Váhové Championship IKO seniorů a juniorů se bude konat ve Varně 21-22 Květen.

calendar

Anna Kolasińska kvalifikaci pro mistrovství Evropy Shinkyokushin 2014

Přidána:

Anna

Poslední sobota v Lancut koná kvalifikační pro Mistrovství Evropy karate Shinkyokushin. Senior kata soutěže si vzal druhé místo.

Jak byste hodnotil svůj výkon v turnaji?

A. K.: Já jsem s jeho výkonem velmi spokojený. Musel jsem projít třemi koly. V každé z nich dělá jiný kata. Od začátku jsem se držel na druhé pozici a výsledkem jsem skončil profese.

Je druhé místo je pro vás vyhovující?

A. K.: Druhé místo mi umožňuje start na mistrovství Evropy, a to byl můj cíl. První místo obsadil Alexander buk, které dohromady vlak. V důsledku toho, jak budou schopni reprezentovat naši zemi v Ázerbájdžánu.

Jak to šlo jiný hráč z klubu?

A. K.: V Opole šel devět hráčů. Ale já a Sandra kvalifikace na ME získal: Konrad Kozubowski (1 místo kata senioři a 3 místo kumite senioři -65 kg) Agata Godos (2 místo kumite senioři -65 kg) Paulina Bengsz (2 místo kumite junior -60 kg).

Zbytek našich kolegů, mezi nimiž byli: Mateusz Golomb, Chaba Agata, Carolina Saletnik a mateřská Michalina také zajištěny velmi dobré výsledky. Každý z nich se postavil na třetí stupínek ve své kategorii (kumite), a Matthew také vyhrál 4 místo v kata seniorů.

Co můžete říci o organizaci soutěží?

A. K.: Povolání mazaný dost efektivně. Tam byla spousta velkolepých soubojů. Mnoho emocí za předpokladu Semifinále Patrick kostřava boj s Igorem lamot. Moc se mi líbil, že všichni hráči byli dobře připraveni, které ovlivnily úroveň turnaje.

Jakékoli další postřehy?

A. K.: Doufám, že se, Mistrovství Evropy v Ázerbájdžánu stejně skončí, a vrátit se s medailí. Nyní jsme všichni Doba přípravy. Jako klub jsme vyhráli první místo v týmu a věřím, že, že budeme udržovat tuto úroveň.