Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

Hráči 10 Otevřené Mistrovství světa Tokio 2011 IKO1

Přidána:

Wiadomość z ostatniej chwili.

Światowa Organizacja Kyokushin Karate podała w dniu dzisiejszym 04.07.2011 skład zawodników na 10 Mistrzostwa Świata Open Tokio 2011.

Zawodnicy znajdujący się na liście są to wojownicy, którzy zostali zakwalifikowani na poszczególnych imprezach oraz zawodnicy, którzy dostali rekomendację Honbu, aby reprezentować swój kraj na tatami w Tokio.

Z 10 lipca zostanie zamknięta lista startowa zawodników z wszystkich kontynentów.

 

Europe
*Alejandro Navarro (Španělsko) 9th World Open, Tokio 2007- 6ročník
*Stoian Nicolae (Rumania) European Open, Srbsko 2010- 1st
*Belkodja Djema (Francie) European Open, Srbsko 2010- 3RD
*Yunusov Sultanamethan (Ukrajina) European Open, Srbsko 2010- 3RD
*Zahari Damyanov (Bulharsko) European Open, Paříž 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (Španělsko) European Open, Paříž 2011- top 8
*Oleksandr Ieromenko (Ukrajina) European Open, Paříž 2011- top 8
*Iacob Mirel (Rumunsko) European Open, Paříž 2011- top 8
*Peter Moczydłowski (Polsko) European weight, Padova 2011 – Lehké 1.
*Grigorescu Antonio (Rumunsko) European weight, Padova 2011 – Light 2nd
*Daniel Bukowy (Polsko) European weight, Padova 2011 – Heavy 2.
*Baptiste Delaunnay (Francie) IKO Regional selection
*Maxime Demeautis (Francie) IKO regional selection
*Semen Haran (Ukrajina) IKO regional selection
*Marcin Prachino (Polsko) IKO regional selection
*Vsal Ismailov (Ukrajina) IKO regional selection
*Lucian Gogonel (Rumunsko) IKO regional selection
*Marius Stochitoiu (Rumunsko) IKO regional selection
*Sthembisio Majozi (Great Britain) IKO regional selection
*Borec Cosmin (Rumunsko) IKO regional selection
*Daniel Milcevic (Srbsko) IKO regional selection
*Shams Alireza (Germany) IKO regional resection
*Marcin Sieradzki (Polsko) IKO regional selection
*Matan Eliakim   (Izrael) IKO regional selection
*David Orosz  (Maďarsko) IKO regional selection
*Vincze Laszlo (Maďarsko) IKO Regional selection
*Ivan Sidoti (Italy) IKO regional selection

South America

*Ewerton Teixeira (Brazil) 9th World Open, Tokio 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brazil) 9th World Open, Tokio 2007- 7ročník
*Daniel Pereira (Brazil) SA selection, Argentine 2010-1st
*Ricard Nunes (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 2nd
*Eder Gama (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 3RD
*Eivind Beltran (Bolivia) SA selection, Argentine 2010- 4ročník
*Paulo Zuleta (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 5ročník
*Emmanuel Ruarte (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 6ročník
*Renato Herrda (Chile) SA selection, Argentine 2010- 7ročník
*Airton Martinicorena (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 8ročník
*Diogo da Silva (Brazil) European Open, Paříž 2011- 3RD
*Ricardo Prada (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 9ročník
*Jose Santos (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 10ročník
*Fabio Santin (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 11ročník
*Alex Ascenco (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 12ročník
*Sergio Ascevedo (Chile) BC recommendation
*Joao Rocha (Brazil) BC recommendation
*Rafael Dantas (Brazil) BC recommendation
*Guilhermo Locatelii (Brazil) BC recommendation
*Carros Robles (Argentina) BC recommendation
*Emiliano Dominguez (Brazil) BC recommendation
*Dinei Junior (Brazil) BC recommendation
*Lucas Gimenez (Agentina) BC recommendation

 

Rusko
*Darmen Sadovokasov World Open, Tokio 2007- 4ročník
*Andrey Stepin World Open, Tokio 2007- 5ročník
*Tariel Nikoleishvili All Japan, Tokio 2010- 1st
*Lechi Krubanov All Japan, Tokio 2010- 7ročník
*Goderzi Kapanadze All American, NY 2011 – 2nd
*Alexander Mikhailov All American, NY 2011 – 7ročník

 

South Pacific
*Steven Cujic (Austrálie) South Pacific Selection, Sydney 2011- 1st
*James Eades (New Zealand) South Pacific Selection, Sydney 2011- 2nd
*Carlos Castro (Austrálie) South Pacific Selection, Sydney 2011- 3RD
*Shaune O’Farrell (Austrálie) South Pacific Selection, Sydney 2011- 4ročník
*Simon Kennedy (Austrálie) South Pacific Selection, Sydney 2011- 5ročník
*Hyota Sugihara (Austrálie) South Pacific Selection, Sydney 2011- 6ročník
*Anthony Tockar (Austrálie) South Pacific Selection, Sydney 2011- 7ročník
*Nathan Goodin (Austrálie)
South Pacific Selection, Sydney 2011-8th
*Reece Henderson (Austrálie) BC recommendation
*Jeff Ainsworth (Austrálie) BC recommendation
*Ferry Lee (Austrálie) BC recommendation
*Jack Tuhega (Austrálie) BC recommendation
*Conrad Tuhenga (Austrálie) BC recommendation
*Maia Peters (Austrálie) BC recommendation
*Lyndon Pehi (New Zealand) BC recommendation
*Eddie Te Ahu (New Zealand) BC recommendation

 

North & Central America
*I-Shing Wu (Spojené státy americké) US weight, Los Angeles 2011- Lehké 1.
*Michi Nagase (Kanada) US weight, Los Angeles 2011- Střední 1.
*Pasha Mukhalov (Kanada) US weight, Los Angeles 2011- Heavy 1.
*Mark Berg (Kanada) US weight, Los Angeles 2011- S. Heavy 1.
*Julio del Valle (Costa Rica) North American weight, Montreal 2011 – Lehké 1.
*Mohamed Chikh (Kanada) North American weight, Montreal 2011 – Střední 1.
*Victor Potvin (Kanada) North American weight, Montreal 2011 – Heavy 1.
*Matth Payne (Kanada) North American weight, Montreal 2011 – Super Heavy – 1st

 

Asia & Middle East

 

Africa

 

Japonsko
*Tatsuya Murata World Open, Tokio 2007- 8ročník
*Zenjyuro Mori All Japan, Tokio 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka All Japan, Tokio 2010- 3RD
*Hideo Sawada All Japan, Tokio 2010- 4ročník
*Shouki Arata All Japan, Tokio 2010- 5ročník
*Daiki Kobayashi All Japan, Tokio 2010- 6ročník
*Shohei Kamada All Japan, Tokio 2010- 8ročník
*Makoto Akaishi European Open, Paříž 2011- 4ročník
*Yuta Sawamura All Japan weight, Osaka 2011 – Lehké 1.
*Takuya Takeoka All Japan weight, Osaka 2011 – Střední 1.
*Takaichi Onuma All Japan weight, Osaka 2011 – Střední – 2nd
*Kyohei Ajima All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 1.
*Yoshikazu Muraoka All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 2.
*Yoshitatsu Beppu All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 3.
*Makoto Taniguchi All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 1.
*Seijyun Kinoshita All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 2.
*Norio Matsumura All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 3.

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja