Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

Paul Biszczak ve finále s Dmitrijem Valent Grand Prix Ruska otevřený 2013 – Video

Přidána:

Biszczak

Paul Biszczak Legnica se dostal do finále osm-osoba kickboxu se konalo turnaje při slavnostním Rusko Otevřít Grand Prix K-1, która odbyła się w hali Krylia Sowietow w stolicy Rosji, Moskwie, w sobotę 6-go kwietnia. Polak został pokonany w finale przez Białorusina Dmitrija Walenta (23-4) z Białorusi.

 

28 letni Biszczak w ubiegłym roku wygrał ten turniej bezapelacyjnie. W tym było już znacznie ciężej, bo obsada była doborowa. Pierwszą walkę z Michaiłem Iljinem wygrał koncertowo a 27 letni Rosjanin był na deskach w każdej z rund. W drugiej było już bardzo ciężko, bo moskwiczanin Aleksander Surżko, mimo 24 lat to doświadczony fighter. Bój był niezwykle wyrównany, ale o zwycięstwie polskiego zawodnika zadecydowało to, że non stop był w natarciu i spychał ciosami do lin Surżko. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była runda dodatkowa, którą w końcówce na swoją korzyść przesądził Biszczak.

 

W finale mocno rozbity polski zawodnik niewiele mógł wskórać przeciwko tak doświadczonemu rywalowi. Dodatkowo Walent dysponuje kapitalnymi warunkami fizycznymi i tym także górował nad Biszczakiem. Mimo to Legniczanin, pokazał kilka ciekawych akcji, które mogły przesądzić o losach walki. Jednak w pierwszej rundzie przyjął zdecydowanie za dużo uderzeń na udo co zrobiło wrażenie na sędziach, choć niekoniecznie na szym twardym zawodniku.

 

Druga i trzecia runda były nieco bardziej wyrównane ale jednak pod dyktando Białorusina. Werdykt był formalnością, ale Polakowi należą się ogromne brawa, bo już dawno zawodnik z naszego kraju nie nawiązał tak wyrównanej walki z tego formatu rywalem.

Relacja pochodzi ze strony: http://www.fightsport.pl

 

 

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja