Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

ME Varna, die der Kyokushin ist 17-18.05.2014 – ERGEBNISSE!

Hinzugefügt:

Polska

Auf 17-18 Mai in Varna, Bulgarien nahm Platz Europameisterschaften Kyokushin Karate IKO. Die Veranstaltung wurde von den beiden Senioren und Junioren nahmen an, insgesamt fast 400 Spieler aus 20 Mitglied.
Die größte Gruppe waren Russen - 100 , Polen - 86, Bulgarien - 41, Ukraine - 36, Ungarn - 25, Weißrussland - 20, Rumänien -15, Frankreich - 14, Italien - 13, Serbien - 9, Kasachstan - 8, Republik Moldau - 8, Griechenland - 5, Belgien - 4, Israel - 3, Montenegro - 2, Litauen - 2, Deutschland - 1, Niederlande - 1 und das Vereinigte Königreich - 1.



Die Ergebnisse der polnischen Vertretung der Senioren in Kumite: Agnieszka Winek - Zweiter Platz, Agata Zjawinska - den dritten Platz, Patrick Bild-Bewertung, Maria RAS, Maria Jasko – Der vierte Platz.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, James Poplawski - Dritter Platz Kumite, Michalina Scratching - Dritter Platz Kumite, Izabela Jedlinská - Dritter Platz Kumite, Angelika Krysztoforska - Dritter Platz Kumite, Isabella Dec - Dritter Platz Kumite, Katarzyna Burda - Dritter Platz Kumite, Natalia Stachula - Dritter Platz Kumite, Anna Wiatrowska - Dritter Platz Kumite, Alexander Krajanowski - den dritten Platz Kata,


Wyniki seniorów +35 Jahr: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Männer

von 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (RUSSLAND)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (RUSSLAND)
3. Eldar Ismailov (Ukraine)
4. Grigorescu Antonio (Rumänien)

von 80 kg

1. Antonio Tusseau (Frankreich)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (RUSSLAND)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (RUSSLAND)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (RUSSLAND)

von 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraine)
2. Darm Sadvokasov / Darm Sadvokasov (RUSSLAND)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (RUSSLAND)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (RUSSLAND)

oben 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulgarien)
2. Djema Belkhodja (Frankreich)
3. Alejandro Navarro (Spanien)
4. Patrick Sypien (POLEN)

Weitere Preise:

Najlepszy technik – Zahari Damyanov (Bulgarien)
Beste Kampfgeist – Djema Belkhodja (Frankreich)



Frauen

von 55 kg

1. Elena Gulko (RUSSLAND)
2. Agnieszka Winek (POLEN)
3. Agata Zjawinska (POLEN)
4. Sabina Zhekova (Bulgarien)

von 65 kg

1. Khripunov Anastasia / Anastasia Khripunova (RUSSLAND)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (RUSSLAND)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (RUSSLAND)
4. Maria RAS (POLEN)

oben 65 kg

1. Uljana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (RUSSLAND)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (RUSSLAND)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (RUSSLAND)
4. Maria Jasko (POLEN)



JUNIORS

16-17 lat do 55 kg (8 Spieler)

1. Alexander Aristov / Aleksandr Aristov (RUSSLAND)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (RUSSLAND)
3. Maksimchu Vladimir / Vladimir Maximchev (RUSSLAND)

16-17 lat do 60 kg (14 Spieler)

1. Yegor Vorobyov / Egor Vorobev (RUSSLAND)
2. Mikhail PIROVSKOE / Michael Pirovskih (RUSSLAND)
3. Boris Axyonov (Kasachstan)
3. Alisher Karmenov (Kasachstan)

16-17 lat do 65 kg (14 Spieler)

1. Vadim machte / Vadim Podanev (RUSSLAND)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (RUSSLAND)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (RUSSLAND)
3. Dmitry Grechukha / Dmitri Grechuha (RUSSLAND)

16-17 lat do 70 kg (10 Spieler)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (RUSSLAND)
2. Nemanja Pantic (Serbien)
3. Alexandros Mores (Griechenland)
3. Nurlykhan Sadvokasovna (Kasachstan)

16-17 lat do 75 kg (7 Spieler)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (RUSSLAND)
2. Dmitry Skadorov / Dmitri Skadorov (RUSSLAND)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (RUSSLAND)
3. Nicholas Radgowski (POLEN)

16-17 lat do 80 kg (2 Spieler)

1. Arkady Vilegzhanin / Arcadia Vylegzhanin (RUSSLAND)
2. Mark Joseph (Bulgarien)

16-17 Jahr 80 kg (8 Spieler)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (RUSSLAND)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (RUSSLAND)
3. Kristof Okros (UNGARN)
3. Boris Bolyskeriia (Ukraine)



JUGEND

14-15 lat do 50 kg (10 Spieler)

1. Ashab Abasto / Gefährten Abastov (RUSSLAND)
2. Sergei Goreyko / Sergey Goreyko (RUSSLAND)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (RUSSLAND)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (RUSSLAND)

14-15 lat do 55 kg (14 Spieler)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (RUSSLAND)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (RUSSLAND)
3. Todor Yankov (Bulgarien)

14-15 lat do 60 kg (17 Spieler)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (RUSSLAND)
2. Dmitry Ustiugov / Dmitri Ustiugov (RUSSLAND)
3. Dmitry Sparrow / Dmitri Vorobev (RUSSLAND)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (RUSSLAND)

14-15 lat do 65 kg (13 Spieler)

1. Michael Kaschau (POLEN)
2. Tom Soulliere (Frankreich)
3. Majoran Bimzhanov (Kasachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (RUSSLAND)

14-15 lat do 70 kg (4 Spieler)

1. Serhii Zhidko (Ukraine)
2. Lachezar Nikolov (Bulgarien)
3. Marin Enchevski (Bulgarien)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulgarien)

14-15 lat do 75 kg (7 Spieler)

1. Timothy Zakharko / Timofey alt (RUSSLAND)
2. Mariea Adrian (Rumänien)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (RUSSLAND)
3. Vladyslav Gerko (Ukraine)

14-15 lat powyżej 75 kg (6 Spieler)

1. Dmitrij Gorbunov / Dmitri Gorbunob (RUSSLAND)
2. Matthew Alexander (Rumänien)
3. Jerzy Pryga (POLEN)
3. James Poplawski (POLEN)



Quellbilder: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Kommentare

Kommentare


Aktuelle Interviews

Mehr aus

Newsletter

Partner

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja