Nejnovější fotogalerie:

finał mężczyzn

Další události:

ME WKO 2016
Data:
Kde:

Evropská organizace mistrovství WKO.

informace

Další události:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

ME Varna, že je Kyokushin 17-18.05.2014 – VÝSLEDKY!

Přidána:

Polska

Na 17-18 Může v Varna, Bulharsko konalo Mistrovství Evropy v Kyokushin Karate IKO. Akce se zúčastnili jak seniory a juniory, celkem téměř 400 hráčů 20 Člen.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunsko -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Patrick Hodnocení obrázku, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 let: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Muži

z 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Rusko)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Rusko)
3. Eldar Ismailov (Ukrajina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunsko)

z 80 kg

1. Antonio Tusseau (Francie)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Rusko)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Rusko)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Rusko)

z 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukrajina)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Rusko)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Rusko)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Rusko)

výše 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulharsko)
2. Djema Belkhodja (Francie)
3. Alejandro Navarro (Španělsko)
4. Patryk Sypien (Polsko)

Dodatkowe nagrody:

Nejlepší technika – Zahari Damyanov (Bulharsko)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Francie)



Ženy

z 55 kg

1. Elena Gulko (Rusko)
2. Agnieszka Winek (Polsko)
3. Agata Zjawinska (Polsko)
4. Sabina Zhekova (Bulharsko)

z 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Rusko)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Rusko)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Rusko)
4. Maria Raś (Polsko)

výše 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Rusko)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Rusko)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Rusko)
4. Maria Jasko (Polsko)



JUNIORZY

16-17 léta 55 kg (8 Hráči)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Rusko)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Rusko)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Rusko)

16-17 léta 60 kg (14 Hráči)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Rusko)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Rusko)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 léta 65 kg (14 Hráči)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Rusko)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Rusko)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Rusko)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Rusko)

16-17 léta 70 kg (10 Hráči)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Rusko)
2. Nemanja Pantic (Srbsko)
3. Alexandros Mores (Řecko)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 léta 75 kg (7 Hráči)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Rusko)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Rusko)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Rusko)
3. Mikołaj Radgowski (Polsko)

16-17 léta 80 kg (2 Hráči)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Rusko)
2. Ilhan Yusuf (Bulharsko)

16-17 let 80 kg (8 Hráči)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rusko)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Rusko)
3. Kristof Okros (Maďarsko)
3. Borys Bolyskeriia (Ukrajina)



MŁODZIEŻ

14-15 léta 50 kg (10 Hráči)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Rusko)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Rusko)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Rusko)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Rusko)

14-15 léta 55 kg (14 Hráči)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Rusko)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Rusko)
3. Todor Yankov (Bulharsko)

14-15 léta 60 kg (17 Hráči)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Rusko)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Rusko)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Rusko)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Rusko)

14-15 léta 65 kg (13 Hráči)

1. Michał Koszycki (Polsko)
2. Tom Soulliere (Francie)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Rusko)

14-15 léta 70 kg (4 Hráči)

1. Serhii Zhidko (Ukrajina)
2. Lachezar Nikolov (Bulharsko)
3. Marin Enchevski (Bulharsko)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulharsko)

14-15 léta 75 kg (7 Hráči)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Rusko)
2. Mariea Adrian (Rumunsko)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Rusko)
3. Vladyslav Gerko (Ukrajina)

14-15 let nad 75 kg (6 Hráči)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Rusko)
2. Matei Alexandru (Rumunsko)
3. Jerzy Pryga (Polsko)
3. Jakub Popławski (Polsko)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Komentáře

Komentáře


Nedávné rozhovory

Více od

Newsletter

Partneři

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja