Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

Výsledky Mistrzost světa a mezinárodní Karate Přátelství 2012

Přidána:

Wyniki

Zde jsou výsledky Světového poháru a mezinárodní Karate Přátelství:

WORD
2012 Mezinárodní Káťa Výsledky karate soutěž

■ Men 18yr
1st / Aleksey Galinov(RUSKO)
2nd / Konrad Kozlowski(POLSKO)
3rd / Takamasa Tanaka(JAPONSKO)

 

 

WORD
2012 Dámské svět karate mistrovství [WORD] Výsledky

■ Ženy 18yr
1st / Miruyo to(Spojené státy americké)
2nd / Mayya Bragina(RUSKO)
3rd / Gergana Kostova(BULHARSKO)

 

 

WORD
2012 International Youth Karate Soutěže [WORD] Výsledky

■ 6yr ~ 8YR
1st / Hikaru Kamitsuji(JAPONSKO)
2nd / Mao Nishihara(JAPONSKO)
3rd / Yuta Okishima(JAPONSKO)
■ 9yr
1st / Mizuki Ceny jsou uvedeny(JAPONSKO)
2nd / Takumi Shibasaki(JAPONSKO)
3rd / Haruna Murakami(JAPONSKO)
■ 10yr
1st / Kana Mitarai(JAPONSKO)
2nd / Takekazu Souma(JAPONSKO)
3rd / Takehito Oono(JAPONSKO)
■ 11yr
1st / Seiya Furukawa(JAPONSKO)
2nd / Shizuki Takayama(JAPONSKO)
3rd / Sakura Arimura(JAPONSKO)
■ Boys 12 ~ 17yr
1st / Ryuya Kubo(JAPONSKO)
2nd / Kouichi Kamitsuji(JAPONSKO)
3rd / Kenta Sasaki(JAPONSKO)
■ Girls 12 ~ 17yr
1st / Chihiro Takahashi(JAPONSKO)
2nd / Hina Ishi(JAPONSKO)
3rd / Izumi Shimazaki(JAPONSKO)

 

Kumite
2012 Dámské World Karate Mistrovství -55kg

Light Weight Result
1st / Elena Vorobyeva(RUSKO)
2nd / Natsuki Ota(JAPONSKO)
3rd / Satomi Shimada(JAPONSKO)
4th / Ayano Nakamura(JAPONSKO)

 

 

Kumite
2012 Dámské World Karate Mistrovství -65kg

Middle Weight Result
1st / Anastasia Khripunova(RUSKO)
2nd / Yuma Tasaki(JAPONSKO)
3rd / Evgeniya Timergalieva(RUSKO)
4th / Iaroslavna Jsme schopni(RUSKO)

 

 

Kumite
2012 Dámské World Karate Mistrovství 65kg

Heavy Weight Result
1st / Agnieszka Sypien(POLSKO)
2nd / Valeriia Doroshenko(RUSKO)
3rd / Anna kaczynska(POLSKO)

 

 

Kumite

2012 International Youth Karate Turnaje Výsledky

■ Boys 12yr (-50kg)
1st / Kenichiro Unno(JAPONSKO)
2nd / Naoya Matsuoka(JAPONSKO)
3rd / Takuma Ogou(JAPONSKO)
Toshi Hirata(JAPONSKO)
■ Boys 12yr (+50kg)
1st / Looke Kojima(JAPONSKO)
2nd / Kohei Kojima(JAPONSKO)
3rd / Taisei Kashimoto(JAPONSKO)
Ren Shimonosono(JAPONSKO)
■ Boys 13 ~ 14yr (-55kg)
1st / Yuki Ootsuka(JAPONSKO)
2nd / Yuki Usuda(JAPONSKO)
3rd / Yuki Yoza(JAPONSKO)
Syosei Sugiura(JAPONSKO)
■ Boys 13 ~ 14yr (+55kg)
1st / Chiharu Higuchi(JAPONSKO)
2nd / Kenta Nanbara(JAPONSKO)
3rd / Igor Koblev(RUSKO)
Hokuto Arata(JAPONSKO)
■ Girls 12 ~ 14yr (-45kg)
1st / Nanami Sato(JAPONSKO)
2nd / Ayaka Nishihara(JAPONSKO)
3rd / Nana Takahashi(JAPONSKO)
Rina Nagai(JAPONSKO)
■ Girls 12 ~ 14yr (+45kg)
1st / Miyu Nagayoshi(JAPONSKO)
2nd / Kana Kurosawa(JAPONSKO)
3rd / Yuka Kato(JAPONSKO)
Mahiru Mizobata(JAPONSKO)
■ Boys 15yr (-65kg)
1st / Ryoma Kawamura(JAPONSKO)
2nd / Masaki Suyama(JAPONSKO)
3rd / Ryusei Yokohama(JAPONSKO)
Kouta Takahashi(JAPONSKO)
■ Boys 15yr (+65kg)
1st / Maksim Gagolkin(RUSKO)
2nd / Komokazu Maeshima(JAPONSKO)
3rd / Hiromu Nakui(JAPONSKO)
Lasha Bulanov(RUSKO)
■ Girls 15 ~ 17yr (-50kg)
1st / Natalia Konovalova(RUSKO)
2nd / Haruka Nakano(JAPONSKO)
3rd / Honoka Hara(JAPONSKO)
Chihiro Kaku(JAPONSKO)
■ Girls 15 ~ 17yr (+50kg)
1st / Yukina Oda(JAPONSKO)
2nd / Vladlena Tishchenko(RUSKO)
3rd / Hitomi EndoJAPAN)
Yoko Sakaki(JAPONSKO)

 

 

 

Kumite
2012 World Youth Elite karate mistrovství Výsledky

■ Boys 16 ~ 17yr (-65kg)
1st / Yuuki Shimizu(JAPONSKO)
2nd / Kazuki Furuta(JAPONSKO)
3rd / Andrey Luzin(RUSKO)
Kirill Psarev(RUSKO)
■ Boys 16 ~ 17yr (-75kg)
1st / Chihiro Nakajima(JAPONSKO)
2nd / Kashin Oosawa(JAPONSKO)
3rd / Keisuke Adachihara(JAPONSKO)
Aleksei Galiev(RUSKO)
■ Boys 16 ~ 17yr (+75kg)
1st / David Sarkhoshyan(RUSKO)
2nd / Aleksandr Bedoshvil(RUSKO)
3rd / Tatsuma Yamakawa(JAPONSKO)
Alexey Shatunov(RUSKO)

 

 

 

Kumite
2012 Mezinárodní Senior Karate Turnaje Výsledky

■ Senior 35 ~ 39yr (-70kg)
1st / Yury Sizonenko(RUSKO)
2nd / Shigehiro Takeuchi(JAPONSKO)
3rd / Ken Ishiguro(JAPONSKO)
Tatsuaki Kawamoto(JAPONSKO)
■ Senior 35 ~ 39yr (-80kg)
1st / Krzysztof Markowski(POLSKO)
2nd / Aniru Nishiyama(JAPONSKO)
3rd / Rouhollah Abdalvand(ÍRÁN)
Sergei Bartov(RUSKO)
■ Senior 35 ~ 39yr (+80kg)
1st / Norio Uchida(JAPONSKO)
2nd / Tetsuya Ishii(JAPONSKO)
3rd / Yevhen Rubanov(UKRAJINA)
Konstantin Goryushkin(RUSKO)
■ Senior 40yr (-70kg)
1st / Ryotaro Matsumoto(JAPONSKO)
2ND / Yuichi Wash(JAPONSKO)
3rd / Kouichi Yasunaga(JAPONSKO)
Masamichi Motohashi(JAPONSKO)
■ Senior 40yr (-80kg)
1st / Katsuhisa Umabe(JAPONSKO)
2nd / Go Hasegawa(JAPONSKO)
3rd / Homare Katsumoto(JAPONSKO)
Hiroshi Ishibashi(JAPONSKO)
■ Senior 40yr (+80kg)
1st / Rudolf Conquet(HOLANDSKO)
2nd / Vladimir Kalichkin(RUSKO)
3rd / Junichi Takasaki(JAPONSKO)
Kenji Kanagawa(JAPONSKO)

 

 

 

Kumite
2012 International Youth Karate Turnaje Výsledky

■ Boys & Dívky 5YR
1st / Reiji Kido(JAPONSKO)
2nd / Eisya Taguchi(JAPONSKO)
■ Boys 6yr
1st / Ryuma Tsuruoka(JAPONSKO)
2nd / Zenpo Akimoto(JAPONSKO)
3rd / Yusei Yamagami(JAPONSKO)
Kensei Tsuburaya(JAPONSKO)
■ Boys 7YR
1st / Ryunosuke Kimoto(JAPONSKO)
2nd / Souma Furuta(JAPONSKO)
3rd / Hikaru Kamitsuji(JAPONSKO)
Hyoga Fukuhara(JAPONSKO)
■ Boys 8YR
1st / Kouki Yamagami(JAPONSKO)
2nd / Kensei Sato(JAPONSKO)
3rd / Shoichi Yamanoi(JAPONSKO)
Mao Nishihara(JAPONSKO)
■ Boys 9yr
1st / Reito Tsutsumi(JAPONSKO)
2nd / Haruki Aikawa(JAPONSKO)
3rd / Shin Kosaka(JAPONSKO)
Kazuma Takuda(JAPONSKO)
■ Boys10yr (-40kg)
1st / Syun Shiraishi(JAPONSKO)
2nd / Kai Shimonosono(JAPONSKO)
3rd / Kaito Okamura(JAPONSKO)
Koumi Hashimoto(JAPONSKO)
■ Boys 10yr (+40kg)
1st / Hotaka Asakura(JAPONSKO)
2nd / Takata Shimizu(JAPONSKO)
3rd / Daiki Yamagami(JAPONSKO)
Yuu Fujinaga(JAPONSKO)
■ Boys 11yr (-40kg)
1st / Yuto Suwanai(JAPONSKO)
2nd / Susa Motoori(JAPONSKO)
3rd / Syuto Nishiguchi(JAPONSKO)
Itsusei Moriyama(JAPONSKO)
■ Boys 11yr (+40kg)
1st / Akihiro Aikawa(JAPONSKO)
2nd / Masaki Tsuboi(JAPONSKO)
3rd / Taisei Jyoui(JAPONSKO)
Yota Takahashi(JAPONSKO)
■ Girls 6 ~ 7YR
1st / Time Kamiyama(JAPONSKO)
2nd / Erika Chou(JAPONSKO)
3rd / Satsuki Murakami(JAPONSKO)
Utaka Mitomi(JAPONSKO)
■ Girls 8 ~ 9yr
1st / Azu Kodama(JAPONSKO)
2nd / Miyu Watabiki(JAPONSKO)
3rd / Kokoa Taguchi(JAPONSKO)
Minori Kikuchi(JAPONSKO)
■ Girls 10 ~ 11yr (-40kg)
1st / Anna Nishihara(JAPONSKO)
2nd / Riho Morishita(JAPONSKO)
3rd / Yuuri Matsuo(JAPONSKO)
Shiori Igari(JAPONSKO)
■ Girls 10 ~ 11yr (+40kg)
1st / Kanami Furuta(JAPONSKO)
2nd / Ruka Chinen(JAPONSKO)
3rd / Riko Kato(JAPONSKO)

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja