Letzte Galerie:

finał mężczyzn

Nächste Veranstaltungen:

ME WKO 2016
Daten:
Wo:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Nächste Veranstaltungen:

Poster_EC_Varna-2016
Daten:
Wo:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Deutsch öffnen 5.10.2013 Wedel – Ergebnisse

Hinzugefügt:

zdjecie 15a

Wyniki otwartych mistrzostw Niemiec, gehalten 5 Oktober 2013 w Wedel:

 
Men Pro – 90 kg

1. Alireza Shams (Hamburg)
2. Martin Abel (Prag/Tschechien)
3. Michel Meuldijk (Holland)
 
Men Pro – 75 kg

1. Max Wagner (Nauenhof)
2. Alexander Loor (Wedel)
3. Luft Robert(Hamburg)
 
Men Senior

1. Żmija Wojciech(Polen/Wroclaw)
2. Kambi Jackson(France)
3. Franck Peretel(France)
 
Frauen Profi Open

1. Gabrielle Inciuraite(Berlin)
2. Priscilla Lambregtse(Holland)
3. Elena Isaeva (Wedel)
 
Men Beginners (bis 5.Kyu) -85kg

1. Eugen Gutow (Wedel)
2. Alexandre Brevini (France)
3. Boyer Damien (France)
 
Men Beginners 85kg

1. Sergej Ochotnikov (Hannover)
2. Trunov Vasiliy (Saarbrücken)
3. David Wieczorek(Bergedorf)
 
Men Beginners -70

1. Julius Teupe(Frankfurt)
2. Todor Ikonomov (Prag/Tschechien)
3. Michael Deml (München)
 
Women Beginners Open

1. Olha Karnafel(Ukraine/Ovechkin)
2. Anneke Göttsche(Berlin)
3. Vaitaliia Petrovska(Frankfurt)
 
Juniors M 16-17 +75

1. Alexander Gasin (Bonn)
2. Kamil Rusiecki(Polen/Swinemünde)
3. Kacper Dziedzic(Wedel)
 
Juniors M 16-17 -75

1. Frederik Baadsgaard(Dänemark)
2. Simon Wismann (Dänemark)
3. Adamovych Artur(Ukraine/Ovechkin)
 
Juniors 16-17 -65kg

1. Deron Ditiecher(Holland)
2. Jashar Dzafarov(Nauenhof)
3. Yoeri Staal(Holland)
 
Boys 15 +60kg

1. Konstantin Kiel(Schweinfurt)
2. Muhammed Talha (Berlin)
3. Eduard Anissimov(Schweinfurt)
 
Boys 15 -60KG

1. Jonatan Bjornholm(Dänemark)
2. Tugkan Sahbaz(Berlin)
3. Marvin Gabb(Korbach)
 
Girls 15-17 -55kg

1. Mercedes Spoor(Holland)
2. Lara Seydel(Nauenhof)
3. Weronika Rodecka
 
Girls 15-17 +55

1. Ophelie Houviet(France)
2. Saskia Wiesner(Nauenhof)
3. Laura Burger(Schweinfurt)
 
Boys 13-14 +50kg

1. Cherson Schot(Holland)
2. Mike Kruyt(Holland)
3. Ferry Wortmann(Holland)
 
Boys 13-14 -50kg

1. Aleks Marmurowicz(Polen/Wroclaw)
2. Kamil Janusek(Polen/Wroclaw)
3. Thom Bleker(Holland)
 
Girls 12-14 +50kg

1. Inken Heuer(Wedel)
2. Helena Seel(Schweinfurt)
3. Alina Videnin(Schweinfurt)
 
Girls 12-14 -50kg

1. Anna Wiatrowska(Poland/Wroclaw)
2. De Kreil Kaylee(Holland)
3. Monvoisin Chloe(France)
 

Boys 12 -50kg

1. Van de Voort Moreno(Holland)
2. Marcel Adamczewski(Polen)
3. Igor Spiridonov(Saarbrücken)
 

Boys 10-11 +40kg

1. Aurelien Vaultier(France)
2. Vasilii Cherbakov(Königsberg)
3. Gomer Konrad(Stuttgart)
 
Boys 10-11 -40kg

1. Nebel Nico (Nauenhof)
2. Alex Videnin(Schweinfurt)
3. Sabanuc Emir Münir(Berlin)
 
Boys 9 Open

1. Anissimov Arthur(Schweinfurt)
2. Mortan Niklas (Nauenhof)
3. Maxim Hinz (Wedel)
 
Boys 8 Open

1. Egor Vakarchuk(Königsberg)
2. Piotr Sujka(Polen/Swinemünde)
3. Christian Mandel(Schweinfurt)
 

Girls 10-11

1. Popova Alexandra(Königsberg)
2. Spanagel Katja(Saarbrücken)
3. Mary Eloïse(France)

 
 
Best Spirit

Vladislav Boloboshenko (Schweinfurt)
Priscilla Lambregtse(Holland)
 
Best Technik

Anissimov Arthur(Schweinfurt)
Ali Schams(Hamburg)

Kommentare

Kommentare


Aktuelle Interviews

Mehr aus

Newsletter

Partner

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja