Nejnovější fotogalerie:

Další události:

Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

kalendář

Paul Biszczak mistr světa K-1 Global!

Přidána:

Paul Biszczak získal zlato na mistrovství světa v K-1 Global, držený 13-14 Září v Londýně. Závěrečná íránské trenér Z.Prycha byl jeho nejtěžší boj v mém životě. Konkurenty a organizátory boje byl uznán jako nejlepší duelu mistrovství.Paweł w najmocniej obsadzonej kat. -77 kg w drodze do finału stoczył walki z Anglikiem i Kanadyjczykiem.

 

Paweł Biszczak o walce finałowej:
“Finał był bardzo wyrównany, ale w trzeciej rundzie zaskoczyłem swojego przeciwnika prawym sierpowym, co spowodowało pierwsze liczenie, niesiony dopingiem kontynuowałem ofensywę, sędzia przerwał walkę poddając Irańczyka. To mój wielki sukces.”

 

Trenera Zbigniew Prych o zawodach:
“Przebieg finałowej walki był bardzo dramatyczny. Pierwsza runda – Paweł otrzymał uderzenie kolanem w twarz co skutkowało lekkim zamroczeniem, ustał na nogach i doszedł do siebie. Druga runda – velmi blízký boj. Trzecia runda należała już tylko do Pawła . Przeciwnik był trzy razy liczony. Sędzia poddał zawodnika. Zawodnik był z Iranu, wielokrotny mistrz Azji w K-1, medalista mistrzostw świata z Brazylii w wadze 81 kg, gdzie pokonał naszego utytułowanego zawodnika Tomasza Kowalskiego z Palestry Warszawa. Paweł po walce musiał udać się do szpitala, gdzie zszyto mu rozcięty policzek.”

 

Gratulujemy sukcesu!

 

Dziękujemy p. Z.Prychowi za udostępnienie zdjęć.

 

Zapowiedź turnieju:

 

Komentarze

komentarze


Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja