Artem (Rusia)
 
Chicas (14-15 años)
1. Kostyaeva Ekaterina (Rusia)
2. Martinez Eva (España)
3. Tarnas Aleksandra (Polonia)
 
Juniorzy (16-17 años)
1. Ulin Biełow (Rusia)
2. Egovtsev Alexey (Rusia)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 años)
1. Diaz Laia (España)
2. Sverdlov Angelina (Rusia)
3. Mroczkowska Karolina (Polonia)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja