Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Inzerce – pełne wyniki

Přidána:

zdjęcie 4

Na 26 Říjen 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział víc než 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 let) v 40 kg
1. Sergei Nikitenko (Ukrajina)
2. Badaev Nikita (Ukrajina)
3. Pan Vadim (Ukrajina)
3. Vereschatsky Andrey (Ukrajina)

 
Młodzież (12-13 let) v 50 kg
1. BACE Rustam (Rusko)
2. Amir Vladislav (Rusko)
3. Hyzhinsky Artem (Ukrajina)
3. Sadowski Andrzej (Polsko)

 
Młodzież (12-13 let) výše 50 kg
1. Topchiy Dmytro (Ukrajina)
2. Kargin Denis (Ukrajina)
3. Stachacz Tomasz (Polsko)
3. Poplawski Jakub (Polsko)
 
dívky (12-13 let) v 50 kg
1. Aratovska Ilona (Ukrajina)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (Polsko)
3. Panfilov Alice (Rusko)
 
dívky (12-13 let) výše 50 kg
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumunsko)
2. Ryniewicz Katarzyna (Polsko)
3. Mikielska Kinga (Polsko)
3. Tomaszewska Wiktoria (Wielka Brytania)
 
Młodzież (14-15 let) v 50 kg
1. Parkhomenko Roman (Rusko)
2. Alexander Siergiejew (Rusko)
3. Shkolyarenko Ivan (Ukrajina)
3. Witalij Moroz (Ukrajina)
 
Młodzież (14-15 let) v 55 kg
1. Fedoseyev Alexey (Rusko)
2. Udovik Ruslan (Ukrajina)
3. Dmitry Vorobyev (Rusko)
3. Arthur Polikarpov (Ukrajina)
 
Młodzież (14-15 let) v 60 kg
1. Gluhov Evgeny (Rusko)
2. Vadim Tichonow (Rusko)
3. Olpinski Szymon (Polsko)
3. Rogowski Kacper (Polsko)
 
Młodzież (14-15 let) v 65 kg
1. Koszycki Michal (Polsko)
2. Manafov Kamil (Rusko)
3. Leśnicy Eugene (Ukrajina)
3. Fortune Mykita (Ukrajina)
 
Młodzież (14-15 let) v 70 kg
1. Vladimir Petrov (Rusko)
2. Rutyna Mateusz (Polsko)
3. Ciecz Sergey (Ukrajina)
3. Gerco Vladislav (Ukrajina)
 
Młodzież (14-15 let) výše 70 kg
1. Gulyaev Anton (Rusko)
2. Chursin Anatolij (Rusko)
3. Radgowski Mikolaj (Polsko)
3. Pryga Jerzy (Polsko)
 
Juniorzy (16 -17 let) v 60 kg
1. Jegor Vorobyov (Rusko)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (Polsko)
3. Doka Martin (Maďarsko)
 
Juniorzy (16 -17 let) v 65 kg
1. Podanev Vadim (Rusko)
2. Pavel Sidorov (Rusko)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Itálie)
 
Juniorzy (16-17 let) v 70 kg
1. Tillaev Tokhirjon (Rusko)
2. Pantic Nemanja (Srbsko)
3. Jeziorowski Maciej (Polsko)
3. Emil Gasimov (Ukrajina)
 
Juniorzy (16-17 let) v 75 kg
1. Galushin Nikita (Rusko)
2. Trefilov Alexey (Rusko)
3. Tejero Ivan (Španělsko)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumunsko)
 
Juniorzy (16-17 let) v 80 kg
1. Zainulin Nikita (Rusko)
2. Nesterenko Denis (Rusko)
3. Dmytro Shevchenko (Ukrajina)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Německo)
 
Juniorzy (16-17 let) na 80 kg
1. Kling Anton (Rusko)
2. Aksenenko Ivan (Rusko)
3. Bulyskeriya Boris (Ukrajina)
3. Mezhensky Andrey (Ukrajina)
 
dívky (14-15 let) v 50 kg
1. Chrobot Michalina (Polsko)
2. Wiatrowska Anna (Polsko)
3. Dauletova Sabina (Rusko)
3. Krzysztoforska Angelika (Polsko)
 
dívky (14-15 let) v 55 kg
1. El Haimour Shainez (Francie)
2. Razumnikova Alexander (Rusko)
3. Julia Kozlov (Ukrajina)
3. Shvetsov Anastasia (Rusko)
 
dívky (14-15 let) výše 55 kg
1. Sanchez Nuria (Španělsko)
2. Czarnecka Klaudia (Polsko)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Ukrajina)
3. Kochkina Elizabeth (Rusko)
 
Juniorzy (16-17 let) v 50 kg
1. Mroczkowska Karolina (Polsko)
2. Victoria Lebiediewa (Rusko)
3. Kalimulina Dinara (Rusko)
3. Kovacs Dorottya (Maďarsko)
 
Juniorzy (16-17 let) v 55 kg
1. Malinina Julia (Rusko)
2. Izabela Dec (Polsko)
3. Justyna Jasiukiewicz (Polsko)
3. Górnicka Maja (Polsko)
 
Juniorzy (16-17 let) v 60 kg
1. Młoda Juliana (Rusko)
2. Skamarohova Marina (Ukrajina)
3. Kogutowicz Patrycja (Polsko)
3. Kulczycka Agnieszka (Polsko)
 
Juniorzy (16-17 let) na 60 kg
1. Krashakova Marianne (Rusko)
2. Szkodowska Krystyna (Polsko)
3. Spalova Nikola (Česká republika)
3. Houvet Ophelie (Francie)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 let)
1. Alexander Kharlamov (Rusko)
2. Vahidov Dmitry (Rusko)
3. Vereschatsky Andrey (Ukrajina)
 
dívky (12-13 let)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumunsko)
2. Ion Antonia Ioana (Rumunsko)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 let)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumunsko)
3. Elisha Artem (Rusko)
 
dívky (14-15 let)
1. Kostyaeva Ekaterina (Rusko)
2. Martinez Eva (Španělsko)
3. Tarnas Aleksandra (Polsko)
 
Juniorzy (16-17 let)
1. Ulin Biełow (Rusko)
2. Egovtsev Alexey (Rusko)
3. Vito Michael Brigandi (Itálie)
 
Juniorzy (16-17 let)
1. Diaz Laia (Španělsko)
2. Sverdlov Angelina (Rusko)
3. Mroczkowska Karolina (Polsko)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja