Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

MŚ Kobiet in International Karate Turnier Freundschaft – ERGEBNISSE

Hinzugefügt:

Friendship

Auf 19-20.04.2014 w Tokio odbył Musikersuche International Karate Turnier Freundschaft (International Friendship-Turnier) kombiniert mit IKO 50. Jahrestag (50-Jahrestag der IKO), wo polnische Sportler gewann zwei Gold-und eine Bronzemedaille. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 kg
1. Elena Gulko (RUSSLAND)
2. Natsuki Ota (Japan)
3. Yukina Oda (Japan)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 kg
1. Anastasia Khripunova (RUSSLAND)
2. Chihiro Tanaka (Japan)
3. Yuma Tazaki (Japan)
4. Dilshoda Umarova (RUSSLAND)
 

Kobiety powyżej 65 kg (Ciężki +65 kg)
1. Uliana Grebenschikova (RUSSLAND)
2. Anna Egorova (RUSSLAND)
3. Hitomi Endo (Japan)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 kg
1. Nikolai Tretiakov (RUSSLAND)
2. Abdurashid Radzhabov (RUSSLAND)
3. Matsumoto Kojun (Japan)
3. Hasegawa Masato (Japan)
 

Weterani 35-39 lat do 80 kg
1. Burlutskyy Ołeksij (Ukraine)
2. Yomo Eiji (Japan)
3. Wiaczesław Krasavin (RUSSLAND)
3. Sasa Masaki (Japan)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 kg
1. Dymitr Lunev (RUSSLAND)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (RUSSLAND)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 kg
1. Morita Yuichi (Japan)
2. Iwaokawa Hiroshi (Japan)
3. Shinji Mori (Japan)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Japan)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 kg
1. Oleg Vekshin (RUSSLAND)
2. Konstantin Neskreba (RUSSLAND)
3. Katori Hiroaki (Japan)
3. Hiroshi Ishibashi (Japan)
 

Weterani powyżej 40 Jahr, ponad 80 kg
1. Rudolf Conquet (Niederlande)
2. Marek Ociesielski (USA)
3. Murakami Kenshirube (Japan)
3. Araya Hideki (Japan)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 kg
1. Ozeki Jun (Japan)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (RUSSLAND)
3. Miyake Ryuma (Japan)
3. Kotsugai Kaijin (Japan)
 

Chłopcy 12 lat do 50 kg
1. Yamagami Daiki (Japan)
2. Asakura Hotaka (Japan)
3. Tensho Shimizu (Japan)
3. Fujicho Yu (Japan)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 kg
1. Kanto Haruki (Japan)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (RUSSLAND)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (RUSSLAND)
3. Kobayashi Kaihito (Japan)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 kg
1. Kojima (Japan)
2. Miki Toshihisa (Japan)
3. Umino Kenichiro (Japan)
3. Takahashi (Japan)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 kg
1. Nishihara Yasunatsu (Japan)
2. Sato Rin (Japan)
3. Shiraishi Riona (Japan)
3. Nishikawa Rika (Japan)
 

Dziewczęta 12-14 Jahr, ponad 45 kg
1. Furuta Kanami (Japan)
2. Kurosawa Kana (Japan)
3. Yokota Honoka (Japan)
3. Chinen Ruka (Japan)
 

Chłopcy 15 von 65 kg
1. Tatsumi Hokuto (Japan)
2. Ogawa Ryo (Japan)
3. Segawa (Japan)
3. Suda Shotaka (Japan)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 kg
1. Nanbara Kenta (Japan)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (RUSSLAND)
3. Suga Yusaku (Japan)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (RUSSLAND)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 kg
1. Sato Nanami (Japan)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (RUSSLAND)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (RUSSLAND)
3. Karolina Mroczkowska (POLEN)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 kg
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (RUSSLAND)
2. Nakayama Nanako (Japan)
3. Rami Kurumi (Japan)
3. Ito Nana (Japan)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 kg
1. Konishi Yuya (Japan)
2. Czerwca Yusho (Japan)
3. Watari Kazutaka (Japan)
3. Usuda Yuki (Japan)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 kg
1. Kanai Kensuke (Japan)
2. Czerwca Yusho (Japan)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (RUSSLAND)
3. Kamei Genki (Japan)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 kg
1. Ishizuka Yutaro (Japan)
2. Matsuzaki Kei (Japan)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (RUSSLAND)
3. Anton Kling / Anton Kling (RUSSLAND)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 Jahr
1. Sone Ryotaro (Japan)
2. Taguchi Eishin (Japan)
3. Kitayama Yoshi (Japan)
 

Grupa wiekowa 9 Jahr
1. Uetsuji Hikaru (Japan)
2. Kamiyama Aitogi (Japan)
3. Chika Arimura (Japan)
 

Grupa wiekowa 10 Jahr
1. Taguchi Kokoroatat (Japan)
2. Atsushi Nishihara (Japan)
3. Soma Seiharu (Japan)
 

Grupa wiekowa 11 Jahr
1. Murakami Haruna (Japan)
2. Nakamura Neri (Japan)
3. Suzuki Mikoto (Japan)
 

Chłopcy 12-14 Jahr
1. Uetsuji Mitsuhito (Japan)
2. Ogawa Hayabusa (Japan)
3. Miyaji Sotaro (Japan)
 

Dziewczęta 12-14 Jahr
1. Takahashi Himawari (Japan)
2. Arimura Sakura (Japan)
3. Mitarai Kana (Japan)
 

Mężczyźni od 15 von 34 Jahr
1. Konrad Kozlowski (POLEN)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (RUSSLAND)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 von 34 Jahr
1. Takahashi Senjin (Japan)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (RUSSLAND)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (RUSSLAND)
 

Mężczyzn powyżej 35 Jahr
1. Takamasa Tanaka (Japan)
2. Dmytro Prasolov (Ukraine)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (RUSSLAND)
 

Kobiety powyżej 35 Jahr
1. Izabela Sularz (POLEN)
2. Gergana Kostova (Bulgarien)
3. Tanaka Minako (Japan)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Kommentare

Kommentare


Aktuelle Interviews

Mehr aus

Newsletter

Partner

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja