Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

MS Kobiet v mezinárodním Karate Přátelství turnaj – VÝSLEDKY

Přidána:

Friendship

Na 19-20.04.2014 w Tokio odbył Sie International Karate Přátelství turnaj (Mezinárodní Přátelství turnaj) v kombinaci s IKO 50. výročí (50-výročí IKO), kde polští sportovci získal dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Izabela Sularz a Konrad Kozlowski v kata a kumite Carolina Mroczkowska.
 

V rámci IFT hraje turnajů:
 

* 2014 10. mezinárodní Karate turnaj mládeže
* 2014 Elite World Youth mistrovství karate
* 2014 Svět Dámské karate mistrovství
* 2014 Mezinárodní Karate turnaj Senior
* 2014 Mezinárodní Kata Karate Soutěže
 

Výsledky Mistrovství světa žen Kyokushinkai 2014

 

ženy níže 55 kg
1. Elena Gulko (Rusko)
2. Natsuki Ota (Japonsko)
3. Yukina Oda (Japonsko)
4. Duaa Husain (Kuvajt)
 

ženy níže 65 kg
1. Anastasia Khripunova (Rusko)
2. Chihiro Tanaka (Japonsko)
3. Yuma Tazaki (Japonsko)
4. Dilshoda Umarov (Rusko)
 

ženy nad 65 kg (těžký +65 kg)
1. Uliana Grebenschikova (Rusko)
2. Anna Egorova (Rusko)
3. Hitomi Endo (Japonsko)
 

2014 Senioři Mezinárodní turnaj

 

veteráni 35-39 léta 70 kg
1. Nikolai Treťjakova (Rusko)
2. abdurashid Radzhabov (Rusko)
3. Matsumoto Kojun (Japonsko)
3. Hasegawa Masato (Japonsko)
 

veteráni 35-39 léta 80 kg
1. Burlutskyy Oleksiy (Ukrajina)
2. Yomo Eiji (Japonsko)
3. Vyacheslav Krasavin (Rusko)
3. Sasa Masaki (Japonsko)
 

veteráni 35-39 lety více než 80 kg
1. Dmitry Lunev (Rusko)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Írán)
3. Konstantin Goryushkin (Rusko)
3. Hassan Sheykhi (Írán)
 

výše veterán 40 léta 70 kg
1. Morita Yuichi (Japonsko)
2. Iwaokawa Hiroshi (Japonsko)
3. Shinji Mori (Japonsko)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Japonsko)
 

výše veterán 40 léta 80 kg
1. Oleg Vekshin (Rusko)
2. Konstantin Neskreba (Rusko)
3. Katori Hiroaki (Japonsko)
3. Hiroshi Ishibashi (Japonsko)
 

výše veterán 40 let, víc než 80 kg
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (Spojené státy americké)
3. Murakami Kenshirube (Japonsko)
3. Hideki Araya (Japonsko)
 

Mezinárodní turnaj mládeže

 

chlapci 12 léta 50 kg
1. Ozeki června (Japonsko)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Rusko)
3. Miyake Ryuma (Japonsko)
3. Kotsugai Kaijin (Japonsko)
 

chlapci 12 léta 50 kg
1. Yamagami Daiki (Japonsko)
2. Asakura Hotaka (Japonsko)
3. Tensho Shimizu (Japonsko)
3. Fujicho Yu (Japonsko)
 

chlapci 13-14 léta 55 kg
1. Kanto Haruki (Japonsko)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (Rusko)
3. Ilya Averkin / jejich Averkin (Rusko)
3. Kobayashi Kaihito (Japonsko)
 

chlapci 13-14 léta 55 kg
1. Kojima (Japonsko)
2. Miki Toshihisa (Japonsko)
3. Umino Kenichiro (Japonsko)
3. Takahashi (Japonsko)
 

dívky 12-14 léta 45 kg
1. Nishihara Yasunatsu (Japonsko)
2. Sato Rin (Japonsko)
3. Shiraishi Riona (Japonsko)
3. Nishikawa Rika (Japonsko)
 

dívky 12-14 let, víc než 45 kg
1. Furuta Kanami (Japonsko)
2. Kurosawa Kana (Japonsko)
3. Yokota Honoka (Japonsko)
3. Chinen Ruka (Japonsko)
 

chlapci 15 z 65 kg
1. Tatsumi Hokuto (Japonsko)
2. Ogawa Ryo (Japonsko)
3. Segawa (Japonsko)
3. Suda Shotaka (Japonsko)
 

chlapci 15 lety více než 65 kg
1. Nanbara Kenta (Japonsko)
2. Sergei Galkin / Sergey Galkin (Rusko)
3. Suga Yusaku (Japonsko)
3. Anatolij Chursin / Anatoly Chursin (Rusko)
 

dívky 15-17 léta 50 kg
1. Sato Nanami (Japonsko)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Rusko)
3. Victoria Lebedeva / Viktoriya Lebedeva (Rusko)
3. Carolina Mroczkowska (Polsko)
 

dívky 15-17 lety více než 50 kg
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Rusko)
2. Nakayama Nanako (Japonsko)
3. Rami Kurumi (Japonsko)
3. Ito Nana (Japonsko)
 

Elite World Youth mistrovství karate

 

chlapci 16-17 léta 65 kg
1. Konishi Yuya (Japonsko)
2. června Yusho (Japonsko)
3. Watari Kazutaka (Japonsko)
3. Usuda Yuki (Japonsko)
 

chlapci 16-17 léta 75 kg
1. Kanai Kensuke (Japonsko)
2. června Yusho (Japonsko)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Rusko)
3. Kamei Genki (Japonsko)
 

chlapci 16-17 let nad 75 kg
1. Ishizuka Yutaro (Japonsko)
2. Matsuzaki Kei (Japonsko)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rusko)
3. Anton Kling / Anton Kling (Rusko)
 

Kata Mezinárodní turnaj

 

věková skupina 6-8 let
1. Sone Ryotaro (Japonsko)
2. Taguchi Eishin (Japonsko)
3. Kitayama Yoshi (Japonsko)
 

věková skupina 9 let
1. Uetsuji Hikaru (Japonsko)
2. Kamiyama Aitogi (Japonsko)
3. Chika Arimura (Japonsko)
 

věková skupina 10 let
1. Taguchi Kokoroatat (Japonsko)
2. Atsushi Nishihara (Japonsko)
3. Soma Seiharu (Japonsko)
 

věková skupina 11 let
1. Murakami Haruna (Japonsko)
2. Nakamura Neri (Japonsko)
3. Suzuki Mikoto (Japonsko)
 

chlapci 12-14 let
1. Uetsuji Mitsuhito (Japonsko)
2. Ogawa Hayabusa (Japonsko)
3. Miyaji Sotaro (Japonsko)
 

dívky 12-14 let
1. Takahashi Himawari (Japonsko)
2. Arimura Sakura (Japonsko)
3. Mitarai Kana (Japonsko)
 

muži 15 z 34 let
1. Konrad Kozlowski (Polsko)
2. kuchař Denis / Denis Kukharev (Rusko)
3. Kin Mitsuru
 

ženy 15 z 34 let
1. Takahashi Senjin (Japonsko)
2. Bragin Maya / Scotts Bragina (Rusko)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (Rusko)
 

muži nad 35 let
1. Takamasa Tanaka (Japonsko)
2. Dmytro Prasolov (Ukrajina)
3. abdurashid Radjabov / abdurashid Radzhabov (Rusko)
 

ženy nad 35 let
1. Izabela Sularz (Polsko)
2. Gergana Kostova (Bulharsko)
3. Tanaka Minako (Japonsko)
 

Mezinárodní soutěž týmů Kata

 

1. Rusko-Perm (Margarita Suvorova / Scotts Bragina / Denis Kukharev)
2. Perm RUSKO-B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. Rusko-Irkutsk (alina Palamarchuk / iakov Lovenetckii / sperma Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja