Latest gallery:

finał mężczyzn

Next events:

ME WKO 2016
Data:
Where:

European Championship organization WKO.

information

Next events:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Where:

Weighing Championship IKO seniors and juniors will be held in Varna 21-22 May.

calendar

Championship Shinkyokushin 2015 – Results

Added:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (Lithuania)
2. Zsofia Szabo (Hungary)
3. Isis Pinilla (Spain) i Diana Maciute (Lithuania)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (Lithuania)
2. Ruta Brazdzionyte (Lithuania)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (Hungary)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Csenge Spis (Hungary)
2. Nora Vaznelyte (Lithuania)
3. Agata Kaliciak (Classifieds) i Viviana Chirla (Romania)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Andrei Zinchenko (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Hungary) i George Suciu (Romania)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Marius Il (Romania)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Gerard Will (Szczytno) i Sascha Decosterd (Switzerland)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (Lithuania)
2. Vasil Vangelov (Bulgaria)
3. Marek Free (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Hungary)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 kg
1. Valeri Dimitrov (Bulgaria)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (Lithuania) i Lukas Kubilius (Lithuania)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (Spain)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (Spain) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Konrad Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (Lithuania)
3. Attila Tóth (Hungary) i Cristian Boldut (Romania)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Hungary)
2. Kristiyana Laleva (Bulgaria)
3. Ivelina Petrova (Bulgaria) i Lidia Soriano (Spain)
 
KUMITE KOBIET – 60 kg
1. Monika Tydikaite (Lithuania)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Spain) i Ioana Vaida (Romania)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Romania)
2. Emilija Gataveckaite (Lithuania)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Monika Ryzkovaite (Lithuania)
2. Egle Jonusaite (Lithuania)
3. Polina Dereza (Ukraine) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Azerbaijan)
2. Vince Kis-simonka (Hungary)
3. Damian Bilbak (Suwalki) i Oskar Okoński (Chełmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Ukraine)
2. Daniel Biłbak (Suwalki)
3. Ilijan Yunakov (Bulgaria) i Martynas Armonaitis (Lithuania)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Chorwacja)
2. Bohdan Lemishko (Ukraine)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (Lithuania)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (Lithuania)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Hungary) i Deron Ditiecher (Netherlands)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Ukraine)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Chorwacja)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 kg
1. Anatolii Zhuravel (Ukraine)
2. Yuriy Kryukov (Ukraine)
3. Julius Urbonas (Lithuania) i Dovydas Lukaitis (Lithuania)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (Hungary)
2. Raminta Makackaite (Lithuania)
3. Denitsa Georgieva (Bulgaria) i Maider Perez (Spain)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Denmark)
2. Kasparas Karalis (Lithuania)
3. Damian Biłbak (Suwalki) i Michał Karpowicz (Suwalki)

Comments

Comments


Recent interviews

More from

Newsletter

Partners

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja