Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Zawodnicy 10 Mistrzostw Świata Open Tokio 2011 IKO1

Hinzugefügt:

Wiadomość z ostatniej chwili.

Światowa Organizacja Kyokushin Karate podała w dniu dzisiejszym 04.07.2011 skład zawodników na 10 Mistrzostwa Świata Open Tokio 2011.

Zawodnicy znajdujący się na liście są to wojownicy, którzy zostali zakwalifikowani na poszczególnych imprezach oraz zawodnicy, którzy dostali rekomendację Honbu, aby reprezentować swój kraj na tatami w Tokio.

Von 10 lipca zostanie zamknięta lista startowa zawodników z wszystkich kontynentów.

 

Europe
*Alejandro Navarro (Spain) 9th World Open, Tokyo 2007- 6th
*Stoian Nicolae (Rumania) European Open, Serbien 2010- 1st
*Belkodja Djema (France) European Open, Serbien 2010- 3rd
*Yunusov Sultanamethan (Ukraine) European Open, Serbien 2010- 3rd
*Zahari Damyanov (Bulgaria) European Open, Paris 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (Spain) European Open, Paris 2011- top 8
*Oleksandr Ieromenko (Ukraine) European Open, Paris 2011- top 8
*Iacob Mirel (Rumänien) European Open, Paris 2011- top 8
*Piotr Moczydlowski (Polen) European weight, Padova 2011 – Light 1st
*Grigorescu Antonio (Rumänien) European weight, Padova 2011 – Light 2nd
*Daniel Bukowy (Polen) European weight, Padova 2011 – Heavy 2nd
*Baptiste Delaunnay (France) IKO Regional selection
*Maxime Demeautis (France) IKO regional selection
*Semen Haran (Ukraine) IKO regional selection
*Marcin Prachino (Polen) IKO regional selection
*Vsal Ismailov (Ukraine) IKO regional selection
*Lucian Gogonel (Rumänien) IKO regional selection
*Marius Stochitoiu (Rumänien) IKO regional selection
*Sthembisio Majozi (Great Britain) IKO regional selection
*Borec Cosmin (Rumänien) IKO regional selection
*Daniel Milcevic (Serbien) IKO regional selection
*Shams Alireza (Germany) IKO regional resection
*Marcin Sieradzki (Polen) IKO regional selection
*Matan Eliakim   (Israel) IKO regional selection
*David Orosz  (Ungarn) IKO regional selection
*Vincze Laszlo (Ungarn) IKO Regional selection
*Ivan Sidoti (Italy) IKO regional selection

South America

*Ewerton Teixeira (Brazil) 9th World Open, Tokyo 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brazil) 9th World Open, Tokyo 2007- 7th
*Daniel Pereira (Brazil) SA selection, Argentine 2010-1st
*Ricard Nunes (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 2nd
*Eder Gama (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 3rd
*Eivind Beltran (Bolivia) SA selection, Argentine 2010- 4th
*Paulo Zuleta (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 5th
*Emmanuel Ruarte (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 6th
*Renato Herrda (Chile) SA selection, Argentine 2010- 7th
*Airton Martinicorena (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 8th
*Diogo da Silva (Brazil) European Open, Paris 2011- 3rd
*Ricardo Prada (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 9th
*Jose Santos (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 10th
*Fabio Santin (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 11th
*Alex Ascenco (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 12th
*Sergio Ascevedo (Chile) BC recommendation
*Joao Rocha (Brazil) BC recommendation
*Rafael Dantas (Brazil) BC recommendation
*Guilhermo Locatelii (Brazil) BC recommendation
*Carros Robles (Argentina) BC recommendation
*Emiliano Dominguez (Brazil) BC recommendation
*Dinei Junior (Brazil) BC recommendation
*Lucas Gimenez (Agentina) BC recommendation

 

Russia
*Darmen Sadovokasov World Open, Tokyo 2007- 4th
*Andrey Stepin World Open, Tokyo 2007- 5th
*Tariel Nikoleishvili All Japan, Tokyo 2010- 1st
*Lechi Krubanov All Japan, Tokyo 2010- 7th
*Goderzi Kapanadze All American, NY 2011 – 2nd
*Alexander Mikhailov All American, NY 2011 – 7th

 

South Pacific
*Steven Cujic (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 1st
*James Eades (New Zealand) South Pacific Selection, Sydney 2011- 2nd
*Carlos Castro (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 3rd
*Shaune O’Farrell (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 4th
*Simon Kennedy (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 5th
*Hyota Sugihara (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 6th
*Anthony Tockar (Australia) South Pacific Selection, Sydney 2011- 7th
*Nathan Goodin (Australia)
South Pacific Selection, Sydney 2011-8th
*Reece Henderson (Australia) BC recommendation
*Jeff Ainsworth (Australia) BC recommendation
*Ferry Lee (Australia) BC recommendation
*Jack Tuhega (Australia) BC recommendation
*Conrad Tuhenga (Australia) BC recommendation
*Maia Peters (Australia) BC recommendation
*Lyndon Pehi (New Zealand) BC recommendation
*Eddie Te Ahu (New Zealand) BC recommendation

 

North & Central America
*I-Shing Wu (USA) US weight, Los Angeles 2011- Light 1st
*Michi Nagase (Canada) US weight, Los Angeles 2011- Middle 1st
*Pasha Mukhalov (Canada) US weight, Los Angeles 2011- Heavy 1st
*Mark Berg (Canada) US weight, Los Angeles 2011- S. Heavy 1st
*Julio del Valle (Costa Rica) North American weight, Montreal 2011 – Light 1st
*Mohamed Chikh (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Middle 1st
*Victor Potvin (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Heavy 1st
*Matth Payne (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Super Heavy – 1st

 

Asia & Middle East

 

Africa

 

Japan
*Tatsuya Murata World Open, Tokyo 2007- 8th
*Zenjyuro Mori All Japan, Tokyo 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka All Japan, Tokyo 2010- 3rd
*Hideo Sawada All Japan, Tokyo 2010- 4th
*Shouki Arata All Japan, Tokyo 2010- 5th
*Daiki Kobayashi All Japan, Tokyo 2010- 6th
*Shohei Kamada All Japan, Tokyo 2010- 8th
*Makoto Akaishi European Open, Paris 2011- 4th
*Yuta Sawamura All Japan weight, Osaka 2011 – Light 1st
*Takuya Takeoka All Japan weight, Osaka 2011 – Middle 1st
*Takaichi Onuma All Japan weight, Osaka 2011 – Middle – 2nd
*Kyohei Ajima All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 1st
*Yoshikazu Muraoka All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 2nd
*Yoshitatsu Beppu All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 3rd
*Makoto Taniguchi All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 1st
*Seijyun Kinoshita All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 2nd
*Norio Matsumura All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 3rd

Kommentare

Kommentare


Aktuelle Interviews

Mehr aus

Newsletter

Partner

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja