Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Russischen Meisterschaften, Moskau 19-20.10.2013 – Ergebnisse

Hinzugefügt:

33 капанадзе kapanadze

Männer sind 70 kg
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Männer sind 80 kg
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Männer sind 90 kg
1. Sadvokasov Därme
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
1. Die panadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 kg
1. Wir können Jaroslavna
2. Elena Gulko
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 kg
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Kobiety powyżej 65 kg
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Weitere Preise:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Männer sind 70 kg
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finale
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 Ort
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Männer sind 80 kg
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Finale
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 Ort
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Männer sind 90 kg
Sadvokasov Därme – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Finale
Sadvokasov Därme – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 Ort
Kotschnew Cyril – Teals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Die panadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergey – wyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 kg)
 
Finale
Die panadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 Ort
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasari – low kick)
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – Wir können Jaroslavna
Elena Gulko – Tishchenko Vladlena
 
Finale
Wir können Jaroslavna – Elena Gulko – (5-0)
 
Walka o 3 Ort
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Finale
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 Ort
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Kobiety powyżej 65 kg
Grebenshchikova Uliana – Alain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finale
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 Ort
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(Frauen: Saco Geri)
 
Männer sind 70 kg
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Männer sind 80 kg
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Männer sind 90 kg
Sadvokasov Därme – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Die panadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Wir können Jaroslavna – 3/4
Elena Gulko – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Kobiety powyżej 65 kg
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Kommentare

Kommentare


Aktuelle Interviews

Mehr aus

Newsletter

Partner

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja