Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

Mistrovství Shinkyokushin 2015 – Výsledky

Přidána:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (Litva)
2. Zsofia Szabo (Maďarsko)
3. Isis Pinilla (Španělsko) i Diana Maciute (Litva)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (Litva)
2. Ruta Brazdzionyte (Litva)
3. Cecilia Wallin (Švédsko) i Lidia Kormondi (Maďarsko)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Csenge Spiš (Maďarsko)
2. Nora Vaznelyte (Litva)
3. Agata Kaliciak (Inzerce) i Viviana Chirla (Rumunsko)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. Andrei Zinchenko (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Maďarsko) i George Suciu (Rumunsko)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. Marius Il (Rumunsko)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Bude Gerard (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (Litva)
2. Vasil Vangelov (Bulharsko)
3. Marek Wolny (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Maďarsko)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 kg
1. Valeri Dimitrov (Bulharsko)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (Litva) i Lukas Kubilius (Litva)
 
KATA KOBIET
1. Isis Pinilla (Španělsko)
2. Alicia Edin (Švédsko)
3. Nuria Garrido (Španělsko) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Konrad Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (Litva)
3. Attila Tóth (Maďarsko) i Cristian Boldut (Rumunsko)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Maďarsko)
2. Kristiyana Laleva (Bulharsko)
3. Ivelina Petrova (Bulharsko) i Lidia Soriano (Španělsko)
 
KUMITE KOBIET – 60 kg
1. Monika Tydikaite (Litva)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Španělsko) i Ioana Vaida (Rumunsko)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Rumunsko)
2. Emilija Gataveckaite (Litva)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 kg
1. Monika Ryzkovaite (Litva)
2. Egle Jonusaite (Litva)
3. Polina Dereza (Ukrajina) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (Ázerbajdžán)
2. Vince Kis-simonka (Maďarsko)
3. Damian Bilbak (Suwalki) i Oskar Okoński (Chelmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Ukrajina)
2. Daniel Biłbak (Suwalki)
3. Ilijan Yunakov (Bulharsko) i Martynas Armonaitis (Litva)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Chorvatsko)
2. Bohdan Lemishko (Ukrajina)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (Litva)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (Litva)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Maďarsko) i Deron Ditiecher (Holandia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Ukrajina)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Chorvatsko)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 kg
1. Anatolii Zhuravel (Ukrajina)
2. Yuriy Kryukov (Ukrajina)
3. Julius Urbonas (Litva) i Dovydas Lukaitis (Litva)
 
KATA KOBIET
1. Timea Berencsi (Maďarsko)
2. Raminta Makackaite (Litva)
3. Denitsa Georgieva (Bulharsko) i Maider Perez (Španělsko)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Dania)
2. Kasparas Karalis (Litva)
3. Damian Biłbak (Suwalki) i Michał Karpowicz (Suwalki)

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja