Última galería:

finał mężczyzn

Próximos eventos:

ME WKO 2016
Datos:
Donde:

organización europea Campeonato WKO.

información

Próximos eventos:

Poster_EC_Varna-2016
Datos:
Donde:

Pesaje mayores y los jóvenes Campeonato IKO se llevarán a cabo en Varna 21-22 Mayo.

calendar

ME Varna que es el Kyokushin 17-18.05.2014 – RESULTADOS!

Añadido:

Polska

En 17-18 Que en Varna, Bulgaria tuvo lugar del Campeonato de Europa de Karate Kyokushin IKO. El evento contó con la participación tanto de las personas mayores y los jóvenes, un total de casi 400 los jugadores de 20 Miembro.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumania -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Patrick Valoración de la imagen, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 años: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Hombres

de 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Rusia)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Rusia)
3. Eldar Ismailov (Ucrania)
4. Grigorescu Antonio (Rumania)

de 80 kg

1. Antonio Tusseau (Francja)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Rusia)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Rusia)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Rusia)

de 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ucrania)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Rusia)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Rusia)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Rusia)

powyżej 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulgaria)
2. Djema Belkhodja (Francja)
3. Alejandro Navarro (España)
4. Patryk Sypien (Polonia)

Dodatkowe nagrody:

Técnicas najlepszy – Zahari Damyanov (Bulgaria)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Francja)



Mujeres

de 55 kg

1. Elena Gulko (Rusia)
2. Agnieszka Winek (Polonia)
3. Agata Zjawinska (Polonia)
4. Sabina Zhekova (Bulgaria)

de 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Rusia)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Rusia)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Rusia)
4. Maria Raś (Polonia)

powyżej 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Rusia)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Rusia)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Rusia)
4. Maria Jasko (Polonia)



JUNIORZY

16-17 año 55 kg (8 Jugadores)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Rusia)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Rusia)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Rusia)

16-17 año 60 kg (14 Jugadores)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Rusia)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Rusia)
3. Boris Axyonov (Kazajstán)
3. Alisher Karmenov (Kazajstán)

16-17 año 65 kg (14 Jugadores)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Rusia)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Rusia)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Rusia)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Rusia)

16-17 año 70 kg (10 Jugadores)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Rusia)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Grecja)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazajstán)

16-17 año 75 kg (7 Jugadores)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Rusia)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Rusia)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Rusia)
3. Mikołaj Radgowski (Polonia)

16-17 año 80 kg (2 Jugadores)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Rusia)
2. Ilhan Yusuf (Bulgaria)

16-17 años 80 kg (8 Jugadores)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rusia)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Rusia)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Ucrania)



MŁODZIEŻ

14-15 año 50 kg (10 Jugadores)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Rusia)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Rusia)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Rusia)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Rusia)

14-15 año 55 kg (14 Jugadores)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Rusia)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Rusia)
3. Todor Yankov (Bulgaria)

14-15 año 60 kg (17 Jugadores)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Rusia)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Rusia)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Rusia)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Rusia)

14-15 año 65 kg (13 Jugadores)

1. Michał Koszycki (Polonia)
2. Tom Soulliere (Francja)
3. Meiram Bimzhanov (Kazajstán)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Rusia)

14-15 año 70 kg (4 Jugadores)

1. Serhii Zhidko (Ucrania)
2. Lachezar Nikolov (Bulgaria)
3. Marin Enchevski (Bulgaria)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulgaria)

14-15 año 75 kg (7 Jugadores)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Rusia)
2. Mariea Adrian (Rumania)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Rusia)
3. Vladyslav Gerko (Ucrania)

14-15 años más 75 kg (6 Jugadores)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Rusia)
2. Matei Alexandru (Rumania)
3. Jerzy Pryga (Polonia)
3. Jakub Popławski (Polonia)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Comentarios

Comentarios


En entrevistas recientes

Más de

Boletín

Socios

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja