Latest gallery:

finał mężczyzn

Next events:

ME WKO 2016
Data:
Where:

European Championship organization WKO.

information

Next events:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Where:

Weighing Championship IKO seniors and juniors will be held in Varna 21-22 May.

calendar

ME Varna that is the Kyokushin 17-18.05.2014 – RESULTS!

Added:

Polska

On 17-18 May in Varna, Bulgaria took place European Championships Kyokushin Karate IKO. The event was attended by both seniors and juniors, a total of nearly 400 players from 20 Member.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Romania -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Patrick Picture Rating, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 years: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Men

of 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Russia)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Russia)
3. Eldar Ismailov (Ukraine)
4. Grigorescu Antonio (Romania)

of 80 kg

1. Antonio Tusseau (France)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Russia)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Russia)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Russia)

of 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraine)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Russia)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Russia)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Russia)

above 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulgaria)
2. Djema Belkhodja (France)
3. Alejandro Navarro (Spain)
4. Patryk Sypien (Poland)

Dodatkowe nagrody:

Best Technique – Zahari Damyanov (Bulgaria)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (France)



Women

of 55 kg

1. Elena Gulko (Russia)
2. Agnieszka Winek (Poland)
3. Agata Zjawinska (Poland)
4. Sabina Zhekova (Bulgaria)

of 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Russia)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Russia)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Russia)
4. Maria Raś (Poland)

above 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Russia)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Russia)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Russia)
4. Maria Jasko (Poland)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 kg (8 Players)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Russia)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Russia)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Russia)

16-17 lat do 60 kg (14 Players)

1. Yegor Vorobyov / Egor Vorobev (Russia)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Russia)
3. Boris Axyonov (Kazakhstan)
3. Alisher Karmenov (Kazakhstan)

16-17 lat do 65 kg (14 Players)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Russia)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Russia)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Russia)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Russia)

16-17 lat do 70 kg (10 Players)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Russia)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Greece)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazakhstan)

16-17 lat do 75 kg (7 Players)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Russia)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Russia)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Russia)
3. Mikołaj Radgowski (Poland)

16-17 lat do 80 kg (2 Players)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Russia)
2. Ilhan Yusuf (Bulgaria)

16-17 years 80 kg (8 Players)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Russia)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Russia)
3. Kristof Okros (Hungary)
3. Borys Bolyskeriia (Ukraine)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 kg (10 Players)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Russia)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Russia)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Russia)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Russia)

14-15 lat do 55 kg (14 Players)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Russia)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Russia)
3. Todor Yankov (Bulgaria)

14-15 lat do 60 kg (17 Players)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Russia)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Russia)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Russia)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Russia)

14-15 lat do 65 kg (13 Players)

1. Michał Koszycki (Poland)
2. Tom Soulliere (France)
3. Meiram Bimzhanov (Kazakhstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Russia)

14-15 lat do 70 kg (4 Players)

1. Serhii Zhidko (Ukraine)
2. Lachezar Nikolov (Bulgaria)
3. Marin Enchevski (Bulgaria)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulgaria)

14-15 lat do 75 kg (7 Players)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Russia)
2. Mariea Adrian (Romania)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Russia)
3. Vladyslav Gerko (Ukraine)

14-15 years over 75 kg (6 Players)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Russia)
2. Matei Alexandru (Romania)
3. Jerzy Pryga (Poland)
3. Jakub Popławski (Poland)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Comments

Comments


Recent interviews

More from

Newsletter

Partners

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja