Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Championship Shinkyokushin 2015 – Ergebnisse

Hinzugefügt:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (LITAUEN)
2. Zsofia Szabo (UNGARN)
3. Isis Pinilla (Spanien) i Diana Maciute (LITAUEN)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (LITAUEN)
2. Ruta Brazdzionyte (LITAUEN)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (UNGARN)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Csenge Spis (UNGARN)
2. Nora Vaznelyte (LITAUEN)
3. Agata Kaliciak (Kleinanzeigen) i Viviana Chirla (Rumänien)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Andrei Zinchenko (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (UNGARN) i George Suciu (Rumänien)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Marius Il (Rumänien)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Gerard Will (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (LITAUEN)
2. Vasil Vangelov (Bulgarien)
3. Marek Wolny (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (UNGARN)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 kg
1. Valeri Dimitrov (Bulgarien)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (LITAUEN) i Lukas Kubilius (LITAUEN)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (Spanien)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (Spanien) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Konrad Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (LITAUEN)
3. Attila Tóth (UNGARN) i Cristian Boldut (Rumänien)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (UNGARN)
2. Kristiyana Laleva (Bulgarien)
3. Ivelina Petrova (Bulgarien) i Lidia Soriano (Spanien)
 
KUMITE KOBIET – 60 kg
1. Monika Tydikaite (LITAUEN)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Spanien) i Ioana Vaida (Rumänien)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Rumänien)
2. Emilija Gataveckaite (LITAUEN)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Monika Ryzkovaite (LITAUEN)
2. Egle Jonusaite (LITAUEN)
3. Polina Dereza (Ukraine) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Aserbaidschan)
2. Vince Kis-simonka (UNGARN)
3. Damian Bilbak (Suwalki) i Oskar Okoński (Chełmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Ukraine)
2. Daniel Biłbak (Suwalki)
3. Ilijan Yunakov (Bulgarien) i Martynas Armonaitis (LITAUEN)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Chorwacja)
2. Bohdan Lemishko (Ukraine)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (LITAUEN)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (LITAUEN)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (UNGARN) i Deron Ditiecher (Niederlande)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Ukraine)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Chorwacja)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 kg
1. Anatolii Zhuravel (Ukraine)
2. Yuriy Kryukov (Ukraine)
3. Julius Urbonas (LITAUEN) i Dovydas Lukaitis (LITAUEN)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (UNGARN)
2. Raminta Makackaite (LITAUEN)
3. Denitsa Georgieva (Bulgarien) i Maider Perez (Spanien)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Dänemark)
2. Kasparas Karalis (LITAUEN)
3. Damian Biłbak (Suwalki) i Michał Karpowicz (Suwalki)

Kommentare

Kommentare


Aktuelle Interviews

Mehr aus

Newsletter

Partner

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja