Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

MŚ KWU 6.10.2013 Sofia – Výsledky

Přidána:

girls KWU

Zakończyły się mistrzostwa świata KWU, která se konala dne 4-6 października w Sofii. Polki Anna Kadzioulka oraz Patrycja Wrona zdobyły w swoich kategoriach brązowe medale.
Zde jsou výsledky:

 
Men -60 kg

1. Starodubtsev Dmitry (Rusko)

2. Takahashi Genku (Japonsko)

3. Lund Regan Leon (GB)

3. Arushanyan Artur (Armenia)

 

Men -65 kg

1. Kasumov Farid (Rusko)

2. Zinchenko Andrei (Georgia)

3. Yamashita Kotaro (Japonsko)

3. Marmysh Andrej (Belarus)
 

Men -70 kg

1. Mamro Evgeni (Rusko)

2. Iwasawa Toshihide (Japonsko)

3. Kumiskaliyev Baurzhan (Kazakhstan)

3. Komanov Ivan (Bulharsko)

 

Men -75 kg

1. Petrov Stiliyan (Bulharsko)

2. Nazaretian Artem (Rusko)

3. Wakabayashi Ryo (Japonsko)

3. Bratkov Deyan (Bulharsko)

 

Men -80 kg

1. Abdurashidov Shamsutdin (Rusko)

2. Yorgov Nikolay (Bulharsko)

3. Samson Muripo (Zimbabwe)

3. Gulmammadov Mehraj (Azerbaijan)
 

Men -85 kg

1. Saveyliev Dmitry (Rusko)

2. Stalev Emil (Bulharsko)

3. Sikorsky Dimitry (Belarus)

3. Yordanov Aleksandar (Bulharsko)

 

Men -90 kg

1. Khachatryan Arsen (Rusko)

2. Komanov Aleksandar (Bulharsko)

3. Fuji Yusuke (Japonsko)

3. Estensoro Pablo (Španělsko)

 

Men -95 kg

1. Mezhevtsov Alexey (Rusko)

2. Mazur Igor (Ukrajina)

3. Makarevich Alexander (Belarus)

3. Kishen Mladen (Bulharsko)

 

Men +95 kg

1. Tilov Artur (Rusko)

2. Fuji Masaki (Japonsko)

3. Amirhossein Daneshfar (Írán)

3. Georgiev Hristo (Bulharsko)

 

Women -55 kg

1. Berezova Svetlana (Rusko)

2. Seliukova Natalia (Belarus)

3. Boycheva Stanislava (Bulharsko)

3. Shen Ayshegyul (Bulharsko)

 

Women -60 kg

1. Efremova Anna (Rusko)

2. Markwell Emma (Great Britain)

3. Anna Kadziolka (Polsko)

3. Zurine Eciolaza (Španělsko)

 
Women -65 kg

1. Sabaeva Anzhelika (Rusko)

2. Balmer Kelly (Great Britain)

3. Wrona Patrycja (Polsko)

3. Meskauskine Aneta (Ireland)
 

Women -70 kg

1. Kriazheva Irina (Rusko)

2. Williams Samantha (Great Britain)

3. Desiree Radushin (RSA)

3. Lucinda Bender (Netherlands)
 

Women +70 kg
 
1. Marinova Aleksandra (Bulharsko)

2. Panova Mariya (Rusko)

3. Canero Diana (Španělsko)

3. Greet Pelkhmans (Belgium)

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja