Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Kleinanzeigen – pełne wyniki

Hinzugefügt:

zdjęcie 4

Auf 26 Oktober 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział ponad 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 Jahr) in 40 kg
1. Sergei Nikitenko (Ukraine)
2. Badaev Nikita (Ukraine)
3. Pan Vadim (Ukraine)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraine)

 
Młodzież (12-13 Jahr) in 50 kg
1. BACE Rustam (RUSSLAND)
2. Amir Vladislav (RUSSLAND)
3. Hyzhinsky Artem (Ukraine)
3. Sadowski Andrzej (POLEN)

 
Młodzież (12-13 Jahr) oben 50 kg
1. Topchiy Dmytro (Ukraine)
2. Kargin Denis (Ukraine)
3. Stachacz Tomasz (POLEN)
3. Poplawski Jakub (POLEN)
 
Dziewczęta (12-13 Jahr) in 50 kg
1. Aratovska Ilona (Ukraine)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (POLEN)
3. Panfilov Alice (RUSSLAND)
 
Dziewczęta (12-13 Jahr) oben 50 kg
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumänien)
2. Ryniewicz Katarzyna (POLEN)
3. Mikielska Kinga (POLEN)
3. Tomaszewska Wiktoria (Großbritannien)
 
Młodzież (14-15 Jahr) in 50 kg
1. Parkhomenko Roman (RUSSLAND)
2. Alexander Siergiejew (RUSSLAND)
3. Shkolyarenko Ivan (Ukraine)
3. Witalij Moroz (Ukraine)
 
Młodzież (14-15 Jahr) in 55 kg
1. Fedoseyev Alexey (RUSSLAND)
2. Udovik Ruslan (Ukraine)
3. Dmitry Vorobyev (RUSSLAND)
3. Arthur Polikarpov (Ukraine)
 
Młodzież (14-15 Jahr) in 60 kg
1. Gluhov Evgeny (RUSSLAND)
2. Vadim Tichonow (RUSSLAND)
3. Olpinski Szymon (POLEN)
3. Rogowski Kacper (POLEN)
 
Młodzież (14-15 Jahr) in 65 kg
1. Koszycki Michal (POLEN)
2. Manafov Kamil (RUSSLAND)
3. Leśnicy Eugene (Ukraine)
3. Fortune Mykita (Ukraine)
 
Młodzież (14-15 Jahr) in 70 kg
1. Vladimir Petrov (RUSSLAND)
2. Rutyna Mateusz (POLEN)
3. Ciecz Sergey (Ukraine)
3. Gerco Vladislav (Ukraine)
 
Młodzież (14-15 Jahr) oben 70 kg
1. Gulyaev Anton (RUSSLAND)
2. Chursin Anatolij (RUSSLAND)
3. Radgowski Mikolaj (POLEN)
3. Pryga Jerzy (POLEN)
 
Juniorzy (16 -17 Jahr) in 60 kg
1. Yegor Vorobyov (RUSSLAND)
2. Karmenov Alisher (Kasachstan)
3. Kawka Adam (POLEN)
3. Doka Martin (UNGARN)
 
Juniorzy (16 -17 Jahr) in 65 kg
1. Podanev Vadim (RUSSLAND)
2. Pavel Sidorov (RUSSLAND)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kasachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) in 70 kg
1. Tillaev Tokhirjon (RUSSLAND)
2. Pantic Nemanja (Serbien)
3. Jeziorowski Maciej (POLEN)
3. Emil Gasimov (Ukraine)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) in 75 kg
1. Galushin Nikita (RUSSLAND)
2. Trefilov Alexey (RUSSLAND)
3. Tejero Ivan (Spanien)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumänien)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) in 80 kg
1. Zainulin Nikita (RUSSLAND)
2. Nesterenko Denis (RUSSLAND)
3. Dmytro Shevchenko (Ukraine)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) na 80 kg
1. Kling Anton (RUSSLAND)
2. Aksenenko Ivan (RUSSLAND)
3. Bulyskeriya Boris (Ukraine)
3. Mezhensky Andrey (Ukraine)
 
Dziewczęta (14-15 Jahr) in 50 kg
1. Chrobot Michalina (POLEN)
2. Wiatrowska Anna (POLEN)
3. Dauletova Sabina (RUSSLAND)
3. Krzysztoforska Angelika (POLEN)
 
Dziewczęta (14-15 Jahr) in 55 kg
1. El Haimour Shainez (Frankreich)
2. Razumnikova Alexander (RUSSLAND)
3. Julia Kozlov (Ukraine)
3. Shvetsov Anastasia (RUSSLAND)
 
Dziewczęta (14-15 Jahr) oben 55 kg
1. Sanchez Nuria (Spanien)
2. Czarnecka Klaudia (POLEN)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Ukraine)
3. Kochkina Elizabeth (RUSSLAND)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) in 50 kg
1. Mroczkowska Karolina (POLEN)
2. Victoria Lebiediewa (RUSSLAND)
3. Kalimulina Dinara (RUSSLAND)
3. Kovacs Dorottya (UNGARN)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) in 55 kg
1. Malinina Julia (RUSSLAND)
2. Izabela Dec (POLEN)
3. Justyna Jasiukiewicz (POLEN)
3. Górnicka Maja (POLEN)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) in 60 kg
1. Młoda Juliana (RUSSLAND)
2. Skamarohova Marina (Ukraine)
3. Kogutowicz Patrycja (POLEN)
3. Kulczycka Agnieszka (POLEN)
 
Juniorzy (16-17 Jahr) na 60 kg
1. Krashakova Marianne (RUSSLAND)
2. Szkodowska Krystyna (POLEN)
3. Spalova Nikola (Czech Republic)
3. Houvet Ophelie (Frankreich)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 Jahr)
1. Alexander Kharlamov (RUSSLAND)
2. Vahidov Dmitry (RUSSLAND)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraine)
 
Dziewczęta (12-13 Jahr)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumänien)
2. Ion Antonia Ioana (Rumänien)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 Jahr)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumänien)
3. Elisha Artem (RUSSLAND)
 
Dziewczęta (14-15 Jahr)
1. Kostyaeva Ekaterina (RUSSLAND)
2. Martinez Eva (Spanien)
3. Tarnas Aleksandra (POLEN)
 
Juniorzy (16-17 Jahr)
1. Ulin Biełow (RUSSLAND)
2. Egovtsev Alexey (RUSSLAND)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 Jahr)
1. Diaz Laia (Spanien)
2. Sverdlov Angelina (RUSSLAND)
3. Mroczkowska Karolina (POLEN)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja