Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Seminar 5.10.2013 Józefów – relacja TVP i galeria

Hinzugefügt:

seminarium 5.10.2013

5 Oktober 2013 roku odbyło się w podwarszawskim Józefowie Ogólnopolskie Seminarium Kumite i Kata IKO1 przygotowujące do Mistrzostw Europy Juniorów 2013. Gospodarzem tego wydarzenia był Klub Sportów Walki UKS Bushi sensei Pawła Juszczyka. W hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie spotkano się blisko 160 zawodników i instruktorów, z klubów całej Polski. Dla wielu uczestników w wieku 12-18 lat było ono ostatnim sprawdzianem przed VII Mistrzostwami Europy Juniorów, które odbędą się w Katowicach 26.10.2013. W czasie imprezy otrzymali oni z rąk polskich BC i jednocześnie vice prezesów Polskiej Federacji Karate Kyokushinkai shihan Eugeniusza Dadzibuga i shihan Jacka Czernieca oficjalne powołania do Reprezentacji Polski.

 

Seminarium składało się z trzech części: Abdeckung (prowadzący sensei Izabelę Sularz, Emil Słaboń i Kamil Dubiel, trening technik do walki (prowadzący shihan Eugeniusza Dadzibug), walki sparingowe.

 

W części trzeciej zainteresowani zawodnicy, instruktorzy i rodzice mogli wziąć udział w warsztatach z psychologiem sportu Jagoda Smoleńską pod tytułem „Umysł można trenować tak jak ciało”.

 

Józefowskie spotkanie było pierwszym tego typu szkoleniem o charakterze ogólnopolskim i jednocześnie naturalną kontynuacją siedmiu seminariów dla zawodników Polski Północnowschodniej, które odbyły się w roku 2013. Udział w józefowskim seminarium, podobnie jak poprzednich, był bezpłatny.

 

Seminarium w tym kształcie mogło odbyć się dzięki życzliwości władz Miasta Józefów, dyrekcji ICSiR oraz dyrekcji Gimnazjum nr 1, które nieodpłatnie udostępniły pomieszczenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

 
Relacja TVP Warszawa (od 2:24 min)
 

sport

 
Galerie (zdjęcia sensei Paweł Juszczyk):

Materiał dzięki uprzejmości UKS Bushi.

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja