Latest gallery:

finał mężczyzn

Next events:

ME WKO 2016
Data:
Where:

European Championship organization WKO.

information

Next events:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Where:

Weighing Championship IKO seniors and juniors will be held in Varna 21-22 May.

calendar

Seminar 5.10.2013 Józefów – relacja TMP i galeria

Added:

seminarium 5.10.2013

5 October 2013 was held in the near Warsaw National Seminar Kumite and Kata IKO1 preparation for the European Junior Championships 2013. Gospodarzem tego wydarzenia był Klub Sportów Walki UKS Bushi sensei Pawła Juszczyka. W hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie spotkano się blisko 160 zawodników i instruktorów, z klubów całej Polski. Dla wielu uczestników w wieku 12-18 lat było ono ostatnim sprawdzianem przed VII Mistrzostwami Europy Juniorów, które odbędą się w Katowicach 26.10.2013. W czasie imprezy otrzymali oni z rąk polskich BC i jednocześnie vice prezesów Polskiej Federacji Karate Kyokushinkai shihan Eugeniusza Dadzibuga i shihan Jacka Czernieca oficjalne powołania do Reprezentacji Polski.

 

Seminarium składało się z trzech części: cover (prowadzący sensei Izabelę Sularz, Emil Słaboń i Kamil Dubiel, trening technik do walki (prowadzący shihan Eugeniusza Dadzibug), walki sparingowe.

 

W części trzeciej zainteresowani zawodnicy, instruktorzy i rodzice mogli wziąć udział w warsztatach z psychologiem sportu Jagoda Smoleńską pod tytułem „Umysł można trenować tak jak ciało”.

 

Józefowskie spotkanie było pierwszym tego typu szkoleniem o charakterze ogólnopolskim i jednocześnie naturalną kontynuacją siedmiu seminariów dla zawodników Polski Północnowschodniej, które odbyły się w roku 2013. Udział w józefowskim seminarium, podobnie jak poprzednich, był bezpłatny.

 

Seminarium w tym kształcie mogło odbyć się dzięki życzliwości władz Miasta Józefów, dyrekcji ICSiR oraz dyrekcji Gimnazjum nr 1, które nieodpłatnie udostępniły pomieszczenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

 
Relacja TVP Warszawa (from 2:24 minutes)
 

sport

 
Gallery (zdjęcia sensei Paweł Juszczyk):

Materiał dzięki uprzejmości UKS Bushi.

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja